De supermarkt bezorgt boodschappen thuis 23 Bij Marskramer niet geskimd Lekkere Catering? www.devisser.keurslager.nl Ab de Visser Winkelcentrum Dauwendaele Pillentas gevonden Watersnoodmuseum bij landelijke top ïlSTMinw vy> woensdag 22 december 2010 mS8!&g8mffiB8&S8Bgg%%M8i8Sl>8 'Als mensen nu niet naar buiten durven, halen we ze zelfs thuis op zodat ze hun eigen spullen kunnen uitzoeken en dan brengen we ze daarna weer naar huis. Maar alleen in Vrouwenpolder en alleen op donderdag.' t ren en werkt ook bij mooi weer. De laatste dagen zijn er wel wat klanten bijgekomen. Donderdag is de vaste bezorgdag. Nu zijn er ook regelmatig mensen die in de win kel zelf besluiten de spullen toch maar thuis te laten brengen. En dat is geen probleem. „Wij rijden gewoon met onze boodschappenbus. Geen pro bleem", zegt Breel-Corbijn. „Als mensen nu niet naar buiten dur ven, halen we ze zelfs thuis op zo- tmwmmmmmmmmmmmmmismamm MIDDELBURG - Volgens de politie is bij de Marskramervestiging in Mid delburg geen sprake geweest van het skimmen van bankpasjes, zo als eerder gemeld. Maandag beves tigde de politie dat er twee meldin gen van individuele klanten waren binnengekomen van het illegaal kopiëren van gegevens van een bankpas. Om welke winkels het gaat wil de politie nu niet zeggen. dat ze hun eigen spullen kunnen uitzoeken en dan brengen we ze daarna mét hun boodschappen weer naar huis. Maar dat doen we alleen voor mensen in Vrouwen polder zelf en alleen op donder dag." En de meeste van de twintig vaste klanten wonen in het stadje Veere. En een paar dus in Middel burg. Huizen van de zorginstellin gen Arduin en Philadelphia. Voor het geld doet de Vrouwenpol- derse supermarkt het niet. „Op MIDDELBURG - De tas met gevaarlij ke pillen die maandagavond rond half zeven was gestolen bij een straatroof, is weer terecht. Volgens de politie is de tas met inhoud op het politiebureau ingeleverd. Het is volgens de politie niet bekend wie de spullen heeft teruggebracht en wat er verder mee is gebeurd. OUWERKERK - Het Watersnoodmu- seum in Ouwerkerk is doorgedron gen tot de Topss van de Neder landse Museumvereniging. Met een geschat bezoekersaantal van 62.000 bezet de nieuwkomer de laatste plaats in deze lijst van grootste musea. „We zijn blij ver rast", reageert directeur Maaike Klunne. „Met die 62.000 bezoekers hebben we er 10.000 meer dan in 2009." Het gaat om een geschat be zoekersaantal dat Klunne twee we ken geleden op verzoek van de Mu seumvereniging meldde. „Een zeer reële schatting. We hebben nog 200 bezoekers nodig om die 62.000 te halen." Sinds de heropening maart vorig jaar van het uitgebreide museum wordt een gestage groei geteld. Klunne: „Het zijn vooral de groeps bezoeken die zijn gestegen. De mensen komen uit het hele land en ook uit België." Het Van Goghmuseum in Amster dam voert met ruim 1.4 miljoen bezoekers de Topss van de Mu seumvereniging aan. Het Waters noodmuseum is evenals vorig jaar het best best bezochte musuem van Zeeland. De supermarkt Plus Corbijn in Vrouwenpolder bezorgt boodschappen thuis. Els Breel-Corbijn brengt boodschap pen naar de bezorgbus. Ze heeft veel klanten in Veere en zelfs enkele in Middelburg. foto Ruben Oreel donderdag zijn we er een hele dag mee bezig. Lijstjes opschrijven van wat de mensen ons doorbellen, de boodschappen uitzoeken en klaar zetten, de bus inladen en dan be zorgen. Nee, verdienen doen we er niet aan. Daarom zijn andere su pers er waarschijnlijk ook mee ge stopt. Maar dat is voor ons ook niet het belangrijkste. We krijgen er namelijk wel heel veel dankbaar heid voor terug. Daar gaat het uit eindelijk om." GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 0118-470400 www.groenrijk.nl 'het assortiment kan per tuincentrum verschillen. <ut (nAt tr \u{t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47