Dl/ikbyEulfiri^ Maria Dieleman-Hamelink Adriaan Sturm 4O I familieberichten zaterdag 18 december 2010 (Hensenlinq.nl Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens do ziekte en na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, opa en broer Marinus Hendrik Bakker - Rinus - Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. C. Bakker-Kunst Kinderen kleinkinderen K.N. Kruijsse-Bakker Rilland, december 2010 Voor uw hartelijk bewijs van medeleven aan ons betoond, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde zorgzame man, onze lieve pa en opa Adriaan van Belzen betuigen wij u onze welgemeende dank. C.G. van Belzen-Marteijn Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, december 2010 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het ongeval en overlijden van onze innig geliefde (schoon) moeder en oma Marina Boogert-Hoogerland betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt. Trudie en Aart Aarnoutse-Boogert Kees en Cobie Boogert-de Hamei- Els en Kees Lamain-Boogert Heieen en Frank Bouwens-Boogert En kleinkinderen Tevens wensen wij u gezegende kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar toe. December 2010 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en overgrootmoeder willen wij u hartelijk danken. kinderen klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, december 2010 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jan van der Does betuigen wij u onze oprechte dank. Plonie van der Does-Vermue Stefan Evelien en Jeroen Anouk Kapelle, december 2010 Dankbetuiging Omdat het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Laurentius van den Dries betuig ik u langs deze weg mijn oprechte dank. Het is voor mij een grote steun geweest. C.M. van den Dries-Ars Oost-Souburg, december 2010 De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet Faes hebben ons heel goed gedaan. Daarvoor onze oprechte dank. C. Faes-Westdorp Kinderen en kleinkinderen 's Heerenhoek, december 2010 Bedankt voor de aandacht en steun na het overlijden van Joos Dekker Het deed ons goed. Ina Jakobsen-Dekker en Rien Jakobsen Sint Laurens, december 2010 Medeleven Voelden wij Tijdens ziekte Na het overlijden Het vertelde ons zoveel Verwerken Aangezien de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van onze lieve Cor Kotvis overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Het steunt ons in het verwerken van dit grote verlies. Hiervoor onze hartelijk dank Namens de familie, Tanny Kotvis-van Ha neg hem Oostburg, 16 december 2010. Getroffen door de vele blijken van medeleven en belang stelling zowel persoonlijk, als door middel van brieven, kaartjes en telefoontjes tijdens de korte en ernstige ziekte, en na het overlijden van mijn innig geliefde man Adriaan Nieuwenhuize betuig ik langs deze weg mijn oprechte dank. De vele blijken van belangstelling hebben mij veel goed gedaan. Rijnie Nieuwenhuize Yerseke, december 2010 Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa David Catsman betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder willen wij Dr. van de Haak (huisarts) en Anja Vogel van de hartfalenpoli van het ADRZ danken voor de goede begeleiding. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Jo Catsman Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Lena de Bruine van der Heijde H.J. de Bruine, kinderen en kleinkinderen Kamperland, december 2010 Een brief, een kaart, een handdruk (soms zonder woorden) of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van u die ons wilde bemoedigen en troosten in ons verdriet tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Jacominus Johannes Goud Wij zijn u dankbaar. A. Goud-Minnaard .Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, december 2010 Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en opa Willem de Jonge willen wij u hartelijk bedanken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Ovezande, december 2010 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Corstanje heeft ons goed gedaan. Hiervoor danken wij u hartelijk. S. Corstanje-Louwerse Middelburg, 18 december 2010 Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven voor en na het overlijden van onze lieve Pa en Opa Jo de Jonge Dit heeft ons vedl steun gegeven. Hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkinderen Domburg, december 2010 De vele blijken van hartelijk meeleven tijdens de ziekte van onze lieve en zorgzame man, vader en opa hebben hem erg goed gedaan en bemoedigd. Ook na zijn overlijden en bij de begrafenis mochten we een warme kring van meeleven om ons heen ervaren. We kijken mede daardoor met dankbaarheid terug op een mooie en waardige dankdienst. Dat helpt ons om zonder hem verder te gaan. Lieve mensen, hartelijk dank! N.C.B. Sturm-Vriend kinderen en kleinkinderen Zaamslag, december 2010 Bij het afscheid van mijn lieve vader en onze zorgzame schoonvader, opa en maatje Bram Pekaar hebben wij bijzonder veel steun gehad aan de meelevende reacties uit de kring van familie, vrienden, buren en kennissen. Ook uw reactie, uw aanwezigheid bij zijn uitvaart, uw e-mailtje, uw telefoontje, uw brief of kaart, heeft ons goed gedaan en wij danken u daarvoor hartelijk. Carolien en Ron van den Hamer-Pekaar Kiki Sascha Estelle Bep Adam-Cannoo Middelburg, december 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 164