Spiegels krijgt top in vizier rt 29 Ohrid, smaakt naar Meer Spelers op proef bij Vlissingen de nieuwste vakantiestek voor 2011! Drim Hotel WWW.COrendon.nl 023-751 06 06 Corendon Arno Zwegers blijft bij Schoondijke Marcel van Duijn van Zierikzee naar Colijn Johan Sulkers langer aan roer bij Noad'67 Roadhouse Blues laat steekje vallen Uitslagen Dubbelslag Davis Lekker dichtbij woensdag 5 januari 2011 ■nSSBgSB RW SCHOONDIJKE Trainer Arno Zwegers en de voet balvereniging Schoondijke hebben overeenstemming bereikt om sa men verder te gaan. Zwegers be gint volgend seizoen aan zijn twee de jaar bij de zondag-vijfdeklasser. In de huidige competitie presteert Schoondijke boven de verwachtin gen. Het staat momenteel op een verdienstelijke vijfde plaats en is zelfs nog in de race voor de titel. VLISSINGEN ZIERIKZEE Marcel van Duijn verruilt voetbal club Zierikzee na één seizoen voor Colijnsplaatse Boys. De oefenmees- ter uit Kortgene heeft bij die keuze zijn gevoel laten spreken, vertelde hij. Eerder was Van Duijn werk zaam bij de reserves van Quick Boys waarmee hij nationaal kam pioen werd. Bij Colijnsplaatse Boys wordt Van Duijn de opvolger van Ron Amperse. Bij de voetbalclub Vlissingen trai nen deze twee Belgische spelers mee die de selectie na de winter stop mogelijk kunnen versterken. Het gaat om de 18-jarige spits Fran- ck David en de 22-jarige centrale verdediger Laurens Maldrie. Bei den staan nu op de spelerslijst bij S I NT-PH I LI PSLAN D Johan Sulkers heeft ook volgend voetbalseizoen de touwtjes in han den als hoofdtrainer van Noad'67. De samenwerking is in het eerste deel van deze competitie goed be vallen en dat is de basis geweest voor verlenging van het contract. Sulkers, bezig aan zijn eerste jaar in Sint-Philipsland, was eerder als trainer actief bij Klundert, HSC'28, Divo, Hoeven, WHS en SPS. het Belgische Zottegem, dat in fi nanciële problemen verkeert. Vlissingen kijkt uit naar eventuele versterking omdat Rick Wiegmans en Rico Witsenburg te kennen heb ben gegeven na de winterstop niet meer voor de club te willen uitko men. MIDDELBURG Koploper Roadhouse Blues verloor in eigen huis met 2-4 van Shar key's, waardoor Roadhouse Roa dies de leiding in de poolcompeti- tie vandaag kan overnemen. De Blues had in Martien Neumann en Jeroen Damman winnaars, maar dat was onvoldoende voor de zege. Cue Action gaf poolles in Vlissin gen. Het won een oefenwedstrijd met 14-2 van Roadhouse Rhythm. ZIERIKZEE - Na de veertiende ron de van de Zierikzeese schaakcom petitie is de spanning aan de top te snijden. Martin Krijger, Kedem Gutkind en Hans Aangeenbrug re miseerden, Bas van de Graaf speel de niet en daardoor kon Sjaak Spie gels met een winstpartij tegen Aat Brakel in het zicht van het leiden de viertal komen. Aangeenbrug koos in dezelfde ope ning als de vorige onderlinge par tij tegen koploper Krijger een iets andere voortzetting. Het werd een spannende partij met scherp spel van beide kanten. De laatste zet van Krijger was wat minder, waar op Aangeenbrug terecht remise aanbood. Paul Greefhorst leverde een knappe prestatie door Kedem Gutkind op remise te houden. Zijn dochter Linda Greefhorst mocht van geluk spreken. Zij kwam een dame achter te staan, maar Johan Hoogstrate vergiste zich en gaf zijn voordeel weer te rug, met remise als halve beloning voor beiden. Sjaak Spiegels is aan een uitste kend seizoen bezig. Hij verloor al leen van Aangeenbrug en Krijger, en slaagde er als één van de weini gen in Bas van der Graaf een ne derlaag toe te brengen. Nu won hij van Aat Brakel en kan volgende week bij winst de top drie berei ken. Opmerkelijk was de terugkeer van Mamix den Boer. In het begin van de jaren negentig was hij jeugdlid en groeide door tot in het eerste team, waarna hij stopte met club schaak. Nu pakt hij de draad weer op en begon met een verdiende overwin ning op Peter Verkaart. 9 Veertiende ronde: Martin Krijger- Hans Aangeenbrug remise, Aat Bra- kel-Sjaak Spiegels 0-1, Kedem Gut- kind-Paul Greefhorst remise, Dick Doeswijk-Fokko Baakman 0-1, John van Dalsen-Peter de Vrieze remise, Mark van Rooten-Piet de Vreede re mise, Teun Brouwer-Marco Vie- veen 0-1, Linda Greefhorst-Johan Hoogstrate remise, Pang Yuen-Jan Verduijn den Boer remise, Chris van Eldik-Frans Jansen 0-1, Kees Bimmel-Jan Heiligers 1-0, Henk Bre- mer-Rene van Rikxoort 0-1, Peter Verkaart-Marnix den Boer 0-1. Stand: 1. Martin Krijger 364; 2. Bas van de Graaf 353; 3. Kedem Gutkind 351; 4. Hans Aangeenbrug 339; 5. Sjaak Spiegels 310; 6. Aat Brakel 252; 7. Paul Greefhorst 250; 8. Piet de Vreede 246; 9. Mark van Rooten 231; 10. John van Dalsen 230. 