Q (Tlensenlinq.nl dinsdag 21 december 2010 familieberichten 131 U varladan Ik ben de opstanding en bet leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is bij gestorven. Joh. 11:25 De Here heeft tot zich genomen Zijn kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Johan Dirk Anton Bareman Bussum 25 november 1930 Middelburg 20 december 2010 MiddelburgJ.M. Bareman-Vos Zwolle Peter en Jannet Mieke en Jorik, Dirk-Jan, Margreet, Job Terneuzen Annemarie en Kees Hans, Arjen Eindhoven Frans en Conny Kim en Kim, Joanne en Andries, Sanne, Femke, Chiel Barneveld Ellen en Erik Christian, Annelies, Marieke, Jonathan Kloetinge Michiel en Marieke Levien, Emma Brigittadreef 5 4333 RB Middelburg Vrijdag 24 december is er om 12.30 uur een samenkomst in de Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt), Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. In de kerk is vanaf 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid om te condoleren. Om 14.00 uur is de begrafenis op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Op 20 december heeft de HEERE tot zich genomen onze vriend Joop Bareman Met zijn overlijden is een eind gekomen aan 45 jaar vriendschap, wandelen, natuurbeleven en de vele gesprekken over geloof, politiek en maatschappelijke vraagstukken. Wij bidden Jannie en de kinderen Gods nabijheid toe om dit zware verlies te dragen. Bep en Henk Mandemaker HOORT GIJ DE ZEE ACHTER MIJN HART DAN ZAL IK HEEN ZIJN EN GIJ ZULT MET DE ZEE ALLEEN ZIJN DE GOLVEN ZULLEN BREKEN IN UW HART A. Roland Holst Op de leeftijd van 90 jaar is rustig ingeslapen mijn intens lieve man en onze lieve vader en opa Ir. L.A. van den Berg (Ad) ien van den Berg-van den Bout Frank en Rianne Sander en Renée Frouke en Eric Marten en Mireille Merijn Mare Mathijs Fem en Gonny Zijn gezin was zijn alles. De laatste jaren van zijn leven dreef zijn geest steeds verder weg van ons tot we elkaar niet meer konden bereiken. Een troost: Hij heeft het geluk gekend. Middelburg, 13 dec 2010 Dank aan cle verplegenden en de vrijwilligers van het Gasthuis in Middelburg voor hun uitstekende en liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van ons gewaardeerd erelid en voormalig bestuurslid 'Majoor* A.J.A. van Eijkeren Dhr. van Eijkeren heeft zich jarenlang en tot op hoge leeftijd met veel enthousiasme en doorzettingsvermogen ingezet voor onze vereniging. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen en verdere familie. Bestuur en leden Muziekvereniging Scheldegalm Hansweert Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve nicht Ciska Grootjans Hans, Winke, Melle en familie-heel veel kracht gewenst met dit grote verlies Domburg Wim en Jo v/d Velde-Riemens Carin en Ruud Midden-Beemster Esther en Marco Vaarwel lieve Ciska, rust zacht... Wij wensen Hans, Winke en Melle onnoemelijk veel sterkte toe.' Edward, Carolien, Olav en Ivar Jongepier Lieve Ciska, hoe oneerlijk kan het zijn Woorden schieten ons tekort Maar wat zullen we die lachende ogen missen Ciska Hans, Winke en Melle heel veel sterkte met dit verlies. Linda Xander Rose-Lynn Hidde Lieve Cis Ongeloof.... We hadden nog zoveel te delen met de meiden Lieve Cis, we gaan je enorm missen Artemis Luna Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van Ciska Grootjans collega en drijvende kracht achter de restaurants Suster Anna en "in den Struyskelder" Wij wensen Hans, Winke, Melle en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van de Middenstandsvereniging Veere Veere is stil We zijn geschokt, aangeslagen en verbijsterd. Ciska Veere zal nooit meer hetzelfde zijn. Bedankt voor wie je was We wensen Hans, Winke, Melle en alle medewerkers heel veel sterkte. Hendrina Leendert En alle medewerkers van de Campveerse Toren Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling is overleden ons lid Ciska Grootjans Wij wensen haar man, kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden R.V. Sé-ros Olkf'lrnij .Shisioriscbe Jltarlit- Jk'ere Met zeer veel ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Ciska Grootjans Wij wensen Hans, Winke, Melle en het personeel van restaurant de Struyskelder en Suster Anna veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur van de Stichting Historische markt Veere Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van de mama van Winke en Melle Ciska Grootjans Wij wensen Winke en Melle, hun vader en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. Medewerkers en kinderen Kinderbolwerk en Schotse Schelm Namens het MT en medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen Dag ster, grote ster! Voor wie twinkel jij? Voor wie geef jij je twinkelend licht? Dag ster, grote ster! Als ik naar je kijk, krijg ik lichtjes in mijn ogen en een lach op mijn gezicht! Geef jij licht aan de mensen? Help jij ze door de nacht? Grote ster, ik zie je staan. Wijs jij ze hoe ze moeten gaan? We zijn intens verdrietig omdat Ciska de moeder van Melle en Winke zomaar ineens is overleden. We wensen Hans en de meisjes veel kracht en liefde! kinderen, leerkrachten, ouders en bestuur van de Valeriusschool in Veere. Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, van ons is heengegaan mijn lieve zoon, zwager en oom Jacob Danker Heerenthals Sjaak in de leeftijd van 53 jaar. Colijnsplaat: Dina Heerenthals-Blok Abraham Heerenthals in herinnering Colijnsplaat: Danker Heerenthals in herinnering Alie Heerenthals-van Donge Dianne Bianca Colijnsplaat 19 december 2010 Rozenstraat 85 4486 CG Onze dank gaat uit voor de liefdevolle verzorging aan de verzorgenden van stichting Arduin. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 23 december om tÓ.OÖ uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen voor de afscheidsbijeenkomst in het uitvaartcentrum van 9.30 tot 9.45 uur. Sjaak zal worden begraven op de algemene begraafplaats in Nisse. Condoleren na de begrafenis in voornoemd uitvaartcentrum. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van Sjaak Heerenthals Goes, 20 april 1957 Vlissingen, 19 december 2010 Wij wensen de familieleden van Sjaak veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Middelburg Alle Cliënten en Medewerkers Herengracht boven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59