televisie 135
in documentaire over Ayaan
'Ik wil dat je mij begrijpt zoals geliefden dat doen'
Rita Verdonk zingt in De Leugen
donderdag 23 december 2010
07:00 Trauma centrum
07:30 The bold and the
beautiful 07:55 Tom
my Teleshopping 12:55
Piets mooiste kerstver
siering 13:15 De gro
te verhuizing 14:10 Ne
derland op wielen 14:45
Who's the boss? 15:45
According to Jim 16:10
Bouw je droom 17:10
De grote verhuizing
08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Bedrijf in beeld
09:40 RTL Z Nieuws
11:20 Regio business
magazine 11:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Interview
Carl Rohde 14:40 RTL Z
Nieuws
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:15 Tele
shop 8: Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie en
de rest 07:45 Burgers
Zoo Waarom 08:00
Ernst, Bobbie en de rest
08:10 Tommy Teleshop
ping 09:10 Ready stea
dy cook 10:05 Tommy
Teleshopping 11:05 As
tro TV 13:05 Tommy Te
leshopping 14:05 Me
disch centrum 14:40
Ready steady cook
15:45 Disney feest
16:05 The little couple
16:40 Joey 17:05 Rules
of engagement 17:35
Will St Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade Metal Fusion,
Pokemon Galactic Bat
tle, Amazing spiez, Re
cess, What's with Andy,
Kick Buttowski, Zack
Cody, Phineas
Ferb, Ducktales, Phine
as St Ferb, Zack Cody,
Zeke St Luther, I'm in
the band, Kick Buttow
ski, Zack Cody, What's
with Andy, Emperor's
new school, Phineas St
Ferb, Recess, Zack
Cody, Cory in the house,
Phineas Ferb, Zack Sc
Cody
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 Joey, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:00 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
19:00 Style by jury,
Make-overpro-
gramma
19:00 MasterChef,
Kookwedstrijd
19:10 Rules of engage
ment, Comedy
19:30 Two and a half
men, Comedy
20:00 Trauma centrum,
Realityprogramma
20:30 The mentalist,
Misdaadserie
20:00 Operation repo:
Payback time!,
Reality
20:30 Jingle all the way,
Kerstkomedie
20:30 Karroll's Christ
mas, Kerstfilm
20:00 The little couple,
Reality
20:30 While you were
sleeping, Romanti
sche komedie
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 The big bang the-'
ory, Comedy
20:55 Two and a half
men, Comedy
21:30 Castle, Misdaad
serie
21:25 Two and a half
men, Comedy
21:50 Two and a half
men, Comedy
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:05 Raw deal, Actiefilm 22:10 As the world
turns, Soap
22:45 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:15 KNVB Beker: Sa
menvatting en
Loting
23:20 Piets mooiste
kerstversiering
23:35 PDC World
Championship
Darts, Verslag
23:00 Oprah Winfrey
show (h), Talk
show
23:50 Style by jury (h),
Make-overpro-
gramma
23:40 Cold case, Detecti
veserie
00:45 Astro TV
00:05 RTL Poker: The
00:21
Sneak preview
00:30 Airline (h)
00:00 Brainiac
big game
02:00
Meiden
- 01:00 Nachtprogram
00:50 Veronica's fun
00:55 RTL Poker: Late
04:30
Chat TV
mering: San
niest commer
night poker
05:30
Buurtscanner
dy live
cials ever!
01:56 Sneks
04:00 Hart van Neder
01:00 Nachtprogram
05:00 Car tracks
land Sr Show
mering: Lek
nieuws (h)
ker live
o
00
10
ro
to
to
N>
N>
U)
O
n
§B|
I I
De documentaire De Leugen is voor politieke fijnproevers. Het muzikale deel is opmerkelijk. foto CPD/HollandDoc
kamerspi'egel haar lippen stift:
'Femke bedankt zei zij op tv en ik
draag die woorden als een korset
met me mee.'
Overigens zijn de nogal potsierlij
ke songteksten aangeleverd door
de makers van de film.
Rita Verdonk verzorgt het meest
bizarre muzikale intermezzo. 'Ik
wil dat je mij begrijpt zoals gelief
den dat doen', zingt ze met hese
stem.
Ayaan Hirsi Ali, aan wie Verdonks
woorden zijn gericht, komt uitein
delijk zelf ook nog aan het woord,
tijdens een New Yorks onderonsje
met haar advocaat Britta Böhler. )e
verwacht op dat moment dat ook
zij opeens van de bank opstaat om
haar emoties muzikaal vorm te ge
ven. Dat doet ze helaas niet.
