PUZZEL&WIN PZC Begin het jaar goed met de Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl Kijk vanaf 1 januari voor nog meer informatie, tips en adviezen op www.pzc.nl/wellness Peper- en Zoutmolen Giftset Bel de oplossing door naar: 0909-5010592 Doe mee en win! Een driedaags arrangement (voor twee personen) in Hampshire Inn - City Terneuzen t.w.v. 300 euro Maak ook elke dag kans op een puzzelpakket van Sanders! vrijdag 24 december 2010 147 J 'maand] Goede voornemens? Voer ze ook uit! Lees dagelijks alles over lijnen, sporten, schoonheid, sauna's, goede voeding en andere producten die u de weg wijzen naar een gezonder en mooier 2011. Abonneren? Kijk op www.pzc.nl/abdnneren www.pzc.nl/webwinkel Categorie Binnen en Buitenleven Deze smaakvolle giftset is afgewerkt met een zwarte high gloss finish, waardoor de klassieke molens een moderne uitstraling krijgen. De peper- en zoutmolen hebben een superieur maalsysteem en zijn gemaakt om een leven lang mee te gaan. De molens zijn gemaakt van 100% beukenhout, uit verantwoord beheerde bossen. Hoogte: 18 cm In een luxe verpakking Normaal 54,95 Lezersprijs €34,95* 'exclusief verzendkosten van 4,95 ©JobTrack.nl 't Betere werk! €0,60 per gesprek Prijspuzzel vandaag: sudoku Zo doet u mee: Los de puzzel op. De cijfers in de vakjes A, B en C vormen de oplossing van vandaag. Bel naar het telefoonnummer* dat hiernaast staat afgebeeld en spreek de oplossing in. Oplossingen moeten vóór volgende week vrijdag binnen zijn. Schrijf de cijfers 1 tot en met 9 elk één keer in alle horizontale rijen en verticale kolommen, en in elk van de negen vierkantjes van 3x3 vakjes. De cijfers in de vakjes A, B en C vormen samen de eindoplossing. 5 4 1 9 7 A 4 9 3 7 6 8 1 4 B 2 5 8 3 2 9 7 4 2 2 1 6 5 c 1 5 3 9 Sleutelwoord A IB [C~ WEBWINKEL COLE MASON De winterse dagen staan weer voor de deur! Een gezellige en sfeervolle tijd rondom de feestdagen en de winterse begin periode van het nieuwe jaar. De tijd om nog extra te genieten met partner, vrienden of familie. Lekker uitwaaien in Zeeland! Hampshire Inn - City Terneuzen ligt ook op steenworp afstand van de leukste Belgische steden. Wat dacht u van een bezoek aan één van de sfeervolle Kerstmarkten in Antwerpen, Gent of Brugge? Of gewoon lekker winkelen en cultuur opdoen in deze bruisende en boeiende steden. Hampshire Inn - City Terneuzen biedt u het ultieme winteruitstapje! Maak nu kans op de weekprijs: een compleet 3-daags arrangement in Zeeland. Niet gewonnen? Ga naar: www.hampshire-hotels.com/wegener en boek dit complete arrangement met 25% korting, speciaal voor de Wegener-lezer. Het arrangement bestaat Uit: Ontvangst in het hotel met warme chocolademelk en Zeeuwse lekkernij. 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet. Een heerlijk 3-gangen diner op dag van aankomst. Rondvaart door Gent. Gebruik van zwembad en saunain het dichtbij gelegen Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen. Voucher voor een Belgisch biertje in de bar. Informatiepakket met onder andere informatie over de vele kerstmarkten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 173