hampagnebubbels prikkelen
63 media
b
o
media@wegener.nl
1 024-3650570
'We kiezen bewust niet voor de feitjes. De vragen moeten ook niet
ZOmaar Googlebaar zijn. Rob van Hattum, presentator Wetenschapsqui2
Vrijdag 24 december 2010
07:00 De grote verhui
zing 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs
grote tuinverbouwing
10:55 The sword in the
stone 12:30 The making
of Meet the parents: Lit
tle Fockers 13:05 Tele-
trends 15:05 The little
princess 16:55 Den
nis the menace strikes
again!
09:30 The loop 09:55
Regio business maga
zine 10:25 Jorritsma
blikt vooruit 11:00 Busi
ness class 12:20 Bedrijf
in beeld 12:50 Dragon's
den 13:50 RTL Autoblog
14:00 The loop 14:30
Mr. Bean 15:00 RTL GP:
Dakar - Historie 16:00
Wielerland 16:30 Medi-
azine 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL
Autowereld
mjj
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 16:05 LifestyleXpe-
rience 16:35 Teleshop
8: Tel sell 17:10 Films
sterren 17:40 4Me
OVERIGE
06:55 Hoge hakken,
strakke pakken: de ma
kelaars 07:30 Ernst,
Bobbie en de rest 07:40
Burgers Zoo Waarom
07:50 Ernst, Bobbie en
de rest 08:00 Gok's fa
shion fix 09:00 Tommy
Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:00 Gok's
fashion fix 15:00 Char
med 15:55 Born2Cook
17:00 Make me a super
model
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Amazing spiez, Super
hero squad show, Bey-
blade Metal Fusion, Aar
on Stone, Phineas
Ferb, Cory in the house,
Zack Cody, I'm in the
band, Zeke Luther,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, It was the night,
Phineas Ferb, Clue-
bie, What's with Andy,
Stitch!, Emperor's new
school, Phineas Ferb,
Zack Cody, Zeke
Luther, Phineas Ferb,
Kick Buttowski, Phineas
Ferb, I'm in the band,
Phineas Ferb, Zack
Cody
o
18:20 A Dennis the
menace Christ
mas, Familieko
medie
18:00 Truck Tractor
Pulling - Lochem,
Registratie
18:10 Opening soon,
Reality
18:40 My boys, Comedy
18:00 A Cinderella sto- 18:00 Veronica's fun-
ry, Romantische ko- niest commer-
medie cials ever!
18:20 The Muppet
Christmas carol,
Muziek-familiefilm
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
19:05 Strong medicine,
Dramaserie
20:00 The terminal. Film- 20:00 Serenity, SF-film
komedie
20:00 The Tudors, Dra-
20:00 The prince and
me II: The royal
wedding, Filmko
medie
20:00 Scrooged, Filmko
medie
21:05 The Tudors, Dra
maserie
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:55 Reportage: De
mislukte aanslag
opvlucht 253, Se
rie reportages
22:05 Sons of anarchy, 22:10 The Tudors, Dra- 22:00 Gordon Ramsay's 22:00 Bam Margera pre-
Dramaserie maserie Hell's kitchen, sents: Where the
Kookprogramma is Santa?,
Filmkomedie
23:00 Matroesjka's, Dra- 23:15 The perfect hus- 23:00 Gordon Ramsay's
maserie band: The Laci Pe- Hell's kitchen,
23:55 Business class terson story, Film- Kookprogramma
drama
00:00 Fear Factor
00:55 Astro TV
01:15 RTL Poker: Late 00:56 Sneak preview 00:00 Big love
night poker
02:16 Sneks
05:00 Car tracks
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Buurtscanner
01:05 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:10 Veronica poker:
World Open 6
01:10 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
00
o
10
W
O
O
Ni
Ni
Ni
Ni
W
n
BM
de wetenschapsquiz. Al 25 jaar
maakt Van Hattum voor de VPRO
televisieprogramma's over weten
schap. Daarnaast is hij inhoudelijk
directeur van het Amsterdamse
wetenschapscentrum Nemo vol
doe- en ontdekdingen over weten
schap en techniek. „Als jongetje
had ik al passie voor wetenschap.
