JLievensberg "Ifziekenhuis ZOEK JIJ IN 2011 EEN NIEUWE UITDAGING? Agathos Logopedist m/v Ervaringsplaats voor Verpleegkundige m/v www.lievensbergziekenhuis.nl Psychosociaal Zorgverlener Psychosociaal Zorgverlener Psychosodaal Zorgverlener Management Assistent(e) Tekenaar/Constructeur (ft) (m/v) O JobTrack.nl zaterdag 18 december 2010 'i 25 Het Lievensberg ziekenhuis is op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor een 1' st f jp in het kader van de vervolgopleiding tot kinderverpleegkundige (32 uur per week) Zie voor nadere info onze website: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Lijkt jou het leuk om je professionaliteit in te zetten in een zelfstandige functie in onze organisatie? Wij hebben diverse vacatures: (Ter vervanging tijdens zwangerschapsverlof). Deze functie is ter vervanging van een aantal collega's die met zwangerschapsverlof zijn. Aantal uren bespreekbaar. Datum in dienst: zo spoedig mogelijk. De vervangingsperiode loop tot augustus 2011. Een vast contract kan na de vervanging tot de mogelijkheden behoren. Bij voorkeur heb je werkervaring met volwassenen. Wij zoeken een collega voor 24 - 36 uur per week. Datum in dienst: D.V. 1 maart zon. Je bent woonachtig in regio Tholen/Goeree Qverflakkee/Schouwen-Duivenland. Wil je aan de slag op oproep- of o-urenbasis? Misschien past deze flexibele functie dan bij jou. Je bent bij voorkeur inzetbaar na schooltijd of in de avonden. Wij vragen: - HBO Social Work, Pedagogiek, Post HBO IAG of vergelijkbaar of WO psychologie (volwassenen): - ervaring in het vakgebied; - kennis van psychiatrische ziektebeelden; - om kunnen gaan met complexe (gezins) situaties; - kennis van het oplossingsgericht werken is een pre; - flexibiliteit; - humor. Wij bieden: - een warm welkom als collega in ons team; - groeimogelijkheden voor jou als persoon en professional; - intervisie; - structurele werkbegeleiding; - arbeidsvoorwaarden conform CAO WT. Ook zoeken wij voor de vervanging van onze management assistente die met zwangerschapsverlof gaat een: (Ter vervanging tijdens zwangerschapsverlof). Je werkt 16 - 24 uur per week, voor de periode van 1 maart t/m 15 augustus. Werkdagen: dinsdag en donderdag vast, de andere dag in overleg. Je kunt accuraat en zelfstandig werken, bent MBO+ opgeleid binnen het vakgebied en hebt ruime ervaring in een soortgelijke functie. Bij voorkeur héb je ervaring in de hulpverleningsbranche. Om bij Agathos te kunnen werken, dien je lid te zijn van één van de kerken van de gereformeerde gezindte. Meer informatie Voor inlichtingen kun je bellen naar onze afdeling P&O via ons centrale nummer (oio) 264 07 77. Sollicitatiegesprekken worden op D.V. 10 en 17 januari 2011 gehouden. Direct solliciteren? Solliciteren kan tot 3 januari 2010. Vul het sollicitatieformulier op onze website in of stuur je brief met cv naar: Agathos Thuiszorg t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 151, 2900 AD Capelle aan den IJssel. C/THUISZORG Zorg die bij past. De Koninklijke Auris Groep is de professionele partner van mensen die ondersteuning nodig hebben bij horen, spreken of taal. Wij zoeken een nieuwe collega: (0,5 fte met mogelijke uitbreiding naar 1,0 fte) Voor de Kring in Goes, de Zeeuwse school van Auris, bestemd voor kinderen van 3-13 jaar met auditieve en/of communicatieve ontwikkelingsproblemen. Meer informatie en de volledige vacature vindt u op www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AurislÉ Koninklijke Auris Groep Goedhart is specialist in het ontwerpen en produceren van luchtkoelers en luchtgekoelde condensors voor de industriële koel- en vriestechniek. Het bedrijf maakt onderdeel uit van het internationale GEA concern met zijn hoofdkantoor in Bochum, Duitsland. De Goedhart bedrijven in Sint Maartensdijk en in Nymburk (Praag - Tsjechië) produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen voor klanten over de gehele wereld. Door de ligging op het Zeeuwse eiland Tholen kent het bedrijf relatief korte en directe verbindingen met stedelijke knooppunten als Rotterdam en Antwerpen. Deze zelfde bereikbaarheid geldt ook voor de werknemers. Door toepassing van het Kaizen-principe geldt de kwaliteit van Goedhart niet alleen extern als meerwaarde voor klanten, maar ook intern voor de medewerkers. Een schone en vriendelijke werkomgeving heeft constant de aandacht, evenals door collegialiteit geïnspireerd teamverband: samen werken aan een hoogwaardig product. Voor onze vestiging te Sint Maartensdijk zoeken wij in verband met uitbreiding van onze afdeling Engineering op korte termijn een Een interessante functie in de dynamiek van een internationaal opererend bedrijf. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met een goede beloning conform CAO Metalektro (grootmetaal), een prettige collegiale sfeer en bij gebleken geschiktheid de mogelijkheid om door te groeien. Functiebeschrijving Het construeren en maken van offerte- en productietekeningen c.q. specificaties van klantspecifieke uitvoeringen, buiten de standaard uitvoeringen en binnen de vastgestelde bedrijfsnormen Bestuderen, interpreteren en bespreken van de opdracht op functionaliteit en op technische en financiële haalbaarheid Maken van machinegerichte programma's benodigd bij het vervaardigen van betreffend ontwerp Adviseren en begeleidden van de productie bij productieproblemen en afkeur Als U: 0 Een afgeronde MTS WTB opleiding heeft gevolgd, Ervaring heeft op een tekenkamer (bij voorkeur in de apparatenbouw), Een praktische en oplossingsgerichte instelling heeft, Kennis heeft van elektrotechniek in combinatie met affiniteit met plaatwerk, Een goede beheersing van Engels heeft in woord en geschrift, Bereid bent tot het volgen van cursussen en interne opleidingen, Kunt u uw sollicitatie richten aan: GEA Goedhart B.V., t.a.v. mevrouw C. de Smit Postbus 13, 4695 ZG Sint Maartensdijk e-mail: charlotte.de.smit@geagroup.com Als u informatie wilt betreffende de functie en/of over de verdere mogelijkheden binnen het bedrijf, dan kunt u telefonisch contact opnemen met HR Manager Charlotte de Smit of de Manager Engineering Theo de Hond, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 0166-665665.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 93