Holland Doe: De Leugen, Nederland 2,
22.55 uur
OVERIGE i
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Zeeland op de fiets
18:40 MiniDoc 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND ÜH
12:00 Dagelijkse kost 12:15 De
rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Meerkat manor 14:25
Thuis 14:55 Villa politica 16:20
Music for life 201017:25 Buren
17:45 Dagelijkse kost 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:45 Man bijt hond
20:10 Het weer 20:15 Thuis
20:45 Koppen 21:20 Dubbelle
ven 22:10 De allerslimste mens
ter wereld 23:00 Het journaal
laat 23:21 KENO-uitslagen
23:22 Het weer 23:25 Comedy
for life
07:00 Laura's ster 07:10 Piet Pi
raat Wonderwaterwereld 07:20
Disney's 101 dalmatiërs 07:40
Have a laugh! 07:50 Samson en
Gert 08:15 Pat Stan 08:25
Oma en oma 08:35 The Dal-
tons 08:40 Circus naar Genève
08:50 Karrewiet 08:58 CAN
VAS 09:00 Terzake 09:35 Win-
terbeelden 12:00 KETNET
15:30 Bumba 15:35 Uki 15:40
Draakje 15:45 Klumpies 15:55
Bob de Bouwer 16:05 Kwiskwat
16:30 Samson en Gert 16:55
Piet Piraat Wonderwaterwereld
17:00 Disney's 101 dalmatiërs
17:25 The jungle book 17:35
Oma en oma 17:45 Circus naar
Genève 17:55 Amika 18:10
Karrewiet 18:20 Amika 18:30
Zo is er maar één: De cup 18:50
Circus naar Genève 19:00 Ge
boren jagers 19:30 Dead gorge
ous 19:55 CANVAS 20:00 Ter
zake 20:40 The great rift 21:30
How earth made us 22:25 Gas
station 22:55 Reyers laat 23:35
Later with Jools Holland
07:00 Breakfast 10:15 Animal
24/7 11:00 Homes under the
hammer 11:55 BBC News
12:00 To buy or not to buy
12:30 The Santa Clause 14:00
BBC News 14:15 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:30
Only fools and horses 15:25
Shrek 16:50 The chronicles of
Narnia: The lion, the witch and
the wardrobe 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The nativity
20:30 EastEnders 20:55 BBC
News 21:00 How science
changed our world 22:00 New
tricks 23:00 BBC News 23:25
Regionaal nieuws en weer
bericht 23:32 23:35 The im
pressions show Christmas spe
cial
07:00 The Pingu show 07:10
The Koala brothers 08:00 Jun
gle book 08:15 Deadly 60
08:40 Bear behaving badly
09:05 Eliot Kid 09:20 Shaun
the sheep 09:30 Animal park:
Wild in Africa 10:15 Climbing
great buildings 10:45 Britain by
bike 11:15 Born yesterday
12:55 On Moonlight Bay 14:25
The hairy bikers: Mums know
best at Christmas 15:25 Ready
steady cook 16:10 Mackenna's
gold 18:15 Escape to the coun
try 19:00 Celebrity eggheads
19:30 Yellowstone 20:30 Are
you being served? 21:00 The
two Ronnies Christmas special
22:00 Being Ronnie Corbett
23:00 Two Ronnies: The studio
recordings 23:30 Ronnie Bark
er: A BAFTA Tribute
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Das siindige Dorf 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Eisbar, Affe Co
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:25
Marienhof 18:50 Das Duell im
Ersten 19:45 Wissen vor 8
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Die schöns-
ten Weihnachtslieder der Deut-
schen 21:45 Wieder daheim
23:15 Tagesthemen 23:43 Das
Wetter im Ersten 23:45 Harald
Schmidt
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Lena - Liebe meines Lebens
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Lena - Lie-
be meines Lebens 17:00 heute
- Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:00
SOKO Stuttgart 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Notruf Ha-
fenkante 20:15 Die Bergwacht
21:00 Weihnachten im Mor
genland 22:30 heute-journal
22:57 Wetter 23:00 Schuld und
Rache
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Betrugsfalle 17:30
Unter uns 18:00 Explosiv - Das
Magazin 18:30 Exclusiv - Das
Star-Magazin 18:45 RTL Aktuell
19:03 RTL Aktuell - Das Wetter
19:05 Alles was zahlt 19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15 Die Draufganger22:15
Bones - Die Knochenjagerin
23:10 CSI: Den Tatern auf der
Spur
07:20 Dirty jobs: Cheese maker
08:15 American hotrod: Rat rod
build-off 09:15 American chop
per: Go Daddy 10:10 Miami
Ink: Sink or swim 11:05 The
Gadget Show 11:35 I could do
that 12:05 How it's made: Ac
cordions 12:35 How it's made:
Giant valves 13:05 Swords: Life
on the line: Pay out 14:05 Da
Vinci's machines 15:05 Grand
designs 16:05 Mega builders:
Gautrain: the fast track, South
Africa 17:05 Wheeler dealers:
MGBGT1 17:35 Wheeler deal
ers: MGBGT 2 18:05 Myth-
busters: Coffin punch 19:05
Iron chef 20:00 How it's made
21:00 Man, woman, wild: Ama
zon 22:00 Surviving the cut: Pi
rate hunters 23:00 Grand de
signs
07:00 Situation critical: SAS
jungle.rescue 08:00 The dog
whisperer: Dexter and Nasir
09:00 Wild Russia: The great di
vide 10:00 KingTut's curse
11:00 Secrets of Egypt: Who
built the Sphinx? 12:00 The
dog whisperer: Dasher, Riley
and Fosse 13:00 World's tough
est fixes: UK big bridge 14:00
Ancient megastructures: The
great pyramid 15:00 Ancient
secrets: The Sphinx 16:00 Ca
thedrals decoded 17:00 King
Tut's curse 18:00 Secrets of
Egypt: Who built the Sphinx?
