Huub \\M Cf (Hensen.ffiq.nl woensdag 29 december 2010 familieberichten 131 Dolblij zijn wij met onze kleinzoon geboren op 24 december 2010 zoon van Jeroen van Winkelhof en Heidy Ie Due en broertje van Pim Otto van Winkelhof Keety van Winkelhof-Addink OysrJsilarj Op de leeftijd van 94 jaar is overleden onze nicht en tante Cornelia Eckhardt-Arde wijn - Cor - sinds 2 juni 1979 weduwe van Johannes Eckhardt Vlissingen, 19 november 1916 t Middelburg, 25 december 2010 Oost-Souburg: Jo Eckhardt Nel Eckhardt-de Bree en kinderen Correspondentieadres: Henri Dunantstraat 8 4388 NK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 31 december van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havcndijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Wij bedanken het personeel van het verpleeghuis Buitenrust te Middelburg, afd. Kreukel, voor de liefdevolle aandacht en zorg. Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, schoonbroer en oom Hendrik Flikweert echtgenoot van A.E. Flikweert Koster op de leeftijd van 94 jaar. Namens de familie M. Flikweert Breskens, 26 dec. 2010 I Belevenis Een eindeloos strand Golven rollen af en aan Wolken zon en zee Alles wat ik zo beminde Op Kerstavond is vrij onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Elizabeth van Fraeijenhove echtgenote van Theodoor Adriaan van Hoeve f1987 Axel 8 oktober 1931 Bilthoven t Venlo 24 december 2010 St. Albert Canada Kloetinge Axel van Hoeve Marieke van Merriënboer Floris, Jeroen, Pieter Herman van Hoeve Monika van Hoeve-van der Hagen Rebecca, Miriam, Judith, Esther Peter van Hoeve Margriet van Hoeve-van Eijkeren Theo, Lars, Paul/Mark Hout-Blerick Theo van Hoeve Lissy van Hoeve-Böskes Kim, Kelly Correspondentieadres: Nervalaan 7 5926 TE Hout-Blerick U bent van harte welkom om samen met ons afscheid te nemen van onze moeder op dinsdag 4 januari 2011 om 11:30 uur in het crematorium, gelegen aan de Grote Blerickse Bergenweg 30, 5927 PB Venlo-Blerick. Op wens van onze moeder liever geen bloemen, maar een gift voor Unicef. Hiervoor staat een collectebus in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden onze dierbare broer, zwager, oom en oud-oom Hendrik Jan Kloet - Henk A 3 augustus 1938 t 26 december 2010 Kobie Heijboer-Kloet Bram Heijboer Jeanet en Laurens Mark Vera Jos en Annemarie Amber Roy Brouwershaven, Haven Noordzijde 7 Correspondentieadres: Caustraat 53 4301 ML Zierikzee Vrijdag 31 december zal er om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Ichtuskerk aan het Bostonplein te Brouwershaven. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Ontzet en bedroefd zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze goede buur en vriend Henk Kloet Wij wensen Coby en Bram en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Han en Lenie Gerlof en Hennie )an en Jeanet Dennis, Doris, Femke en Eva Ton en Wil Jan van Schelven en Doris Kik En ik zag een nieuwe hemel en een nieuwe aarde... Openbaring 21 Verdrietig, maar met dankbaarheid terugkijkend op de vele goede zorgen waarmee ze haar familie omringde, geven wij kennis van het overlijden van Leuntje Pieternella de Koster - Koppejan Weduwe van A.H. de Koster 17-03-1928 West-Souburg Vlissingen: Ritthem: 1 27-12-2010 Vlissingen P.Arendse-Koppejan t A. Arendse Eline en Kees Wouter en Elin, Maarten Henk en Tonny Nikki, Jonna Peter en Annelies Stefan, Remco, Kristy Wilma Sonam M.Joziasse L.H.Koppejan J.Koppejan-Barneveld Marianne en Rob Raymond en Miranda Stefan Cynthia en Tonnie Annemieke en Ruud Marlous Lisette en Thijs Charlotte Harry en Marleen Jesse, Rosalie, Lucas Correspondentieadres: Gasthuisweg 2, 4356 RB Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 3 januari 2011 om 11.00 uur in kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "De Ark" naast de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ad Kramer Mien t en Aart t Roel t en Mien t Wim en Tiny Piet en Corrie Thijs en Alie Nellie en Adrie Jan en Nel Neven en nichten Op maandag 27 december is in de leeftijd van 89 jaar overleden Aldert Piet Tieleman sinds 21 januari 2004 weduwnaar van Geertruida Alida Dammers Dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg" voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 2 januari 2011 van 13:30 tot 14:00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in stille plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33