één met de haven •m zeeland seaports Sr. ICT-beheerder (M/V) Functioneel beheerder (M/V) driven by dedication O Nautisch functioneel applicatiebeheerder m/v (max 0,8 fte] O Teamleider Havendienst m/v (1,0 fte) Beleidsondersteunend medewerker civiele techniek Él# Zeelandia De mensen maken het verschil. De Zeeuwse zeehavens staan bekend om hun inzet en passie. Met die houding zijn ze uitge groeid tot een mondiale speler in de maritieme wereld en een belangrijke pijler van de regio nale economie. Havenbedrijf Zeeland Seaports streeft er naar de havens nog aantrekkelijker, beter en sterker te maken. Daar hebben wij mensen bij nodig die zich gedreven én betrokken zijn. 24 zaterdag 18 december 2010 O JobTrack.nl Je bent verantwoordelijk voor het nautisch functioneel beheer van applicaties en systemen. Je geeft gebruikersondersteuning, behee.rt stamgegevens, stelt testplannen op en je bent verantwoordelijk voor change- en releasemanagement. Je hebt een hbo werk- en denkniveau en hebt inizcht in ontwik kelingen op je vakgebied. De functie is indicatief gewaardeerd op functieschaal 9 met een salaris van maximaal 3.304,71 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Voor meer informatie zie www.zeelandseaports.com. Reageren kan tot 5 januari 2011. Je bent verantwoordelijk voor de optimale inzet en aansturing van de Kapiteinskamer. Het ontwikkelen en uitvoeren van een eenduidig beleid is een van je belangrijkste taken. Je kunt motiveren en stimule ren en zet in op een optimale inzet van de hele afdeling. Daarnaast ben je vervangend havenmeester en lopen jullie samen piketdiensten. De functie is gewaardeerd op functieschaal 11 met een salaris van maximaal €4.266,- bruto per maand bijeen36-urige werkweek. Voor meer informatie zie www.venturn.nl/vacatures.html. Reageren kan tot 5 januari 2011. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld schelpenpad 2 o postbus 132 o 4530 AC terneuzen port@zeelandseaports.com o www.zeelandseaports.com Deze QR-code is geschikt t 0031 [01115 647400 o f 0031 (0)1 15 647500 voor smartphones. Up dit moment zijn wij op zoek naar gedreven mensen voor de volgende vacatures: Als er één provincie is waar wonen, werken en recreëren buitengewoon goed samengaan is het wel Zeeland. Wij hebben de schoonste stranden, de meeste zonuren, weidse vergezichten en een prach tige natuur. In de monumentale steden en schilderachtige dorp jes proef je onze historie en cultuur. De woonkeuze is uitgebreid en veel zijdig en de Randstad en Vlaamse steden zijn goed filevrij bereikbaar. 750 mensen hebben al voor werken bij de pro vincie Zeeland gekozen. En lij? hbo-civiele techniek, max. 3.648, Je maakt voorstellen ten behoeve van de beleidsontwikkeling op het gebied van beheer en onderhoud van de provinciale weg en vaarweginfrastructuur. Verder lever je een bijdrage aan de beleidsimplementatie en -evaluatie van de beleidsuitvoering. Hierbij moet je b.v. denken aan data-analyse en advisering over de te nemen maatregelen. Op basis van je specifieke kennis op het gebied van civiele techniek adviseer je over toepassingen op het gebied van beheer en onderhoud Infrastructuur. Daarnaast kun je worden ingezet als projectmedewerker. Kijk voor meer informatie over deze vacature op Provincie Zeeland Koninklijke Zeelandia Groep Koninklijke Zeelandia Groep b.v. is een internationaal opererend familiebedrijf dat is gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren, vermarkten en distribueren van hoogwaardige bakkerij- ingrediënten en een range aan lossingsmiddelen voor de brood- en banketmarkt. Het assortiment bestaat uit meer dan 2500 producten die wereldwijd hun weg vinden naar zo'n 80 landen. Zeelandia heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. Internationaal telt Zeelandia ruim 1600 medewerkers, waarvan er 430 werkzaam zijn in Zierikzee. Bij Zeelandia draait alles om kwaliteit, innovatie en inspiratie. Dit geven we inhoud door onze kennis te vertalen in oplossingen en ideeën voor onze klanten. Met de verkoop en distributie in eigen hand staan we in nauw contact met de bakker en kunnen we inspelen op zijn wensen en behoeften. Het Zeelandia motto luidt dan ook:'Creating Possibilities'. Voorde afdeling ICT zijn wij op zoek naar versterking van het team. Het doei van de afdeling is het bieden van een optimale ondersteuning aan de primaire en ondersteunende processen binnen Zeelandia met behulp van (computer-)hardware, software, netwerken en inbreng van professionele ICT-medewerkers. Per direct zijn wij op zoek naar: Beide vacatures hebben een omvang van 40 uur per week. Heb je intéresse voor één van deze functies, ga dan naar onze website www.zeelandia.nl. Daar tref je naast uitgebreide functieprofielen tevens informatie aan over hoe je kunt solliciteren. ingrediënten voor brood en banket Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 92