Colofon Anny Peene-Bölkow rr a«r MïiSSeiüföirfe Martin Boeije arnilieberichten IDensenlinq.nl woensdag 22 december 2010 l37 Op 94-jarige leeftijd is, na een moeizame levensavond, overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Jacoba Knuist-Goedhart echtgenote van Pieter Knuist Goes: P. Knuist 's-Heer Arendskerke: Cockie Steenhard-Knulst Rien Steenhard (in herinnering) 's-Hertogenbosch: Wim Knuist Elly Knulst-van Dijk Amsterdam: Joke Knuist René de jong (in herinnering) klein- en achterkleinkinderen Goes, 20 december 2010 Correspondentieadres: Cockie Steenhard-Knulst Ridderstraat 18,4458 BN 's-Heer Arendskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 24 december om 13.00 uur in de aula van "Het Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in "Het Gasthuis" gelegenheid tot condoleren. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Corrie Knuist-Goedhart M.R. Knuist R. Sinke-Knulst Ria en Sjaak van der Steen Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Wij willen Reginald, Manon, de kinderen en overige familieleden veel sterkte toewensen met het verwerken van dit verlies. Zoutelande: Jan en Julia René en Linda Marc en Michelle Jan-Willem en Noor en kinderen Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Anny Peene moeder van onze vriend Reginald. We wensen hem en zijn familie veel sterke toe. Factor 3 Giel, Rutger en Arno We treuren om het verlies van onze lieve (schoon) zus en tante Ali de Priester - Gubbels weduwe van Lies de Priester t M.J.M. Gubbels N.J. Gubbels - van Maris Neven en nichten DANKBETUIGING "Want dit weetik: God staat mij terzijde". Psalm 56:10 Wij willen u allen heel hartelijk bedanken voor de vele, vele blijken van steun en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze vader Uw meeleven en gebed in het afgelopen jaar hebben hem en ons veel steun gegeven. De overweldigende belangstelling en meeleven na het overlijden en bij de afscheidsdienst en de begrafenis hebben ons diep getroffen. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat Martin in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Immanuël: vreest niet, want God is met ons! Wij wensen u Gods zegen met de Kerstdagen en voor het nieuwe jaar. Jenny Boeije-Schutte kinderen Axel, december 2010 Voor uw medeleven en belangstelling, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa Louis van Es betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. E. van Es-Sinke Kinderen en kleinkinderen Yerseke, december 2010 22-12-1978 Theo en Elly in liefde verbonden Jouwgedach ten in ons hoofd Alles is nu anders We we ten dat je in ons gelooft zonder Theo verder pijn, ontreddering en eindeloos gemis overspoeld door warmte en oprecht medeleven komen wij weer op kracht wij voelen ons gedragen waarvoor onuitsprekelijkveel dank Elly Pauw-van Langevelde Jan-Peter en Vera Anne miek en Sijme- Jan Benjamin en Marieke Matthias en Anneloes Korte Conradstraat 17 2405 B J Alphen aan den Rijn mpauw@casema.nl Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze innig geliefde vader, groot- en overgrootvader Frederik Arend Wisse Frits Het is voor ons een grote steun geweest. M. Wisse-Janse Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Ritthem, december 2010 ERZORGING Peter Butler Voor een peróooniifbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapefle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijdèn overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijdèn overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail 1 pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie opwww.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61