Qysr isdsii Pien we gaan je missen 32 familieberichten dinsdag 28 december 2010 I (Hensenlinq.nl Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. En na een moeilijke strijd uit je lijden bevrijd. Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Antonia Celi 13-5-1929 t 27-12-2010 Vlissingen: C.A. Luijten Kapelle: Dory en Leo Schipper-Luijten Alex en Maaike Angela, Evelien Renate Deborah en Wesley René Vlissingen: Annemarie Luijten Richard en Saloua Correspondentieadres: Parklaan 214421 GW Kapelle Er is gelegenheid afscheid van haar te nemen op vrijdag 31 december om 10.00 uur in het rouwcentrum aan de R.C. van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid voor'een samenzijn in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wij bedanken de artsen en het verzorgend personeel van woning 25 van 'Ter Reede' voor de liefdevolle verzorging. Altijd bezige handennu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, was altijd je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een periode van langzaam afnemende gezondheid, hebben we afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Leun Hamelink - de Pagter Haar grootheid lag in kleine dingen in de leeftijd van 81 jaar. N. Hamelink Els en Frits Mark en Sanne Simon en Inke Pasquinelle Kees en Fija Lincy en Jessie Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Allévo zorgcentrum Cornelia voor de liefdevolle verzorging. Zierikzee, 22 december 2010 Allévo zorgcentrum Cornelia Correspondentieadres: Watersnipstraat 66 4302 VD Zierikzee De crematieplechtigheid heeft op maandag 27 december jl. in besloten kring plaatsgevonden. Stilletjes ben je heengegaan Stilletjes zul je altijd bij ons zijn Weer samen met pa en opa, wie had dat gedacht? Maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? Bedroefd om het verlies, delen wij u mede dat, in haar slaap is overleden, onze onvergetelijke zorgzame moeder en lieve oma Maria Suzanna van Hoepen - Sinke Marie echtgenote van Adrie van Hoepen 120-12-2006 in de leeftijd van 72 jaar 's-Gravenpolder: Jan en Tanja van Hoepen - Janse 'Nijmegen: André. en Irma Biezelinge, 26 december 2010. Comespondentieadres: Magnoliastraat 24 4431 DL 's-Gravenpolder De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 30 december om 13.00 uur in de Chr. Ger. kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Vooraf aan deze dienst is er vanaf 12.30 uur in de kerk gelegenheid van Marie afscheid te nemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De tijd heelt niet de wonden 't verzacht alleen de pijn zonder jou zal er blijvend een leegte zijn. Peter, Mike en Niels we zullen er voor jullie zijn. Sandra, René en Melanie Cindy, Rini en Jarno Mirella, Stan &Timo Met grote verslagenheid en verdriet moeten we afscheid nemen van onze zus en schoonzus Marie van Hoepen - Sinke Ons medeleven gaat uit naar haar zoon, schoondochter, kleinzoon en vriendin. Den Helder Julianadorp Kapelle Coby en Johan Catrien Kees en Ineke Heden overleed voor ons onverwacht, onze schoonzuster en tante Marie van Hoepen - Sinke weduwe van Adrie van Hoepen Familie van Hoepen Biezelinge, 26 december 2010. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timótheüs 219 Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere op Zijn tijd, na een moeitevolle levensavond, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weg te nemen onze geliefde zorgzame moeder en altijd meelevende oma en over-oma Francina Boogaard-Cornelisse sinds 5 oktober 1991 weduwe van Pieter Boogaard in de leeftijd van 88 jaar. "Sterke de Heere ons in dit verlies Middelburg: A.I. Boogaard M.A. Boogaard-Adriaanse Middelburg: J.C. Boogaard Meliskerke: A.C. Boogaard H.C. Boogaard-Corbijn C. Boogaard Middelburg: Middelburg: Middelburg: Vlissingen: Oost-Souburg: C. de Kraker-Boogaard J.P. de Kraker P. Boogaard K.C.J.C. Boogaard-Beeke F. Boogaard J. Boogaard-van den Bosse F.P. Verhage-Boogaard C. Verhage Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 25 december 2010 Correspondentie-adres: Familie Verhage-Boogaard Groot Abeele 32,4388 VW Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Eben-Haëzervoor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. vrijdag 31 december om 10.45 uur in de "Zuiderkerk" Schoutstraat 1, Middelburg. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. J.J. Tanis. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na de begrafenis is gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Zuiderkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Het heeft de Heere behaagd uit onze familiekring weg te nemen mijn geliefde zuster en onze tante Francina Boogaard - Cornelisse Sterke de Heere ons in dit verlies. Vrouwenpolder G. de Visser - Cornelisse Neven en nichten 23 december 2010 Veel te vroeg is overleden onze vriend Erik Peeters Wij wensen Catalijne, Max en Lina veel sterkte toe. Bert, Mariëlle en Madeira van den Berg We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Erik Peeters echtgenoot van ons bestuurslid Catalijne Peeters en vader van Lina en Max Namens het bestuur en de evenementencommissie van de Wijk vereniging Waterwij ken wensen we Catalijne, de kinderen en de familie veel sterkte toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46