Ellie Bustraan 50 I familieberichten vrijdag 24 december 2010 (H menseni1nq.nl "Maar de iHTLEUlzal uitkomstgeven" Psalti 42:5 berijmd Onze. Hemelse Vader heeft op Zijn tijd mijn geliefde manonze zorgzame vader en lieve opa Johannes Pieter Louwerse hij Zich thuis gehaald. Vrouwenpolder t Veere 18 juni 1937 22 december 2010 We zijn verdrietig maar ook dankbaar dat de Here hem voorverder lijden (keft gespaard. We weten ons getroost door de beloften van onze God. Vrouwenpolder: J. Louwerse - Harpe Dordrecht: Joop Louwerse Oostkapelle: Hannie en Andre Dees - Louwerse Johan, Lisanne, Hrjan Middelburg: Lianne Louwerse Kampen: Bram en Paufine Louwerse - Hendrikse Sander, Tieterjan, Christian, JJorina, Mgnke Correspondentieadres Pelgrimstraat 1, 4354 AN Vrouwenpolder De begrafenis zalplaatsvinden op D.V. dinsdag 28 december om 14.30 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Hieraan vooraf gaand is er een dienst van Woord en Gebed. Deze begint om 13.00 uur in de Gerefonneerde Kerk vrijgemaakt, Schoolstraat 9, Vrouwenpolder. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid cle familie te condoleren in voornoemde kerk. Graag willen we als familie vanjo Louwerse het personeel van de afdeling 'Rozenhof "Nieuw Sandenburgh" heel hartelijk bedanken voor de liefdevolle zorg die jullie mijn man onze vader en opa hebben gegeven. Loofde SHeer, alle volken Trijs Slem, alle naties Zijn liefde voor ons is overstelpend Eeuwig duurt de trouiv van de Sleer 'Jlalleluja (ps. 117) Op 22 december is ons voorgegaan, onze broer en zwager Jo Louwerse Pau Louwerse (in herinnering) Corrie Vos - Louwerse Piet Vos (in herinnering) Piet Louwerse (in herinnering) Ina Louwerse - Harpe (in herinnering) Suusjobse - Louwerse Loujobse (in herinnering) Chris Louwerse Neven en nichten. Vrouwenpolder, 22-12-2010 De overweldigende belangstelling en de vele warme blijken van betrokkenheid en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van zijn een troost in ons verdriet bij dit grote verlies. Jullie "aanwezig" zijn, in welke vorm dan ook, heeft ons gesterkt en geeft ons vertrouwen in cle toekomst. Sint Laurens, december 2010 b. Imm [I ■Pt Ipl llf; ■ft 'ft/' Hf! Spil lal De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, dierbare zoon en broer,onze schoonzoon, schoonbroer en oom Peter Jacob Johannes Knieriem hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Aangezien het onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Doreen Knieriem-Cauwels en familie Terneuzen, december 2010 Het leven is een weg van duisternis naar licht Het is ontwaken voor alles wat nieuw is in de duisternis Altijd opnieuw het licht ontdekken Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven, liefde en warmte, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse pa en opa Jan Willem Dieleman Jan Het is fijn te weten dat zo velen van hem hielden en hem waardeerden. Het geeft ons kracht om door te gaan in deze donkere dagen. We wensen u goede Kerstdagen en een gezond 2011. Janny Dieleman-de Bokx kinderen en kleinkinderen Zierikzee, december 2010 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Joftannes Pieter Louwerse echtgenoot van Johanna Harpe A. Maljaars-Haipe t A. Maljaars L. Harpe f S. Harpet J. Harpe t C. Louwerse-Harpe t P. Louwerse t L. Nieuwdorp-Harpe W. Nieuwdorp J. W'outers-Harpe W. Wouters W. Joosse-Harpe t A.Joosse Neven, en nichten Vrouwenpolder, 22 december 2010 Wanneer ik jou het meeste mis Als men dat vragen zou. Zeg ik: wanneer ik wakker word. Maar ook 's middags mis ik jou. En 's avonds als ik slapen ga. Veel meer dan ik had verwacht. Mis ik je tot het ochtend wordt. Ik mis je dag en nacht. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, mijn lieve vader, schoonvader en geweldige opa Hans Berrevoets hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Jacqueline Berrevoets - de Boet Monique en Lex van de Vijver Lotte en Veerle Zierikzee, december 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem Vos namens familie Vos Zoutelande, december 2010 Dankbetuiging Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jasper Dingemanse willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw overweldigende en welgemeende belangstelling is ons tot grote steun geweest. Het is voor ons een troost te weten hoe geliefd hij bij velen was. Sannie Dingemanse Sanja en Hans Kleppe-Dingemanse Savanne Melissa Kapelle, december 2010 Een groot gemis een groot verdriet maar de mooie herinneringen vergeten we niet. De vele kaartjes, telefoontjes en lieve woorden die rondom het afscheid van Erik werden gesproken, geven ons het besef dat hij niet alleen door ons maar door velen gemist zal worden. Wij bedanken u voor alle steun die wij ervaren in deze moeilijke tijd. Piet en Elly Bokelaar en familie Brouwershaven, december 2010 Een stoel blijft leeg, een stem blijft zwijgen maar in het hart zullen de herinneringen blijven Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn - lieve man, onze vader, opa, broer en zwager Ko Koster willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie Hansje Koster-Enzlin Slotstraat 56,4416 AW Kruiningen Kruiningen, december 2010 De hartverwarmende belangstelling en vele kaarten die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Nico van der Linde hebben ons goed gedaan. Gezien de vele reacties is het niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Willy van der Linde-Zoeter Kinderen en kleinkinderen Tevens wensen wij u een voorspoedig 2011 Ouwerkerk, december 2010 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw medeleven en belangstelling voor en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager, huisgenoot en oom Ceel Verhoek Familie Verhoek Oosterland, december 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 176