Ik las bij wijze van spreken liever
in de encyclopedie, dan in een
spannend jongensboek." Samen
met Lottie Hellingman demon
streert hij de vragen met leuke
proefjes. „We kiezen in de weten
schapsquiz bewust niet voor de
feitjes. De vragen moeten ook niet
zomaar 'Googlebaar' zijn."
De Nationale Wetenschapsquiz 2010,
Nederland 2, 21.15 uur
De Nationale Wetenschapsquiz Junior
2010, Nederland 3, 17.45 uur
18:00 Zeeuwse ridders 19:15
Trugkieke 19:25 The Hilltop
sessions 19:55 Zeeland in vo
gelvlucht 20:00 Herhalingen
08:001000 Klassiekers 11:00
Lichtpunt 12:00 Kerstconcert
in het paleis 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Half uur
natuur 14:10 The Pink Panther
16:10 Winter in Yellowstone
17:00 Clips 17:15 Vlaanderen
vakantieland 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:30 Da
gelijkse kost 19:00 Het journaal
19:35 Het weer 19:40 Geert
Hoste en het jaar van de tijger
20:10 De pappenheimers
21:25 Witse 22:20 Night of The
Proms 2010 23:00 Het journaal
laat 23:15 Studio 1
Glück 23:15 Traumschiff-Spe- True Jackson 18:45 Bigtime
zial 23:45 heute 23:50 The new rush 19:10 iCarly 19:35 Victori-
world ous 20:00 Zender uit de ether
08:10 Doe Hollywood 09:55
Ein Satansbraten kommt selten
allein 11:30 Small soldiers
13:25 Wer ist Mr. Cutty? 15:20
Cool Runnings 17:05 Winter-
sonnenwende - Die Jagd nach
den sechs Zeichen des Lichts
18:25 RTL Bibelclip 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Bauer sucht Frau
- Die lustigsten Momente 20:15
Nachts im Museum 22:25 Max
Payne
07:00 Hopla 07:05 Uki 07:15
Klumpies 07:25 Kleine Ein-
steins 07:50 De Kaatje Kerst-
show 08:15 Samson en Gert
kerstverhalen 08:20 XMix
08:35 Mega Mindy 09:00 Cas
per spookkerst 10:25 Super
Abby 10:30 XMix 10:45 The
Daltons 10:55 De week van
Karrewiet 11:00 Betoverende
bende 11:25 Geboren jagers
11:55 Have a laugh! 11:58
CANVAS 12:00 Nowell, Nowell:
An English Christmas 12:34 II
Gardellino 13:10 Zender uit de
ether 14:00 KETNET 18:00
Amika 18:45 Sprookjes 18:55
Kulderzipken 19:20 De week
van Karrewiet 19:25 Geboren
jagers 19:56 CANVAS 20:00
Het journaal 20:10 Panorama
21:00 Paper trails 21:35 Elsa y
Fred 23:20 Lichtpunt
07:00 Breakfast 10:00 CBee-
bies panto 10:30 Grandpa in
my pocket - A Christmas special
10:45 Who framed Roger Rab
bit? 12:20 BBC News 12:25 Spy
kids 13:50 The ant bully 15:10
Over the hedge 16:25 Enchant
ed 18:05 BBC News 18:10 Re
gionaal nieuws en weerbericht
18:15 Songs of praise 19:00 Ni
gel Slater's Christmas suppers
19:30 Countryfile 20:25 Week-
weerbericht 20:30 Antiques
roadshow 21:30 EastEnders
22:00 Upstairs downstairs
23:00 BBC News 23:15 Match
of the day
De Nationale Wetenschapsquiz wordt gepresenteerd door Lottie Helling
man en Rob van Hattum. foto Nils Schoonhoven/GPD
07:00 Charlie and Lola 07:10
Postman Pat 07:35 Penelope
07:40 Postman Pat 07:45 Gig-
glebiz - A Christmas special
08:00 League of super evil
08:15 Deadly 60 08:45 Bear be
having badly 09:05 Eliot Kid
09:20 Shaun the sheep 09:25
My my almost famous family
09:55 Kiss me Kate 11:40 Wild
China 12:40 Who do you think
you are? 13:40 Anchors aweigh
15:55 We dive at dawn 17:30
Final score 18:25 The Red Bar
on 20:00 Oz and Hugh raise the
