Verkopers m/v die een deal durven doen V£GA staan in de file «uw h W J Ketencoördinator CVRM Rüttchen Mijn Puzzel hetnieuwewerkendoejezelf.nl Marketing medewerk(st)er www.pzc.nl/webwinkel O JobTrack.nl vrijdag 24 december 2010 147 Rüttchen Autowereld is de dealer van personen- én bedrijfsauto's van Mercedes-Benz, Mitsubishi, smart, Chrysler, Jeep, Dodge en Honda. Met 10 vestigingen verspreid over Breda, Tilburg, Den Bosch, Veghel, Waalwijk, Gorinchem, Tiel en Oss is Rüttchen inmiddels uitgegroeid tot een van de grootste dealerbedrijven van Nederland. Wij zoeken een verkoper voor 'gebruikte bestelauto's' m/v voor de vesti ging Waalwijk en een verkoper voor 'nieuwe bestelauto's' rn/v voor de regio Midden Brabant. In deze afwisselende .functies houd je je onder meer bezig met het verkopen van gebruikte/ nieuwe bestelauto's en accessoires, het uitbrengen van offertes, de verwerking van verkoop opdrachten, de acquisitie van nieuwe klanten en het beheren van bestaande klanten. Verder ben je verantwoordelijk voor de aflevering van de bestelauto. Deze moet uiteraard altijd voldoen aan de wensen en de eisen van de klant. Interesse? Ga dan gelijk naar www.ruttchen.nl/vacatures en bekijk het functieprofiel. Is dit de baan voor jou, stuur dan je sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen per e-mail naar pz@ruttchen.nl. Voor meer informatie over deze vacatures kun je contact opnemen met Marco Boere op telefoonnummer 06 - 10 83 29 46. Acquisitie op basis van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Welkom in onze Autowereld Autowereld Ontdek jouw voor£t«tdelen op .NATUUR Een initiatief van (9 MILIEU Steeds vernieuwend! VEGA Nederland B.V. is een postorderbedrijf in non-food horeca artikelen en bedrijfs kleding, VEGA is onderdeel van de internationaleErwiri Müller Group met vestigingen in 8 Europese landen. Het hoofdkantoor en centrale magazijn bevinden zich in Duitsland. Onze artikelen worden via catalogi en een uitgebreide internetshop aan I de. horeca aangeboden. H In Terneuzen bevinden zich de afdelingen marketing en klantenservice Nederland. Ter uitbreiding van de afdeling marketing zijn we op zoek naar een enthousiaste 20-24 uur Tot de belangrijkste taken behoren: Corrigeren van artikelteksten en prijzen voor de diverse catalogi Content management voor de internetshop Concurrentie onderzoek Adresmanagement Wij zoeken een collega die: Accuraat is Onder tijdsdruk kan werken Een goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift heeft Bereid is te reizen Een MBO opleiding heeft afgerond Enthousiast geworden? Stuur uw motivatie en cv uiterlijk 9 januari naar: VEGA Nederland B.V. t.a.v Anja Verstraten - Oostelijk Bolwerk 9 - 4531 GP Terneuzen of naar a.verstraten@vega-direct.nl Ketenzorg Walcheren B.V. Voor onze organisatie gevestigd te Middelburg zoeken wij per direct een: M/V Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd, namelijk voor de duur van 1 jaar, voor gemiddeld 24 uur per week (bij voorkeur woensdag, donderdag en vrijdag). Verdere functie-informatie is te verkrijgen bij mevrouw A. Reiffers, Manager Walcherse Huisartsen Coöperatie, telefoonnummer: 0118-632080 (i.v.m. vakantie afwezig van 27-12-2010 tot 03-01-2011) of via www.whco.nl. Bent u de ketencoördinator CVRM die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief én Curriculum Vitae, onder vermelding van "Ketencoördinator" vóór 10 januari 2011, bij voorkeur per e-mail naar secretariaat@whco.nl of naar de WHCO, t.a.v. secretariaat, Adriaen Coortestraat 61, 4336 DM Middelburg. WEBWINKEL categorie diversen Hoe bestelt u 'Mijn Puzzel'? U kunt de puzzel van de door u gewenste postcode eenvoudig online bestellen. 1. Ga naar de webwinkel van PZC, categorie Diversen. 2. Bestel het product en vul alle benodigde gegevens in. 3. Nadat u heeft betaald, ontvangt u in uw mailbox meteen een bericht met eeri iink om uw bestelling af te ronden. 4. Als u op deze link klikt dan ziet u een formulier waarin u de gegevens voor uw puzzel moet invullen. 5. Vervolgens drukt u op verzenden en de bestelling is afgerond. 6. De puzzel wordt binnen 14 dagen per post bezorgd. Uitgebreide informatie over de specificaties en het bestellen van 'Mijn Puzzel' vindt u in onze webwinkel. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenservice op telefoonnummer 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven Prachtige legpuzzel van een plattegrond, met uw eigen huis in het midden Uw krant heeft voor u een bijzondere en persoonlijk geschenkidee. 'Mijn Puzzel' is een individueel gemaakte legpuzzel van 400 stukjes van een landkaart. Gecen treerd rond de locatie van uw keuze. U vult bij uw bestelling een postcode en adres. Het middelste puzzelstukje (in de vorm van een huis) is het door u opgegeven adres. Dit kan ook het adres zijn van iemand anders, uit uw familie of vriendenkring. De puzzel wordt geleverd in een mooie geschenkdoos waarvan het deksel is voorzien van tekstruimte voor een persoonlijke boodschap. Een uniek en persoonlijk cadeau dus, voor iedere bijzondere gelegenheid. Adviesprijs €39,95 Lezersprijs €29,95* "exclusief verzendkosten van €4,95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 93