zeeland 123 zijn niet nagekomen' MV009 OPRUIMING bij -1 Regen in parkeergarage door ontdooiende auto's met'gevaari'ijke Veere betaalt niet mee piiien beroofd aan nieuwbouw asiel V Winterfeest bij de imkerij Poppendamme MOdé pullovers Shirts casual ShirtS dress 2 voor 69,= kostuums kolberts pantalons vesten Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen dinsdag 21 december 2010 I INBRAAKBEVEILIGING I BRANDBEVEILIGING I CAMERABEWAKING ,^f kend BORG Boveiliglngsbet •Wki MELDKAMER PAC TOEGANGSCONTROLE ALARMOPVOLGING Lewestraat 43 Goes/Kloetinge Tel.: 0113-213720 rkend ecliebadrljl E-mail: info@colijnbv.nl Internet: www.col nnbv.nl lijnbv.nl MIDDELBURG - Het extreme weer blijft voor verrassingen zorgen. In de parkeerkelder De Fonteyne in Vlissingen moest het smeltwater gisteren volop handmatig worden weggewerkt met trekkers. En in de parkeergarage aan de Westwal in Goes leek het afgelopen weekend wel alsof er een tropische regenboi gaande was. Het water is afkomstig van be sneeuwde auto's die in de parkeer garages 'ontdooien'. In de parkeer garage in Vlissingen kan het water via een aantal afvoerputten goed weg, maar er zijn ook enkele af voerputten die net iets te hoog lig gen. Volgens een woordvoerster van de gemeente Vlissingen wordt het water daarom met trekkers naar de putjes geleid. Het is niet nodig om een van de parkeerlagen te sluiten. In de parkeergarage in Goes baant het water zich een weg via gaten en kieren rondom de steunpilaren. „Er zijn nog niet genoeg afvoerput- jes en die hoeken worden nog dichtgemaakt", aldus de woord voerster van die gemeente. Vol gens haar hebben meerdere par keergarages in het land te kampen met hetzelfde euvel, maar kan het verder geen kwaad. „Er is inmid dels al anderhalve kuub water weg gezogen." Aannemer BAM zal de gaten dichten, maar dat kan pas als het helemaal droog is. Ook de afvalinzameling heeft last van het winterweer. De Zeeuwse reinigingsdienst heeft gisteren geen containers geleegd in het Thoolse buitengebied en in Kapel- Ie werd helemaal geen huisvuil op- gghaald. f 1 video op www.pzc.nl/bevelanden GRIJPSKERKE - De stichting BijEén houdt vanaf vandaag een winter feest bij de imkerij Poppendam- me. Het feest is op 21, 22 en 23 de cember en op 28, 29 en 30 decem ber van 12.00 tot 17.00 uur. Kinde ren van 2 tot 7 jaar kunnen er spe len in de Bijenspeelplaats en kinde ren van 8 tot 13 jaar kunnen te recht in de overdekte ener gie-speelplaats. Er zijn ook kraam pjes en workshops. editie van Wings and Wheels een van de grote trekkers. foto Ruben Oreel MIDDELBURG - Een vrouw is giste ren rond 18.30 uur in Middelburg beroofd van haar tas waarin medi cijnen zaten die bij inname gevaar lijk zijn. De rover sloeg toe in de Rustenburgstraat. In de tas zaten tramadol, seroquel, altrazolam, dia zepam, refusal en paroxetine. De gestolen tas is een stoffen donker blauwe handtas met witte en licht blauwe strepen. De politie ver zoekt de vinder, deze af te leveren bij het politiebureau of een apo theek. De politie zoekt ook getui gen van de beroving (telefoon: 0900-8844). De dader is 1.65 me ter lang, een jaar of twintig en hij droeg een donkere jas met een bei ge bontrand aan de capuchon. door Annemarie Zevenbergen DOMBURG - De gemeente Veere be taalt vooralsnog niet mee aan de bouw van het nieuwe dierenasiel Walcheren aan de Poortersweg in Vlissingen. Veere houdt zich wel aan de wette lijke verplichting voor opvang van zwerfdieren. Dat betekent dat Veere voor ieder dier dat in de ge meente wordt gevonden, twee we ken lang de opvang, 5 euro per dag, betaalt. Het Veerse college van B en W heeft besloten voor 2010 en 2011 een bedrag van 4.900 euro te betalen aan het asiel. Dat bedrag is gebaseerd op het aantal zwerfdieren dat in 2009 in de ge meente Veere werd gevonden. Vol gens de gemeente heeft het asiel dat jaar tussen de 62 en 73 dieren opgevangen. Veere baseert de bij drage op 70 dieren per jaar. Het nieuwe dierenasiel in Vlissin gen biedt straks ruimte aan 24 honden en ruim 2900 katten. De eerste paal voor de nieuwbouw ging in juli van dit jaar de grond in. Naar verwachting gaan de deu ren aan het eind van het eerste kwartaal van 2011 open. Met de nieuwbouw is een eind ge komen aan ruim tien jaar lang dis cussie over de toekomst van het dierenasiel voor Walcheren. va. 49,= va. 29,= va. 179,= va. 98,= va. 59,= va. 49,= 22% KORTING op alle niet afgeprijsde artikelen Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118 -615151 www.donrisicobeheer.nl Plein 1940 nr. 20 - Middelburg - Tel. 0118 - 612508

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33