kerstpuzzel 16 Pure weelde Samen relaxen 15 Trendy dvd-speler tïv /V Zo doet u mee! Bel Win 0909 - 55 01 231 (60 ct. per gesprek) Vrijdag 24 december 2010 U kunt nu ook slapen in pure weelde. Als winnaar mag u een keuze maken uit de prachtige dekbedovertrekset collectie van Lien's Linnen voor ongekend slaapgenot. Exclusieve dessins en prachtige materialen, zoals 100% Zwitsers gekamd katoensatijn. De absolute top in bedlinnen en verkrijgbaar in diverse kleuren en maten. En met een cheque van 300,- is kiezen geen probleem! Kijk voor meer informatie op www.lienslinnen.nl 2X winnen Bij Thermen Bussloo in Voorst kunt u ontspannen en genieten van verschillende arrangementen. Het Fresh Start arrangement bestaat uit: ontvangst met yoghurt en vers fruit; rondleiding; gebruik van alle saunafaciliteiten van 10.00 tot 23.30 uur; gratis gebruik van douchegel, shampoo en scrubzout en een opgietritueel. U heeft daarnaast nog keuze uit een basic gezichtsbehandeling of een ontspanningsmassage. Tussen de middag krijgt u een salade of luxe broodje. De winnaar mag met twee personen ontspannen bij Thermen Bussloo. Waarde 138,-. Dit arrangement is geldig tot en met 31 augustus 2011. Reserveren is noodzakelijk. Kijk voor meer info op www.thermenbussloo.nl THERMEN BUSSLOO durende vijandschap land in Afrika ambts aanvaarding koekje binnenplaats zoogdier aan lichaams beweging doen bezorging metaal bewerken mytholo gische figuur fraai gelegen cijferlijst lamphouder groot stuk mannelijk dier heilige hevig tijdelijk gebruik luchtvaart maatschappij rivier in Spanje verleidelijk geluid roomkleurig T goederen opslagplaats indiaans symbool vluchtige vloeistof Nieuwe Testament Deze kleurrijke serie trendy dvd- spelers van hoogwaardige kwaliteit wordt geleverd met een hoofdtelefoon in bijpassende kleur. De DVP-733 van Lenco heeft een 7" (17,5 cm) scherm, ingebouwde USB-aansluiting, SD/ MMC kaartlezer en stereoluidsprekers. Deze speler ondersteunt nagenoeg alle bestandstypes.Deze serie dvd-spelers van Lenco kenmerkt zich door een trendy vormgevingen bijpassende hoofdtelefoon. Op deze manier kunt u overal waar u wilt uw favoriete film kijken, de kinderen bezig houden, uw foto's bekijken of naar muziek luisteren. Lenco, waarde, 99,95. Kijk voor meer informatie op www.lenco.nl Los het Zweedse raadsel op. Hele diagram ingevuld? Dan vormen de letters in de lichtblauwe, genummerde vakjes nog een woord. Dat is de oplossingGeef uw oplossing vóór 30 december 2010 door op telefoonnummer 0909 - 55012 31. Prijswinnaars ontvangen binnen drie weken na afloop van deze actie schriftelijk bericht. Prijzen zijn niet in geld uit te keren, ook niet gedeeltelijk. De winnaars vindt u vanaf 15 januari 2011 ook op www.Iekkerpuzzelen.nl "ï-g I 3 Meer puzzelen? Ga naar: www.Lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 158