bar 21:00 Top Gear special
22:15 When Harvey met Bob
23:45 Live Aid: Rockin' all over
the world
08:00 Wie erziehe ich meine El-
tern? 09:00 Tagesschau 09:03
Rudolph mit der roten Nase 2 -
Rudolph und derSpielzeugdieb
10:15 Es wareinmal 10:20
Hans im Glück 11:30 Die Sen-
dung mit der Maus 12:00 Ta
gesschau 12:05 Der Klang des
Herzens 13:50 Zauberhafte
Marchen 14:00 Tagesschau
14:05 Tischlein deck dich 15:05
DerMeisterdieb 16:05 Des Kai
sers neue Kleider 17:05 Tages
schau 17:15 Loriots Pappa ante
Portas 18:40 Tagesschau 18:44
Ein Platz an der Sonne 18:45
LindenstralSe 19:15 Magie der
Krone 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort: Borowski und der vierte
Mann 21:45 Kommissar Wal-
lander - Mörder ohne Gesicht
23:15 Tagesschau 23:23 Das
Wetter im Ersten 23:25 My
Blueberry nights
07:30 Der Mondbar 08:35
Rumpelstilzchen 09:55 heute
10:00 EvangelischerGottes-
dienst 10:45 Album 2010 - Bil-
dereines Jahres 11:45 heute
11:50 Pippi aufêer Rand und
Band 13:15 Michel bringt die
Welt in Ordnung 14:25 Michel
muss mehr Mannchen machen
15:35 heute 15:40 Happy feet
17:15 Mamma Mia! 19:00 heu
te Wetter 19:15 Terra X: Fas-
zination Erde20:15 Das Traum
schiff 21:45 Kreuzfahrt ins
07:50 Cake Boss: Museum,
mistakes Mother Mary 08:20
Built from disaster: Tunnels
09:15 How it's made 09:45
How do they do it?: Under
ground world/Gunmakers
10:10 Treasure quest: Turning
lead into gold 11:05 River mon
sters: Rift valley killers 12:05
Ray Mears goes walkabout:
Torres Strait 13:05 Deadliest
catch: The Phil Harris story
14:05 Dirty jobs: Pinsetter me
chanic 15:05 Motor City Mo
tors: Amphibious motorcycles
16:05 Battle machine bros:
Badger goes boom! 17:05 How
do they do it?: Diggers/Taste of
the Orient/Into the void 17:35
How do they do it?: Peanut but
ter/Breaking point 18:05 Amer
ican chopper: Meteorite Men
bike 19:05 Mythbusters: Table
cloth chaos/Brain power 20:00
Wheeler dealers on the road:
Lotus (120:30 Wheeler deal
ers on the road: Lotus (2) 21:00
Deadliest catch: The Phil Harris
story 22:00 Dual survival: Out
of air 23:00 Whale wars: Nee
dle in a haystack
ESnnaH
07:00 World's toughest fixes:
Mass transit 08:00 Rescue Ink:
Rebels with a cause 09:00
Caught in the act: Animal antics
10:00 The dog whisperer: Chi
huahuas from hell 11:00 Air
crash investigation: Panic on
the runway 12:00 Air crash in
vestigation: Cockpit chaos
13:00 Air crash investigation:
Pilot vs plane 14:00 Air crash
investigation: Cleared for disas
ter 15:00 Air crash investiga
tion: Target is destroyed 16:00
Air crash investigation: Cold
case 17:00 Air crash investiga
tion: Doomed to fail 18:00
Night of the lion 18:30 Saving
the black rhino 19:00 World's
toughest fixes: Pipeline shut
down 20:00 The dog whisperer:
Woody Wally, and Kane
21:00 Dagboek van onze hel
den - De Nederlandse missie in
Afghanistan: Field hospital Tarin
Kowt 21:30 Gulf coast disaster
22:30 Salvage code red special:
Gulf oil disaster 23:30 Dagboek
van onze helden - De Neder
landse missie in Afghanistan:
Field hospital Tarin Kowt
08:30 Bakugan 10:15 TMF
snow kicks 12:00 TMF Super-
chart 2010 14:00 100% Pop
16:40 TMF snow kicks 18:00
TMF Superchart 20:00 Future
