REIN VAN OS Anny Peene-Bölkow Familieberichten 0 (Ilensentinq.nl dinsdag 21 december 2010 familieberichten 133 Jij bent de sneeuw en duizend dingen Al die duizend dingen ben jij sinds je je lichaam achterliet De duizend dingen zijn nu jouw leven, dus echt weg ben je niet Je blijft voor ons degene die je was Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Hij overleed in de leefijd van slechts 51 jaar in zijn eigen vertrouwde omgeving. Waalwijk: Vlissingen: Zoutelande: Breskens: Sint-Philipsland: Middelburg: Jolanda van Os-Roegies Sybrina van Os Piet Roegies Piet en Henny van Os-Koevoets Gijs en Corrie van Os-Cijvat Wijnand en Anita van Os-Steijn Rinus en Alie Back-van Os En alle neven en nichten 18 december 2010 Correspondentieadres: Robin de Bruin Monuta uitvaartzorg. Postbus 263, 5140 AG Waalwijk tav. Familie van Os Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Rein tijdens de afscheidsdienst die zal plaatsvinden op vrijdag 24 december 2010 om 12.30 uur in Crematorium Maaslanden, Abt van Engelenlaan 1, 5253 VN te Nieuwkuijk. Samenkomst vanaf 12.00 uur in het Crematorium, alwaar u het condoleanceregister kunt tekenen. Tevens kunt u van Rein afscheid nemen. Liever geen bloemen, maar een gift voor het Koningin Wilhelmina Fonds zouden wij zeer waarderen. Collectebussen zijn hiervoor aanwezig in de ontvangsthal van het Crematorium. "Maranatha", Jezus kom! Na een zorgzaam leven is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Sinds 2001 weduwe van Simon Peene 1 januari 1925 119 december 2010 Behalve verdrietig zijn wij vooral ook dankbaar voor alles wat zij zo veel jaren voor ons betekend heeft. Westkapelle: Petertje t Westkapelle: Bert en Rita Mirna Stephanie Pieter Jan Breda: Peter en Els Annemieke Jonathan Valentijn Zoutelande: Reginald en Manon Veerle Linde Sil Koningin Wilhelminastraat 3 4361 EC Westkapelle Onze moeder en oma is thuis, waar gelegenheid tot afscheid nemen is op dinsdag en woensdag van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 23 december om 13.00 uur in de Moriakerk, Markt 67 in Westkapelle. Aansluitend vindt om 14.00 uur de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw. Dag lieve oma, Het is voorbij.... Niet meer even langs met de hondjes Niet meer koffiedrinken op zondagmiddag Niet meer zomaar even kletsen op de bank Niet meer samen boodschappen doen Niet meer samen vakantie op het park Bedankt voor je warmte, betrokkenheid en gezellige momenten samen We blijven aan je denken. Liefs van Mima, Stephanie en Pieter Jan, Annemieke, Jonathan en Valentijn, Veerle, Linde en Sil. 'In Gottes Hand geborgen. Anny Peene-Bölkow Voor de jarenlange vriendschap zijn we haar en haar kinderen dankbaar. We bidden de familie warmte en liefde toe nu zij is heen gegaan. W. Verhulst-Simonse Daan Adriaan Jolanda Heieen Willem en kinderen Westkapelle, 19 december 2010 Verslagen namen we kennis van het overlijden van onze buurvrouw Anny Peene fam. Kodde fam. Hengst J. Willeboordse-van der Welle fam. De Wolf fam. Minderhoud Weest in geen ding bezorgd. trouwtekst, Philippenzen 4:6 Verdrietig, maar ook dankbaar voor al haar liefde en zorg gedurende een lang leven, is na een toegewijde verzorging in zorgcentrum Sint Willibrord zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en ouwe oma Krina Stremmelaar-de Witte sinds 1 juni 1988 weduwe van J. W. Stremmelaar Biggekerke, 14 mei 1917 f Middelburg, 18 december 2010 Vlissingen: Annie Pattenier-Stremmelaar Jan Pattenier Ilona en Martijn Luc, Finn Mariëlle en Leon Ann Johnny en Saskia Nils Correspondentieadres Gerbrandystraat 114 4384 NK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 december a.s. om 13.15 uur in het Dorpscentrum aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. Aansluitend willen wij mama aldaar herinneren, waarna om circa 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpscentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale, dat God geschapen heeft Guido Gezelle. Heden is teruggekeerd naar haar Schepper, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Cornelia Vogelaar weduwe van Marinus Johannes Pieter Verwijs sedert 30 april 1962 Nieuw- en Sint Jooslaud 22-06-1919 Yerseke 19-12-2010 Marian Gijsbers-Verwijs Marijnen Juanita Jeroen en Myriam Sam, Joppe Leo en Janny Verwijs-de Pree Magrit en Warden Lisa, Lara Marina Eline, Anne Rien en Corry Verwijs-Bakker Adam en Louise Saskia, Max, Jack Jason en Rachel Rosa De begrafenis zal plaatsvinden in besloten familiekring. We willen haar herdenken in een samenzijn met veel muziek en enkele woorden op vrijdag 24 december in de Hervormde kerk te Yerseke, aanvang 11.00 uur. Na afloop is er in de kerk gelegenheid lot condoleren waarna we ons samenzijn in "De Haven", Dreef 6 zullen voortzetten. Correspondentieadres: M.E. Gijsbers - Verwijs Van Ommerenlaan 40,2243 CE Wassenaar Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij U kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Elzabeth Cornelia Verwijs-Vogelaar - Bets - Yerseke: 19 december 2010 Krabbendijke: Ebrienen Kees Wabeke-Vogelaar en kinderen Hillegom: Arent en Paulien Velthuizen-van Zanten- Vogelaar en kinderen Kruiningen: Jaap Nieuwenhuijse-Vogelaar en kinderen Krabbendijke: Corry Vogelaar-van Maldegem en kinderen Canterbury: Gerda Vogelaar-Sonke en kinderen Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op zaterdag 18 december 2010 is overleden onze lieve en zorgzame moeder en oma Janny van Waarde-Cevaal sinds 30 juni 2000 weduwe van Adrie van Waarde Zij is 81 jaar geworden. Savoly (Hongarije): Janita en John Bruinisse: Mattie en Freek Vlissingen: Ria Middelburg: Frits Vlissingen: Els en Ruud Middelburg: Peter en Els Vlissingen: Karin en Wim Puerto de La Cruz (Tenerife): Linda en Kees Middelburg: Roland en Inge klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bergeendstraat 10 4332 DC Middelburg Moeder ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 december a.s. van 9.30 tot 10.15 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze adver tentie als zodanig te beschouwen. E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61