Kees Hundersmarck Kees Hundersmarck Kees Hundersmarck (H9nsenlinq.nl zaterdag 18 december 2010 familieberichten 139 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve, onvergetelijke en altijd meelevende zus, tante en oud-tante Maria Adriana Janse-de Witte -Tante Mies- Wij wensen Evert, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. A.M. van Liere-de Witte Kees en Ina Joeri en Shelina, Chermaine Robbie en Manon Paul Yerseke, 16 december 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Je bent in je strijd tot het uiterste gegaan, niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. We gaan je missen. Kees Hundersmarck Piet en Annie Hundersmarck Rinus Hundersmarck t Percy en Jacqueline de Jongh Kyra en Jermo Kees en Marjan Hundersmarck Lisanne en Maaike Kapelle, 17 december 2010 Verdrietig om het verlies, maar trots dat hij onze neef is, moeten wij afscheid nemen van Henny, kinderen en kleinkinderen sterkte met het verwerken van dit zware verlies. tante Corrie Honders - Ganseman ome Jaap Ganseman tante Corrie Ganseman - v/d Endt neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze schoonzus, tante en oudtante Willemina Johanna Snoek -Willemien- Goes, 23 juni 1926 's-Gravenhage, 9 december 2010 Gorinchem: L. A. Snoekf J. C. Snoek - Wabeke Laren (NH): H. B. Snoek J. B. Snoek-Vrijma Annefleure, Didyne, Ariënne, Quirine Dalem: A. C. Snoek A. W. Snoek - Vrijma Tim, Merel Rotterdam: J. C. D. Snoek A. Wiedemeijer Leonore, Andrea, Elza Vlissingen: J. C. Snoek t A. T. Snoek - van den Berg Vlissingen: H. M. Snoek Vlissingen: J. T. Sleijpen - Snoek H. A. J. M. Sleijpen Geijs Correspondentieadres: Steenbergen 10 1251 CL Laren (NH) De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Lieve Kees, we zullen je ontzettend gaan missen. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Joey, Gea en Dewi Je strijd was moedig, maar niet te winnen. Wij verliezen onze gewaarde algemeen adjunct Cees was sinds 1972 lid van de vereniging. Bestuur en leden Loterijvereniging 'Risico' Bedroefd zijn we om het heengaan van onze buurvrouw Maria Adriana Janse-de Witte We wensen buurman Evert, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Theo en Ria de Wee Yerseke, 16 december 2010 '/Va/ dicmw il tridie anmmeio-. Tmprevm&amenle- e incmcata all 'affetto- dei dtwi cari. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat Hij mar on& Heeft- betekend', delen wij u mede■- dal gefieel ancemacfit een gelukkige nader en opa can and id Heengegaan Vittomw Tarcii Capaterra f Oud Sabbinge- 5 dep ten ih er 1945 10 december 2010 Met een traan omdat hij er niet meer is Met een glimlach om alles wat hij voor ons heeft gedaan Iemand die ons zo dierbaar was Maar weg van deze aard Wordt in ons hart nog een leven lang bewaard Opa de Theije Richard Marco Stephanie Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze dierbare broer, zwager en oom Cesar de Theije Familie de Theije 16 december 2010 Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Victor Cesar de Theije Wij wensen Jos, Astrid en de kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Raas i Toch nog onverwachts hebben we kennis moeten nemen van het overlijden van onze altijd behulpzame buurman Jan Weijermans Els en Piet en Richard Marijke en Jos Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en trotse oma Maria Adriana Janse-de Witte A 20 maart 1924 - t 16 december 2010 Yerseke: E. Janse Voorburg: Ria en Jos Sleven-Janse Linda Annemieke Carolien Yerseke: Jan Janse Marijkelaan 54 4401 GH Yerseke De afscheidsdienst zal worden gehouden "dinsdag 21 december om 11.00 uur in het verenigingsgebouw, Molenlaan la te Yerseke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Vader cam 'Ettore. 'TSenata t Sandra-, CHiidtina ScHaoncader can: jfconne Opa van: Bente en l\mafo 'f Celeen van der 'Maad Canmpajhlentieadred: rM. van der'Maad 'Kjbeiingdcweg 70 U62 B'B Qoed 'De begj ufam Heeft in familiekring.plaatsgevonden Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie dat je huilt om wat je vreugde schonk. Kahlil Gibran Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van Vittorino Porcu vader van onze leerlingen Christina en Sandro Wij wensen Christina en Sandro, hun moeder, hun broei en verdere familie en vrienden Gods hulp en steun toe om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens bestuur, directie en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 163