19:00 The dog whisperer: Bella
Big Boy, and Gracie 20:00
Dagboek van onze helden - De
Nederlandse missie in Afghani
stan 20:30 Dagboek van onze
helden - De Nederlandse missie
in Afghanistan: Incoming! 21:00
Big, bigger, biggest: Skyscraper
22:00 Breaking up the biggest:
Phantom Jet 23:00 Big, bigger,
biggest: Skyscraper
geen hoofd 19:35 Saved by the
bell 20:00 Zender uit de ether
07:45 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 Het leukste dorp
van NL 13:00 TMF NL Chart
201014:00 10X15:00 ...ser
veert 15:30 Your chart 16:30
Winterbase 16:55 Sascha im
Schnee 17:20 Wakker worden
met Valerio 17:45 Wat te doen
voor je poen 18:10 TMF Top
100 201019:00 TMF hits
20:00 Your chart 21:00 TMF
Dance Chart 2010 22:00 Holly
wood buzz 22:25 Wat te doen
voor je poen 22:50 10 X 23:50
TMFTotally summer
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 Brooke knows best
15:00 Made 15:55 My super
sweet 1616:45 My life as Liz
17:15 The hills 17:40 The city
18:05 16 and pregnant 19:00
Life of Ryan 19:25 Room raiders
19:50 Short list 20:15 VH1
news presents: The new virgini
ty 21:10 Jersey shore 22:00 A
shot at love with Tila Tequila
22:55 The Dudesons in Ameri
ca 23:20 Jackass 23:45 Nitro
circus: Hits and misses
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Découverte
des jardins de Suzhou 09:00
Flash 09:05 TiVi5monde 10:00
Flash 10:05 Chroniques d'en
haut 10:30 Plus belle la vie
11:00 Tout sur moi 11:30 Nee
plus ultra la collection 12:00
Flash 12:05 A la Di Stasio 12:30
360°-GEO 13:30 Belgisch
nieuws 14:05 Tombé du ciel
15:35 Village en vue 16:00
Nieuws 16:30 Questions pour
un champion 17:00 A deux pas
du futur 18:00 Nieuws 18:20
L'invité 18:35 Chez Maupassant
20:00 Voulez-vous danser?
20:30 Frans nieuws 20:55 Otto,
Ie gardien de l'art contempo
rain 21:00 L'auberge rouge
22:35 Comme Ie temps passe
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 Les contes d'Hoffmann
08:30 Destination Dakar 08:50
WATTS 09:45 Photo finish
11:00 Tennis 12:00 Tennis sto
ries 13:00 Dansen 14:00 Biat-
lon 15:00 Vierschansentoernee
- Het verhaal 16:00 Skispringen
17:00 Voetbal: UEFA Champi
ons League klassiekers 19:00
Snooker: World Open 20:00
Fight club 23:00 Eurosport top
10 by Victoria
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Edit room
10:00 World business today
11:00 Larry King live 12:00 1
World report 12:30 World
sport 13:00 World report
13:30 icon 14:00 News stream
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 Prism 19:00 International
desk 19:30 icon 20:00 Quest
means business 21:00 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Beverly Hills groom-
er: Show me the money! 08:05
Beverly Hills groomer: A family
that grooms together stays to
gether 08:35 Xtremely wild:
Nile crocs move in 09:00 Wild
life SOS international 20:05
Panda adventures with Nigel
Marven 21:00 Cell dogs: Huer
fano 21:55 Whale wars: Boiling
point 22:50 Whale wars: The
sound of ice 23:45 Untamed
uncut: Gaucho, ouch-o!
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Go Diego
Go! 07:00 Barnyard 07:25
Spongebob Squarepants 07:50
Fairly odd parents 08:15 Fan-
boy Chum chum 08:40 Mr
Bean the animated series 09:30
Fairly odd parents 10:15 Spon-
gebob Squarepants 11:00
Ned's Declassified 11:40 iCarly
12:30 Genie in the house 13:20
Big time rush 14:05 Victorious
14:30 Chalkzone 15:30 Best
friends forever 15:55 iCarly
16:20 Big time rush 16:40 Ge
nie in the house 17:00 Wakko's
wish 18:15 The penguins of
Madagascar 18:30 Mr Bean the
animated series 18:55 Genie in
the house 19:20 Sorry, ik heb