3 2 I familieberichten woensdag 29 december 2010 (JJ iïlensenünq.nl Op woensdag 22 december is van ons heengegaan onze brother Rob "Rasta" Laterveer Secretary Chapter Seaside 4 december 1966 22 december 2010 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 29 december van 12.00 tot 16.00 en van 19.00 tot 21.00 bij H. Jobse Uitvaartverzorging Bachweg 2,4337 XD Middelburg. De begrafenis vindt plaats op 30 december 2010 om 09.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3,4357 PB Middelburg. Satudarah Motorclub Chapter Seaside In the arms of an Angel, fly away from here From this dark, cold hotel room, and the endlessness that you fear You are pulled from the wreckage of your silent reverie You're in the arms of an Angel; may you find some comfort here - Sarah McLachlan - Rust zacht lieve Rob Romy Rust zacht lieve Rob Je zal altijd in onze gedachten blijven Ron en Tina Ramon, Eveline en Jesper Romy Jobbie Zo werd je genoemd bij ons, een lang gevecht met je gedachten, toch voor jezelf gewonnen. R.I.P. We zullen je missen. Rinus en Loes Souisa Rudy Tessie Yvonne Menno Souisa Wendy Peter en Anita Souisa Rachel Loek en Marja Souisa Alvaro Oviedo Marek en Miranda Michnowicz Devlin Tristan Middelburg, 28-12-010 'Zachtmoedig, zorgzaambescheiden' Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Anthonie Reijnhout echtgenoot van Agatha Reijnhout-Anthonise Oud-Sabbinge, 21 april 1926 Goes, 27 december 2010 Wolphaartsdijk: A. Reijnhout-Anthonise Heinkenszand: Coby en Dig Ronique en Hans, Noa Ju.dith en Arnold, Quinn Marije en Klaas Wolphaartsdijk: Wim en Anke Jordy, Lotte Kapelle: Dick en Andrea Niels, Milou Oostkerkestraat 6,4471 BB Wolphaartsdijk Wij zijn de medewerkers van Ter Weel' in Goes, in het bijzonder van unit 6, dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Mijn man, onze pa en opa is thuis. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op vrijdag 31 december om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 in Wolphaartsdijk. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Boomdijk in Wolphaarts dijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 in Wolphaartsdijk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. 'Voor altijd in ons hart' Dag lieve opa Ronique en Hans, Noa Judith en Arnold, Quinn Marije en Klaas Jordy Niels Lotte Milou Bedroefd zijn wij door het overlijden, van onze broer, zwager en oom Anthon Reijnhout J. Florein-Reijnhout P.A.G. Reijnhout-de Dreu J. Reijnhout-Strijd Neven en nichten Wij wensen Aagje, de kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe in de komende tijd. Rob Goeie reis Jobbie.1. Kaffee 't Hof Rob Groet jou, grote vriend! Laura en Hayo Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, liefde, hartelijkheid en zorgzaamheid is in haar slaap onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn overgrootoma Maria Hendrika Remijnse-van der Weele sinds 22 juli 1988 weduwe van Abraham Johannes Remijnse in de leeftijd van 85 jaar. Kapelle: Piet Remijnse Marianne Remijnse-Moerkens Rilland: Wilmer en Cecil Sebastian Bergen op Zoom: Marinka en Jan Wissenkerke: Kees Remijnse, in herinnering Gerda Remijnse-van Hooydonk, in herinnering Wissenkerke: Bram Remijnse Marja Remijnse-Geldof Kortgene, 27 december 2010 Correspondentieadres: Sportlaan 47 c 4491 GJ Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 31 december om 13.30 uur in dorpshuis T)e Pompweie', Bemardstraat 2a te Kortgene. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in bovengenoemd dorpshuis. Tot ons verdriet is onverwachts overleden, onze lieve schoonzus en tante Maria Hendrika Remijnse-van der Weele Sinds 22 Juli 1988 weduwe van Abraham Johannes Remijnse Goes: K.C. Priester-Remijnse A.J. Priester Kamperland: J.A. Remijnse M.A. Remijnse-Zuijdweg neven en nichten Kortgene, 27 december 2010 Verdrietig, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat nog onverwachts door de Heere uit ons midden is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Willemina Scheele-Jobse sinds 11 oktober 1999 weduwe van Jacobus Scheele in de leeftijd van 90 jaar. Krabbendijke: Ko en Betsy Scheele-Berman Willeke en Peter Barry en Petra Jadon, Brandon Yerseke: Wim en Janneke Scheele-de Munck Jacco en Marlies, Daantje Marije en Christian, Leonard, Joost Westkapelle: Marius Scheele Yerseke: Arien en Dick Sonke-Scheele Winanda en Pascal Arjen Carola en Sander Krabbendijke, 27 december 2010 "Ter Weel" Correspondentieadres: Deltastraat 30 4413 ED Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 31 december om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande, unit I en van Ter Weel, afd. A te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht ii door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie - als zodanig te beschouwen. Dag Lieve Oma We zullen je missen. Willeke Jacco Winanda Peter Marlies Pascal Barry Daantje Arjen Petra Marije Carola Jadon Christian Sander Brandon Leonard Joost (KI Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en erelid Frederika Antonia Schermer-Kramer Vanaf 1976 was Frederika bij de ziekenomroep een voorbeeld voor velen. Zij verzorgde op professionele wijze de presentatie van het verzoekplaten programma voor o.a. het Admiraal De Ruiter Ziekenhuis locatie Goes.' Wij wensen haar kinderen en verdere familie kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Bestuur en medewerkers Stichting Ziekenomroep Radio Nomen-Nescio

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34