20.000.000 de kerst met oesters voor Maakt de prijs voor u het verschil? NU GEEN KOSTEN Sabine Beckmann stelt werk ten toon Politie zoekt vergeefs naar overvaller Samenwerking levert flinke besparing op Kies ook voor 3 jaar energie bij DELTA DELTA, voordelig en dichtbij. Megapan met uiensoep voor Serious Request vrijdag 24 december 2010 Door samen te werken bij het on derhoud van de technische installa ties in gemeentelijke gebouwen, zo als centrale verwarming, besparen de gemeenten Hulst, Sluis en Ter- neuzen zo'n 30 procent op hun on derhoudskosten. De gemeenten hebben onlangs een overeenkomst getekend met één bedrijf. Voor heen werd onderhoud uitbesteed aan verschillende aannemers. Gun de jeugd haar vuurwerkplezier reageer op www.pzc.nl/schouwen-duiveland mmmmmmmmmmmMmmmmsmmmm GOES De Duitse kunstenares Sabine Beck mann exposeert vanaf 8 januari bij Kunstuitleen De Bevelanden aan de Westwal in Goes. Beckmann woont en werkt al ruim tien jaar in Zeeland. Zij werkt met verschil lende technieken zoals schilderen, tekenen, linosnede en fotografie. Het zwaartepunt in haar werk ligt echter bij het schilderen, dat duide lijk zichtbaar de andere technieken beïnvloedt. VLISSINGEN Een nog onbekende man is giste rochtend binnengedrongen bij bak kerij Schrieks in Vlissingen. Een werknemer heeft geprobeerd de man te overmeesteren, maar hij wist te ontkomen. Omdat de poli tie vermoedt dat de overvaller met de trein is gevlucht, is op een aan tal stations gezocht. Het korps kreeg ondersteuning van de politie- helikopter die in de buurt was. De overvaller is niet gevonden. TERNEUZEN In de oesterloods wordt zeven dagen per week dag en nacht gewerkt. foto's Willem Mieras reacties: 249 ledereen moet zelf voor strooizout zorgen eens v. 59% oneens 41% Zoveel oesters gaan er in december de deur uit bij Prins en Dingemanse, zo'n zeventig procent van de totale jaar productie. Het Oesterpakket, dat deze maand door vaktijd schrift Seafood Internatio nal is uitgeroepen tot beste product van 2010. Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! KORTGENE - Op het Kerkplein in Kortgene wordt vandaag (vrijdag) een megapan met uiensoep be reid. De opbrengst is voor de actie Serious Request van radiozender 3FM. Onder de noemer Serious Soep hopen de initiatiefnemers (ondernemers) geld in te zamelen voor kinderen, die met de gevol gen van hiv kampen. De eerste ui wordt rond 13.00 uur gesneden door de kerstman. De soep is rond 15.00 uur klaar. Er is live-muziek van Fables Fairytailes en Anja Kopmels. Iedereen kan verzoek- plaatjes indienen en rond 18.00 uur is er een veiling. De actie is om 21.00 uur afgelopen. Géén overdrachtsbelasting! Géén kadastrale kosten Géén notariskosten makelaar Kijk voor de deelnemende panden op www.m2makelaars.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53