fighters 20:50 Wat te doen
voor je poen 21:15 Gamekings
22:30 TMF Lovesongs
09:20 Muse Official Top 20
11:00 Run's house 11:25 My
super sweet 1611:50 Run's
house 20:10 Daddy's girls
20:50 Future fighters 21:25
Daddy's girls
06:25 Peuples du monde 06:50
Reflets sud 07:45 Les dessous
des cartes 08:00 Canadees
nieuws 08:30 Apéro a l'opéra
09:00 TiVi5monde 11:25 Paro
les de clip 11:35 La vie en vert
12:00 Flash 12:05 Le monde du
sport 12:30 Nouvo 12:45 Peu
ples du monde 13:05 Nee plus
ultra 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Vivement dimanche
15:35 La petite vie 16:00
Nieuws 16:30 Acoustic 17:10
Des trains pas comme les autres
18:00 Flash 18:10 Des trains
pas comme les autres 19:05
Littoral, entre ciel, terre et mer
20:05 Comme par magie 20:30
Frans nieuws 21:00 Garou-Ga-
rou le passé muraille 22:30
Moussa 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:55 L'auberge
rouge
08:30 WATTS 09:05 Eurosport
top 10 by Victoria 10:00
WATTS 10:30 Biatlon 11:30
Skispringen 14:00 Biatlon
15:00 Skispringen 17:00 Voet
bal: UEFA Champions League
klassiekers 19:00 WATTS 20:00
Olympic Finish Line 21:00
WATTS 21:30 Vierschansen-
toennee - Het verhaal 22:30
Kunstschaatsen
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Project puppy
08:35 Xtremely wild: Manatee
09:00 Planet earth: From pole
to pole 09:55 Planet earth:
Mountains 10:50 Planet earth:
Freshwater 11:45 Planet earth:
Caves 12:40 Planet earth:
Desert 13:35 The animals'
guide to survival: Melting ice
14:30 Planet earth: From pole
to pole 15:25 Planet earth:
Mountains 16:20 Planet earth:
Freshwater 17:15 Planet earth:
Caves 18:10 Planet earth:
Desert 19:10 The animals'
guide to survival: Melting ice
20:05 Panda adventures with
Nigel Marven 21:00 Sharkman
21:55 Whale wars: From hell's
heart 22:50 Whale wars:
Stealth attack 23:45 Untamed
uncut: Beware the bite
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Earth's frontiers 08:00 World
report 08:15 CNN marketplace
Africa 08:30 News special
09:00 World sport 09:30 icon
10:00 African voices 10:30 Talk
Asia 11:00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 World's untold sto
ries 13:30 Political Mann 14:00
Fareed Zakaria GPS 15:00 State
of the Union with Candy Crow
ley 16:00 International desk
16:30 World view 17:00 Edit
room 17:30 World sport 18:00
Prism 18:45 CNN Marketplace
Middle East 19:00 International
desk 19:30 Earth's frontiers
20:00 World report 20:30 icon
21:00 World report 21:30 Afri
can voices 22:00 Fareed Zakaria
GPS 23:00 Best of BackStory
23:30 World sport
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Chalkzone
07:25 Mr Bean the animated
series 08:10 Fanboy SrChum
chum 08:45 The penguins of
Madagascar 09:05 Fairly odd
parents 09:30 Spongebob
Squarepants 09:55 Victorious
10:20 Bigtime rush 10:45 Best
friends forever 11:15 True Jack
son 11:40 iCarly 12:05 Sponge-
bob Squarepants 12:30 Fairly
odd parents 12:55 The pen
guins of Madagascar 13:20 Ad
ventures of Jimmy Neutron
13:50 My life as a teenage ro
bot 14:35 Invisible network of
kids 15:00 Chalkzone 15:40 Mr
Bean the animated series 16:05
Drake Josh: Merry Christmas
movie 17:35 Barnyard 18:20