van der STRAATEN AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ B.V. Stichting Arduin GZ-Psycholoog Orthopedagoog m/v PMii 36 vrijdag 31 december 2010 Cb JobTrack.nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Zeelandin2minuten is een bundeling van Zeeuws videonieuws in vier dagelijkse journaals en richt zich vooral op de moderne nieuwsconsument. Het wordt de snelste en meest compacte nieuwsvoorziening in Zeeland. Het journaal zal te zien zijn op smartphones, tabiets, pc's en via internet op tv. Zeelandin2minuten zal veel ruimte bieden voor interactie met het publiek. De PZC-redactie verwacht van alle nieuwe collega's een scherpe neus voor nieuws en een uitstekend gevoel voor de belangsteilig van het publiek in Zeeland. is een ruim 100-jarig be staand aannemingsbedrijf binnen de GWW-sector met als kernactiviteiten: Binnen Stichting Arduin is een vacature ontstaan voor een ambitieuze, kritische en enthousiaste GZ-psycholoog. Als psycholoog of orthopedagoog binnen Arduin heeft u een centrale taak ten aanzien van diagnostiek en beeld vorming, ondersteuning en behandeling van individuele cliënten, en het ondersteunen, begeleiden en adviseren van medewerkers en van ouders, c.q. familie van deze cliënten. Met betrekking tot het opstellen van Individuele Support Plannen heeft u de inhoudelijke eindverantwoordelijkheid. Daarnaast participeert u in onderzoek, innovatie en ontwikkeling van nieuwe ondersteunings- en behandelings methodieken. Arduin is een innovatieve organisatie die zich uitdrukkelijk richt op het ontwikkelen van methodieken in functie van het realiseren van kwaliteit van bestaan voor de cliënten, daadwerkelijk regie geven over eigen leven, het bieden van optimale ontplooiingskansen en onderdeel zijn van de samenleving. Er vindt hiertoe samenwerking plaats met universiteiten en (internationale) onderzoekers. Functie-eisen: U beschikt over een afgeronde opleiding tot GZ-psycholoog en heeft bij voorkeur ervaring in het werken met Ivg- jongeren of binnen de gehandicaptenzorg. U bent in staat om volgens een ondersteuningsmodel te denken en wer ken en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. U heeft affiniteit met wetenschappelijk onderzoek. Kandidaten met een psychodiagnostische bevoegdheid verdienen de voorkeur. U bent in het bezit van een rijbe wijs en eigen vervoer. U bent woonachtig in de provincie Zeeland of bent bereid zich hier te vestigen. Ons aanbod: Wij bieden u een boeiende baan voor 32-36 uur per week in een vooruitstrevende organisatie. Het betreft een aan stelling van 1 jaar, die bij goed functioneren wordt voortgezet met een vast dienstverband.. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-gehandic_aptenzorg. Arduin kent een aantrekkelijk pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden. Indien u zich in Zeeland wilt gaan vestigen kan op het grote netwerk van Arduin een beroep worden gedaan ten aanzien van huisvesting en voor een baan voor een eventuele partner. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Jos van Loon of Jan Wedekind, managers Arduin, bereikbaar via 0118-434502. Uw sollicitatie kunt u richten aan Stichting Arduin, t.a.v. sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg of mailen naar werken@arduin.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Werkzaamheden: produceert en/of filmt dagelijks meerdere korte video-items is in staat nieuwsitems te monteren met door anderen aangedragen beeldmateriaal stuurt en instrueert verslaggevers op het gebied van videobijdragen spreekt voice overs in presenteert nieuwsitems Functie-eisen hbo-opleiding, school voor journalistiek of communicatie multimediadesign aantoonbare ervaring in het maken en monteren van video's kennis van videomontageprogramma's Adobe Première en/of Final Cut Pro mondeling en schriftelijk onberispelijk Nederlands kennis van en ervaring met sociale media woont in Zeeland of is bereid daar te komen wonen in bezit van rijbewijs en auto De functie wordt in eerste instantie ingevuld voor de periode van een half jaar met een eventuele verlenging van een halfjaar. Ter versterking van onze organisatie komen wij graag in contact met kan didaten voor de functies van: UITVOERDER G.W.W. Functiekenmerken: De uitvoerder stuurt projecten aan, binnen de gestelde uitvoeringsperiode en budgetten, waarbij kwaliteit en veiligheid een hoge prioriteit hebben. Tot het takenpakket behoort o.a.: Het organiseren van de werkzaamheden op de bouwplaats. Kostenbewaking en het bijhouden van meer- en minderwerk. Rapportage over de voortgang van het werk aan de projectleider. Gewenste opleiding: minimaal MBO en/of relevante werkervaring VOORMAN/WERKPLAATSCHEF Functiekenmerken: De voorman/werkplaatschef stuurt de directe werkplaatsmedewerkers, bankwerkers en lassers, zowel eigen personeel als ingeleende krachten aan. Tot het takenpakket behoort o.a.: Het bewaken van de voortgang en kwaliteit tijdens de fabricage. Beheren van werkplaatsappar^tuur en gereedschap en het geven van aanbevelingen tot verbeteringen. Gewenste opleiding: MBO en/of relevante werkervaring. Wij bieden: Een veelzijdige en afwisselende baan, met een grote mate van zelfstan digheid en verantwoordelijkheid. Bij deze functies behoren goede pri maire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Neem contact met ons op!! Op onze website staat een uitgebreide functieomschrijving! Werfdijk 6, 4417 AN Hansweert Postbus 5, 4417 ZG Hansweert Tel. 0113 - 38 2510 Fax 0113-383404 SAMENGAAN IN DENKEN EN DOEN JSL info@vd-straaten.nl www.vd-straaten.nl Voor inlichtingen Ernstjan Rozendaal, chef multimediaredactie 0118-434021 06-13391152, e.rozendaal@pzc.nl Sollicitaties kunt u richten aan Peter Jansen, hoofdredacteur van de PZC, Postbus 91,4330 AB Middelburg, pjansen@pzc.nl Constructies in hout, beton en staal (o.a. steigers, remmings- werken, aanieginrichtin- gen, sluizen, bruggen, kades, gemalen, water zuiveringen, bezinkbas- sins etc.) Droog en nat heiwerk (betonpalen, damwand- eonstructies, stalen buispalen etc.) Technisch bodemonderzoek (sonderingen) Grond-, wegen- en ieidingbouw Het bedrijf met ca. 90 medewerkers is VCA en ISO 9001 gecertifi ceerd. Vooral in Zuidwest-Ne derland alsmede Bel gisch- Vlaanderen neemt het bedrijf een vooraan- staande positie in. Ook buiten deze regio worden regelmatig werk zaamheden uitgevoerd, (betonpalen, damwand- constructies, stalen buis- palen etc.) Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. ||T^ Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzich ten in de zorg- en dienstverlening.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 104