sport 135 voetbal w m m p H Druk ligt in derby bij team van Delta/Fast Winnaars PZC Voetbalquiz mogen opnieuw duel van Bar^a uitkiezen Drinkwatertarieven Evides blijven gelijk. BUREAU ZOEKT >DTP-ER CHAMPIONS ides zaterdag 18 december 2010 Champions League 1 e wedstr.: 15/16 en 22/23 februari LEAGUE 2e wedstr,: 8/9 en 15/16 maart Roma (Ita) Beste resultaat: tweede in 1984 AC Milan (Ita) I ^este resultaat: 7 keer winnaar Shakhtar Donetsk (Ukr) Beste resultaat: 5 keer in de groepsfase Tottenham (Eng) ^35^ Beste resultaat: halve finale in 1962 TUT Valencia (Spa) Beste resultaat: tweede in 2000-2001 Schalke 04 (Dui) Beste resultaat: kwartfinale in 1959 Internazionale (Ita) Bayern Munchen (Dui) Beste resultaat: Beste resultaat: winnaar in 1964-65,2010 winnaar in 1974-76,2001 Olympique Lyon (Fra) Real Madrid (Spa) Beste resultaat: Beste resultaat: halve finale 2010 9 keer winnaar Arsenal (Eng) Barcelona (Spa) Beste resultaat: Beste resultaat: tweede in 2006 winnaar in 1992,2006, 09 Olympique Marseille (Fra) Manchester United (Eng) Beste resultaat: Beste resultaat: winnaar in 1993 winnaar in 1968, 99,2008 Kopenhagen (Den) Chelsea (Eng) Beste resultaat: Beste resultaat: groepsfase in 2007 tweede in'2008 KWARTFINALES: HALVE FINALES: CHAMPIONS LEAGUE FINALE: 5/6 en 12/13 april 26/27 april, 3/4 mei 28 mei 2011Wembley, Londen Rolant Quist en Graphic News door Joop van den Oudenhoven sluiskil - De tweede helft van de eredivisie driebanden begint mor gen met de prestigestrijd tussen Delta/Fast Bouwservice en Garage Verbrugge Hyundai. Normaal gezien zou er niet meer op het spel mogen staan dan pres tige. Voor Delta/Fast zou het een blamage betekenen, mocht het niet weten te winnen van de hek kensluiters, die het ook nog eens zonder de routine van Henk Ha- braken moet doen. De Brabander is niet van de partij omdat hij een dubbelprogramma in de Duitse competitie speelt. Hij wordt ver vangen door de talentvolle Ray- mund Swertz uit AfFerden. De jon ge Limburger debuteerde onlangs zeer verdienstelijk tegen Ad Koore- vaar. Nu moet hij het opnemen te gen Glenn Hofman, ook al zo'n jonge speler. Hofman heeft echter al een aardige status verworven. De andere partij van het eerste deel is Eddy Leppens tegen Martin Spoormans. Na de pauze volgen de duels Jean Paul de Bruijn-Ron- ny Daniels en Peter de Backer- Kees Wittens. cwtlef intep.esst'? presenteer jezelf voor 31 december en mail naar: vacature@andersdoen.nl t.a.v. roland van ijsseldijk met-ft irrfoT- bezoek industrieweg 39-3 huis van nassau (2011) 4301 rszierikzee communiceer t. +31 (0) 111 451188 f. +31 (0) 111 451189 digitaal hallo@andersdoen.nl www.andersdoeri.nl door Rudy Boogert MIDDELBURG - De winnaars van de PZC Voetbalquiz mogen opnieuw een reis boeken naar een wedstrijd van FC Barcelona. Net als bij de eerste editie vorig jaar wordt die prijs ter beschikking gesteld door Voetbalreizen.com. De winnaars van vorig jaar, de broers Max en Tim Joosse uit Goes, maakten hun prijs eind oktober te gelde bij de wedstrijd Barcelona-Sevilla (5-0). Zaterdagavond 15 januari 2011 ko men de broers hun titel verdedi gen in het Nationaal voetbalmu seum dé Voetbal Experience. Zij maken deel uit van een gezelschap van 45 koppels, die zich vier we ken voordat de eerste vraag wordt gesteld hebben ingeschreven. Van de top tien van vorig jaar hebben zes koppels zich inmiddels aange meld, onder wie ook het echtpaar Maureen en Serge de Ruijsscher uit Breskens dat tweede werd. In vergelijking met vorig jaar wordt de quiz nu niet op vrijdag maar op zaterdagavond gehouden. Daarvoor is gekozen om voetbal lers die bij een zondagclub spelen en op vrijdagavond trainen ook de gelegenheid te geven deel te ne men. De deuren van het voetbal museum gaan om 19.00 uur open, een half uur later begint de quiz. Deelnemers aan de quiz kunnen vóór de quiz tegen een geredu ceerd tarief (25 procent korting) het museum bezoeken. Er is nog ruimte voor deelnemers. In De derde helft, het eetcafé van het voetbalmuseum, is ruimte voor zo'n zeventig koppels. Via de PZC-site kunnen deelnemers zich aanmelden door het digitale for- De winnaars van de PZC Voetbalquiz mogen sterspeler Lionel Messi van dichtbij gaan bewonderen in Barcelona. foto Javier Cebollada muiier in te vullen op www.pzc.nl/voetbalquiz. Het kan ook per e-mail (voetbalquiz@pzc.nl). Vermeld bij de aanmelding duidelijk naam, adres en telefoonnummer van bei de deelnemers. Deelname aan de quiz is gratis. Als warming-up voor de PZC-voet- balquiz zal vanaf maandag 3 janua ri dagelijks een hoekje worden in geruimd in deze krant met een voetbalvraag. Het antwoord volgt telkens een dag later, tegelijkertijd met de nieuwe vraag. Kijk voor de voorlopige deelne merslijst op www.pzc.nl of www.zeeuwsevoetbalawards.nl. Prijzenpakket Eerste prijs: voetbalreis naar wed strijd van Barcelona. 9 Tweede prijs: vip-arrangement naar 'avondje NAC'. Derde prijs: twee toegangskaarten voor voetbalmuseum, incl. koffie en appelgebak. Vierde prijs: twee toegangskaar ten voor voetbalmuseum. Vijfde prijs: twee toegangskaarten voor Mini Mundi. Zesde prijs: twee toegangskaarten voor Het Arsenaal. Het prijzenpakket kan nog (in uit breidende zin) veranderen. Per 1 januari 2011 zullen onze drinkwatertarieven wederom niet stijgen, maar gelijk blijven aan die van 2010. Voor het drinkwater blijft u het volgende betalen: een vastrecht van 59,76 per jaar en een prijs per verbruikte kubieke meter van 0,951, exclusief 6% BTW en water belasting. Een kubieke meter is 1.000 liter. Voor overige diensten, zoals het plaatsen en beheren van brandkranen en het tot stand brengen van aan sluitingen, gelden per 1 januari 2011 nieuwe tarieven. Onze 'Tarievenregeling voor de regeling van drinkwater' is hierop aangepast Deze nieuwe tarievenregeling is vanaf 1 januari 2011 te downloaden vanaf onze website www.evides.nl. De Regeling is gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel in Rotterdam en Middelburg. Evides Waterbedrijf zorgt ervoor dat er in zuidwest Nederland betrouwbaar water uit de kraan komt. 24 uur per dag; 365 dagen per jaar. Dit betrouwbare, gezonde drinkwater produceert Evides tegen zo laag mogelijke kosten. Evides Waterbedrijf Telefoon 0900 0787 www.evides.nl waterbedrijf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67