Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn Frederika Antonia Schermer - Kramer 0 fllensenlinq.nl dinsdag 28 december 2010 133 "De Heer is mijn HerderM. Psalm: 23 Bedroefd maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht blijven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve j zorgzame man, onze geliefde vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hendrik Flikweert Einne echtgenoot van Anna Ebrina Koster Wissenkerke, 13 juli 1916 Oostburg, 26 december 2010 Oostburg: A. E. Flikweert - Koster Oostburg: Tanny en Teeuw de Bruijne - Flikweert Mark en Natascha Nina Erik en Sandra Andy en Liza Gent: Joop Flikweert en Mare Geerinckx Sluis: Lia Flikweert en Jan Mesuere Terneuzen: Riet en Kees Schieman - Flikweert Sven Lisanne en Jeffrey Oostburg: Jan-Piet en Miriam Flikweert - Snoeck Henry Marlies, Sofie in herinnering Timon Correspondentieadres: Poolster 175 4501 GP Oostburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 31 december om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Oostburg.De dienst zal geleid worden door Ds W.J.van den Hoek. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Daarna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden in het Monuta crematorium te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis "Rozenoord', te Sluis en verpleeghuis "De Stelle", te Oostburg afd Klaproos voor hun liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Een bijzonder mens is op tweede kerstdag gestorven Einne Flikweert pa, bedankt dat je er altijd voor me was. Lia Sluis, 26 december 2010 Iedere dag werd de wereld kleiner. De mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Hendrik Flikweert Lia Flikweert Jan Mesuere Arnoud en Audrey Evelyn en Dees Laurens Sluis, 26 december 2010 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. (psalm 4 vers 3) In zijn vertrouwde omgeving is overleden onze lieve Jan Leendert Melse *26-11-1923 125-12-2010 Koosje Melse-van der Velde Jeannet f Jan-Kees en Marli Suzan Bart Alexander Rob en Ans Lieke Mathieu Romain René en Monique Nina Kenau Hasselaarstraat 117 4382 AH Vlissingen De afscheidsdienst zal op 30 december om 13.00 uur worden gehouden in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend is er na de dienst gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten lering te Zoutelande plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u deze kennisgeving dan als zodanig beschouwen. Gisteren bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze geachte medebewoner en oud-bestuurslid Jan Melse Wij wensen zijn vrouw Koosje en (klein)kinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden WE Residence Banckert Zeg niet: zij is dood, maar: zij klinkt door, ondanks dat haar stem is gedoofd. Op 26 december hebben wij afscheid genomen van lid in de Orde van Oranje-Nassau weduwe van Jan Volkert Schermer Zij was 85 jaar P.A. Schermer T.L. Schermer - Alink Esther en Simon, Julia, Midas Hanna en Marco, Tess, Lynn J. Schermer F.F. van Tienhoven - Schermer M. van Tienhoven Leroy Sherida D. Schermer Anna Rebecca Correspondentieadres: Populierenstraat 42, 4462 BG Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. - De vloed komt op Een zon gaat neer Een reis voorbij Het nimmer meer Na een liefdevolle verzorging in "Het Ambachtsveld" is op 87 jarige leeftijd overleden onze geliefde oom Willem Vetter Uit aller naam: L.P. Nieuwersteeg-van Vliet 23 december 2010 Correspondentieadres: Calandstraat 46 4382 JZ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Op 87 jarige leeftijd is, voor ons toch nog onverwachts, overleden in het Ambachtsveld te Oost-Souburg 'Opa Wim'. Wim Vetter partner van Nel Joosse - Pierens til augustus 2010 Max Joosse Jannie Joosse - de Koeijer Peter en Chandra Mik, Jens, Nils, Tess Jantine en Huib Xam, Zedd Wilma Dobbelaar - Joosse Han Dobbelaar Angela in herinnering Viona en Eric Sharella, Danielle, Milou Jannie van der Knaap - van Belzen Cees van der Knaap 23 december 2010 Wissekerkseweg lb 4458 BE 's Heer Arendskerke Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie amflieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47