'oetbalreizen.com NATIONAAL if VOETBALMUSEUM Op zaterdagavond 15 januari wordt de PZC-voetbalquiz gehouden. Aanmelding voor de quiz kan via www.pzc.nl/voetbalquiz of via voetbalquiz@pzc.nl. Als opwarmertje wordt op deze plaats dagelijks een vraag gesteld. Vraag van de dag (3): Wie waren de topscorers van het WK in Zuid-Afrik-a? Antwoord gisteren (2): Go Ahead Eagles De prijzen worden aangeboden door: voetbalreizen.com en het Nationaal Voetbalmuseum SALT LAKE CITY - Drie dagen nadat hij zich tot de beste allrounder van de Verenigde Staten kroonde, heeft Shani Davis ook het Ameri kaans sprintkampioenschap op zijn naam geschreven. De olym pisch kampioen op de 1000 meter was in Salt Lake City duidelijk be ter dan Joey Lindsey (tweede) en Tucker Fredricks (derde). Bij de vrouwen won Rebakah Bradford. jm -msmpBsii- m 1 Macedonië Het meer van Ohrid wordt het oudste en diepste meer (296m) van Europa genoemd. De gelijknamige badplaats is de oudste Europese nederzetting en staat sinds 1979 op de erfgoedlijst van Unesco Tegenwoordig is dit het toeristische centrum van Macedonië samen met de badplaatsen Struga en het rustieke plaatsje Pestani, wat vlakbij hembekende St. Naum klooster ligt Het meer is een ware trekpleister voor watersporters, duikers, zonhefhebbers en wandelaars Het meer is omringd door de hoge bergen van het nationale park Galichica en is de natuurlijke grens tussen Maceonië en Albanië Ohrid en de overige badplaatsen bieden een brede selectie aan van hotels. Als u in Ohrid verblijft loopt u over de brede boulevard, langs het monument van A. Den Doolaard, de Nederlandse schrijver die in de jaren zestig veel boeken schreef over de Balkan en Macedonië in het 'bijzonder, naar het óude centrum van de stad. U vindt hier een keur van gezellige restaurants, terrasjes en een drukke barstraat met cafés. De oude binnenstad van Ohrid met haar openlucht theater (in de zomermaanden decor voor het grootste zomerfestival van Macedonië), talnjke kerken en gezellige, pittoreske straatjes is een must voor iedereen. De badplaatsen Ohrid en Struga zijn YÉ voor de bezoekers een prima uitvalsbasis voor diverse excursies en activiteiten maar als u houdt van luieren dan kunt u perfect genieten van de zon en af en toe een heerlijke duik nemen in het verfrissende meer van Ohrid. ">K Ohrid Logies Ontbijf of Half Pension Drim Hotel is een uitstekende keuze voor uw vakantie in het prachtige en onontdekte Macedonië. Dit hotel heeft haar naam te danken een de gelijknamige rivier de Drim, die naast het hotel Tigt en uitmondt in het meer van Ohrid. In Drim hotel geniet jong en oucfvan een onvergetelijke vakantie! Ligging: Dnm ligt aan het meer en het gezellige centrum van Struga. Via de tuin wandelt u naar het strand of de Drim rivier. Faciliteiten: Het fijne 4-sterren hotel Drim beschikt over 198 kamers ondergebracht m een hoofdgebouw-Bij de receptie vindt u de kluisjes en 3 liften. In de tuin ligt het zwembad met apart kinderbad omringd door een zonneterras met ligbedjes en parasols. Ook op het strand treft u ligbedjes en parasols. Dnm beschikt over een ouffetrestaurant, a la carte restaurant, een lobby bar en een beach bar. Verder treft u in het hotel een wasserette, minimarkt, juwelier, gratis wireless internet en 2 bowlingbanen. Voor de kinderen is er een speeltuintje en een trampoline. Uw hotelkamer: De verzorgde kamers zijn voorzien van televisie, airconditioning, minibar en wireless internet. De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en haardroger. Alle kamers hebben een balkon of terras VroegboeV,korting geldig tot 28 februan 2011 en is reeds verwerkt in de prijs Half pension toeslag p.p.p.w. €49 Gahcica Nationaal Park. hier kan men oa wandelen en fietsen Avondje stappen in de barstreet van Ohrid Bezoek de dagelijkse markt in het centrum van Ohrid (groente, fruit kleding Boottochtje over het meer In slechts 2.30 uur vanaf Amsterdam met Corendon Dutch Airlines vliegt u naar de luchthaven van Ohrid. Vlucht tedere dinsdag vrijdag vanaf 6 mei t/m 11 oktober 2011 Korte transfers: naar Ohrid b Struga slechts 15 min En voordelig Ongekend laag prijsniveau: biertje €0,50, cola €0,30.1.5 liter water €0.30. brood €0,42, een kilo bananen €0.75, hamburger €1 en een toasti voor €0.50 8 Dagen al vanaf €199 (hotel Diplomat met.vertrek op 6 mei 2 sep.) Half pension toeslag al vanaf €49 per persoon per week Super voordelig ook in het hoog seizoen, 4* hotel al vanaf €399 Prijzen zijn gebaseerd op 2 pers. bezetting voor 8 dagen. Druk- en zetfouten voorbehouden. VLIEGVAKANTI ES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49