Band neemt groots afscheid in kerstsfeer uit 13 podium selectie donderdag 23 december 2010 DONDERDAG 23 DECEMBER Goes Musical Rocky over the Rainbow. De Mythe, 20.00 uur. Heinkenszand Vocaal Ensemble Musica Cordis verzorgt kerstconcert in de Engelse traditie van het Festival of Lessons and Carols. Blasiuskerk. 20.00 uur. Kapelle Concert Memento Mori met ensemble Con Amore. De Vroone, 19.30 uur. Middelburg Gospelkoor Glorify geeft eigentijds kerst concert o.l.v. Gunita Kronberga. Gasthuiskerk, vanaf 19.00 uur (inloopcon cert). Temeuzen Maikel Harte met zijn eindejaarsshow En zo is het weer kerstmis. Uitverkocht. Scheldetheater, 20.00 uur. Vlissingen Het Koningstrio verzorgt kerstconcert in de sfeer van New Orleans. Sfeervolle nummers en bekende kerstmelodieën worden op een 'jazzy' wijze vertolkt. Het trio bestaat uit Johan Brakeboer (contra bas en zang), Giel Mol (banjo) en Peter Koning (klarinet, sopraan en tenorsax). Atrium Ter Reede, 19.30 uur. Wemeldinge Kerstconcert Zeeuws Vocaal Ensemble, met onder meer A Ceremony of Carols van Britten. M.m.v. Lenie de Meij (harp) en Wouter van der Wilt (orgel). Dirigent: Kees van Eersel. Maartenskerk, 20.00 uur. Zierikzee Kerstconcert van comité Woord Daad met het Christelijk Gemengd Eilanden koor uit Zierikzee en het kinder- en meis jeskoor Jedaja. Nieuwe Kerk, 19.30 uur. VRIJDAG 24 DECEMBER Middelburg Brown Feather Sparrow geeft voorproefje van haar optreden 's avonds in De Spot. De Drukkerij, 14.30 uur *Ferenc Hannewijk speelt kerstmelodieën op de piano. De Drukkerij, 15.00 uur. *25-koppige Brown Feather Sparrow brengt muziekspektakel How to throw a christmasparty. De Spot, 21.00 uur (zaal open). *Grandpa Nick Sessieband verzorgt een kerstsessie met bijzondere gasten en zan gers Randy Hoekwater, Romy Uitdehaag, Claudia Wagenmakers en Julia van de Ket terij. Zanzibar, 22.30 uur. Renesse Kerstnachtdienst m.m.v. Kerkkoor Renes se en het Schouws Koperensemble. Jacobuskerk, 22.00 uur. Tholen Kerstconcert met Jongerenkoor Jigdaljahu uit Barendrecht, het Duivelands Mannen koor en het Korendijks Mannenkoor. De twee mannenkoren zingen ook een aan tal liederen samen. Grote Kerk, 19.30 uur. Vlissingen Saxofonist Tonny Tilroe en gitarist Martin Hoff geven akoestisch optreden. Sintjacobscafé, 16.30 uur *Akoestisch jazztrio East of the Sun treedt op. Eetcafé Pare Central, 22.00 uur. ZONDAG 26 DECEMBER Ellewoutsdijk Zang en verhalen. Het koor Good News uit Nieuwdorp treedt op. Engel Rein- houdt en Rachel van de Vrede vertellen ie der een passend verhaal. Verder wordt een verloting gehouden, waarvan de op brengst bestemd is voor het werk van Els van Teijlingen in Oeganda. Een kort film pje laat zien aan welk project het geld wordt besteed. Wie wil reserveren kan het beste een email sturen naar kerkje@ellesdiek.nl of bellen naar 0113-351317. 't Kerkje van Ellesdiek 14.30 uur. Goes De Zeeuwse Koorschool en het Heren koor Sint-Cecilia geven het kerstconcert Noël sur l'Escaut (Frans programma), sa men met 5 havo-leerlingen van het Ostrea Lyceum. Maria Magdalenakerk, 15.30 uur. *'Rock-in-pak gala' met de Zeeuwse rock- coverband ROLR. Café La Strada, 22.00 uur. Middelburg Duinart presenteert: Hans Christian An dersen, familiemusical voor het hele ge zin. Script en regie: Peter Adriaanse, mu ziek: David Cantens. Spiegeltheater, 14.30 uur. *Kerstconcert Russische koor Wolga Ko zakken, o.l.v. Alexandre Petrow. Stadsschouwburg, 15.00 uur. Renesse Optreden van Anita Krijger (zang) en Ans van Krevelen (piano). Jacobuskerk, 9.30 uur. Terneuzen Stichting Open Haard Concerten presen teert kerstconcert met Trio d'Affaire, be staande uit Caroline Erkelens (zangeres, whistle, percussie), Anne Koene (harp, zang, percussie) en Renate Jörg (accor deon, zang, percussie). Porgy en Bess, 15.00 uur. MAANDAG 27 DECEMBER Goes Cadant Symfonie Orkest speelt o.l.v. Josje de Regt salonmuziek in eindejaarssfeer. Stadhuis, 19.30 en 21.00 uur. DINSDAG 28 DECEMBER Oost-Souburg Eerste dag Mini-festival, met optredens van Da Capo, Desta Jazz at the Razz en Champagne Wine. Razzmatazz, 20.30 uur. WOENSDAG 29 DECEMBER Goes Benefietconcert ONDA uit Nieuw- en Sint Joosland t.b.v. Stichting ALS Neder land, met o.a. een terugblik op de musi cal De man van La Mancha. De Mythe, 20.00 uur. Oost-Souburg Tweede dag Mini-festival, met optredens van Annemiek van Bussel, Amorroma en No Angry Young Men. Razzmatazz, 20.30 uur. Terneuzen Don Kosaken Chor Russland Moscow Festival Ensemble met het programma A Russian Romance Scheldetheater, 20.00 uur. Het Zeeuws Vocaal Ensemble geeft vanavond een kerstconcert in Wemel dinge. Ensemble Rossignol Ensemble Rossignol bestaat uit Ali ce Gort-Switynk (blokfluit) en El- ly van Munster (luit). Dit duo is opgericht in 1998 en treedt regel matig op in Nederland met geva rieerde concertprogramma's. In Kloosterzande voeren de twee What's in the Air? uit, een opval lend melodieus en zangrijk, canta bile programma. Woensdag 29 december, Hof te Zandekerk, Kloosterzande, 20.00 uur. ONDA Muziekvereniging ONDA uit Nieuw- en Sint Joosland houdt een benefietconcert voor de Stich ting ALS. Aanleiding is het feit dat ONDA-dirigent Piet Meliefste door de ziekte is getroffen. Het pro gramma is deels een terugblik op de musical De man van La Man cha, die eerder dit jaar met succes werd opgevoerd. Woensdag 29 december, De Mythe, Goes, 20.00 uur. Minifestival Folkpodium Razzmatazz houdt zijn tweejaarlijkse Minifestival, met op de eerste dag optredens van Da Capo, Desta Jazz at the Razz en Champagne 8c Wine. Op de tweede avond spelen Anne miek van Bussel (foto) en de Bel gische formaties Amorroma en No Angry Young Men. Dinsdag 28 en woensdag 29 december, Razzmatazz, Oost-Souburg, 20.30 uur. Brown Feather Sparrow foto's Abne Herrebout

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21