ALL INCLUSIVE Sauerland PZC Chinese wijn PZC Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl voor de lezers van deze krant! iKRAS www.pzc.nl/webwinkel Bert Haanstra Compleet www.pzc.nl/webwinkel X woensdag 5 januari 2011 I3i vanaf bij 2 personen Normaal vanaf 114, nü met actiecode... 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Supervoordelig naar het Sauerland en óók nog eens supercompleet? Geen probleem, want wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren familiehotel Haus Keuthen in Elleringhausen, op basis van All Inclusive. Een 4-daags arrangement boekt u al vanaf slechts 114 p.p. en dat is inclusief dagelijks ontbijtbuffet, picknicklunch, 3-gan- genmenu of buffet en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee van 18.00 tot 21.00 uur)! Met de speciale actiecode WEG40003 krijgt u als lezer van deze krant ook nog eens 30 korting bij 2 personen! Voor wandelliefhebbers is Elleringhausen een perfecte vakantiebestemming, maar ook liefhebbers van wintersport kunnen naar hartenlust langlaufen in Willingen of Winterberg! 'Elleringhausen Wie kent ze niet, die heerlijke week(end)jes skiën in het Sauerland? Als er voldoende sneeuw ligt kunt u een afdaling maken van de beroem de hellingen rondom Winterberg of Willingen. Of maakt u liever een heer lijke wandeltocht door de sneeuw? Natuurlijk kunnen ook langlaufers uit stekend uit de voeten als er sneeuw ligt op één van de vele loipes. Kortom: Elleringhausen is een prima winter sportbestemming dichtbij huis! Naast natuur en wintersport zijn ook andere dorpjes in de omgeving van I Elleringhausen zeker het bezoeken waard. Ga naar o.a. het vestingstadje Attendorn, waar u de Attahöhle druip steengrotten kunt bezichtigen. Het plaatsje Olsberg in het hart van het Sauerland is ook zeker een aanrader! De oude Hanzestad Korbach kent een oud centrum met overblijfselen van de dubbele stadsmuur en een aantal verdedigingstorens. Hier kunt u heer lijk rondwandelen door de middel eeuwse steegjes en winkelen in het grotendeels autovrije centrum. Haus Keuthen*** Dit sfeervolle familiehotel is rus tig gelegen in het centrum van Elleringhausen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie (met gratis kluisjes), restaurant en televisieruimte. Tegen betaling kunt u gebruik maken van de fitnessruimte met sauna en sola rium. Uw kamer is sfeervol ingericht en voorzien van televisie en een bad kamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. AANKOMSTDATA LR 73.611 Ma. en vr. 3 jan. 2011 t/m 29 apr. 2011 4 dagen normaal v.a. 6-4-T4" nü v.a. 99 5 dagen normaal v.a. 6-449" nü v.a. 134 8 dagen normaal v.a. 6-259"nü v.a. 244 Prijzen zijn per persoon bij 2 personen'. Inclusief: verblijf in Haus Keuthen, ont bijtbuffet, picknicklunch, dinerbuffet, drankjes van 18.00-21.00 uur (fris, wijn, bier, koffie en thee) en een Sauerlandkaart (gratis openbaar vervoer). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltij den en reis- en annuleringsverzekering. Toeslagen: reserveringskosten 6 17,50 per boeking (verplicht), bijdrage Cala miteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht) en toeristen belasting ca. 6 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR73611 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.611 en actiecode WEG40003 3'Ci,* Efll waarom zou je meer betalen categorie/Wintersale Bert Haanstra is een van de belangrijkste cineasten die Nederland ooit heeft gekend. In deze unieke 10 dvd-collectie is zijn verzamelde werk bij elkaar gebracht, inclusief de Oscarwinnende docu mentaire Glas. Plus diverse, unieke extra's. Speelduur21uur. Adviesprijs €GQ,00 Lezersprijs €34,05* Wintersale 29,95* exclusief 4,95 verzendkosten O JobTrack.nl 't Betere werk! categorie Wijnen Suntime Yili River - Cabernet Sauvignon 2006 De wijnbouw in China is al eeuwenoud en toch is een Chinese wijn in Nederland een zeldzaamheid. Dit komt omdat de Chinezen hun wijn grotendeels zelf opdrinken. Vroeger waren Chinese wijnen voorna melijk zoet, maar tegenwoordig worden steeds meer droge wijnen gemaakt van bekende druivensoorten zoals Cabernet Sauvignon. Suntime Yili River - Cabernet Sauvignon 2006 Een fruitige droge rode wijn uit China. Donkerrood van kleur, uitbundi ge fruitige geur met hinten van cassis, bramen en peper. Imposante, voile smaak met aangename zachte tannines en impressies van zwart fruit. Lange, goed gebalanceerde afdronk. Een mooie kans om voordelig kennis te maken met wijn uit China. Adviesprijs 5,95 Lezersprijs 3,95* BON Suntime Yili River Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Suntime Yili River Cabernet Sauvignon 2006 a €3,95 per fles. *Vanaf 24 flessen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder flessen draagt u 5,95 verzendkosten bij. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM S OMOV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener Media BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan on Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant c treft u nadere informatie aan. WIJNWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31