WE A-fiscalisten altijd scherp; ook na uw pensioen! J-ware op kop in multimedia solutions voor MKB CT sol otions wear ACCOUNTANTS •ADVISEURS WEA Zeeland Goes (0113) 25 63 00 Hulst (0114) 38 29 30 Middelburg (0118) 65 63 65 Oostburg (0117) 45 29 59 Sas van Gent (0115) 45 21 10 Zierikzee (0111) 45 37 00 www.weazeeland.nl Met het nieuwe jaar in zicht kunnen wij u natuurlijk weer goede tips gaan geven over fiscale veranderingen en de financiële consequenties in 2011. Maar daar hebben wij u enkele maanden geleden al van op de hoogte gebracht. De fiscale plannen van het nieuwe kabinet bestuderen wij direct na Prinsjesdag. En sinds die tijd onderzoeken wij de gevolgen voor ondernemend Zeeland; om u en uw onderneming de juiste actuele fiscale en financiële adviezen te kunnen geven. WEA is stevig geworteld in het Zeeuwse MKB en de agrarische sec tor. Veel klanten vinden het prettig om gewoon even te kunnen binnenlopen. Laagdrempelig en toegankelijk voor de klant; dat is een keuze van WEA. Onze vestigingen in Goes, Hulst, Mid delburg, Oostburg, Sas van Gent en Zierikzee zijn allemaal thuis in de re gio, spreken de taal van de onderne mers en hun sector. Hoe graag som migen politici dit ook anders zouden willen zien, iedere regio spreekt nog steeds zijn eigen ondernemerstaai van uit een eigen mentaliteit. Soms is dit behoudend, soms zeer innovatief. En dat vraagt om inlevingsvermogen en flexibiliteit van onze accountants en adviseurs. Misschien is dit één van de redenen waarom de grote landelijke accountantskantoren zich uit Zeeland terugtrekken. Centraal aangestuurd beleid vanuit een Randstedelijk hoofd kantoor past niet zo in onze regio. WEA wil altijd kritisch positief met u meedenken. Zeker in deze econo misch mindere tijden moeten er soms harde noten gekraakt worden. Met een kritische en scherpe visie kunnen wij het juiste beeld schetsen, de onder grens van uw bedrijfsvoering aange ven. Waar liggen uw prioriteiten en op welk punt zal dit ten koste gaan van loyale medewerkers? Open staan voor de tijdsgeest, de ontwikke lingen verwoorden naai de taal van de onderne mer en" meedenken in mogelijkheden binnen uw sector, daarin ligt onze kracht. Onze dienstverlening stopt overigens niet wanneer u besluit van een welverdiend pen sioen te gaan genieten. De nieuwe fiscale regel geving is voor gepensi oneerde ondernemers met een pensioenvoor ziening in een eigen BV vanaf 1 januari bij zonder ongunstig. Het beeld van een zorgvul- Van links naar rechts: Stefan Krijnen, dig opgebouwd pensi- Patrick Caljouw, Frans Provoost, Eric Jansen oen dat bij overlijden voor en Johan Mathijssen een groot deel aan de fiscus vervalt, doemt nu op. Voor de fiscalis- uiteindelijk ook voor de nabestaanden ten van WEA reden om zich grondig behouden blijft." te verdiepen in deze verhoogde be lastingheffing, om uw pensioen in de meer weten? toekomst zo optimaal mogelijk voor u WEA accountants en adviseurs lichten te laten werken en fiscaal aantrekkelijk de mogelijkheden graag toe, aan be te houden. Zo kunt u volop genieten staande relaties, maar ook aan die on- van uw pensioen, terwijl uw kapitaal dernemers die WEA nog niet kennen. TT-ware ICT solutions in Kapelle I gaat als een speer. Vier jaar draait net bedrijf van job van de Velde nu en de opdrachtenportefeuille wordt met de dag dikker. Dat zit hem in een drietal factoren: het 6-koppige team van J-ware biedt een uitgespro ken persoonlijke service, zoekt naar perfect passende oplossingen en dat alles tegen een betaalbare prijs. Job van de Velde laat even op zich wach ten als de Ondernemer zich meldt voor een interview. Hij heeft het druk, ver klaart hij later, en niet alleen op kantoor; als een klant hem ad hoe op locatie nodig heeft, gaat hij eropaf. Dat kost tijd, maar als de situatie daarom vraagt biedt hij die service zonder mankeren. Heel persoon lijk dienstbaar zijn aan de klant is voorVan de Velde volkomen vanzelfsprekend. Tien jaar was hij systeembeheerder bij interna tionaal opererende firma's in Zeeland en Zuid Holland. Ook toen al wist hij van aanpakken; voor zijn werkgevers was hij actief door heel Europa en werkte hij ook nog eens in een van 's werelds woeligste gebieden. Afghanistan.'Een geweldige er varing, ik zou zo weer gaan. Avonturieren ligt me wel, dus voor mezelf beginnen met alle hectiek van dien was eigenlijk een logische stap. Werken in het buiten land vond ik heel inspirerend, maar ook op ons "hoofdkwartier" in Kapelle kan ik mijn energie prima kwijt. En wie weet openen we ooit nog eens een buitenland se vestiging;-] Allround in ICT en multimedia solutions Vanuit het ruime, strak vormgegeven kantoor in Kapelle verzorgt J-ware het parttime systeembeheer van computer netwerken en -systemen van voorna melijk MKB-ers in de regio Zeeland en West-Brabant. Doel: het realiseren van vlekkeloos draaiende ICT-systemen, door continue monitoring op afstand, handmatige controles en regelmatig persoonlijk contact.J-ware implemen teert en onderhoudt - desgewenst op abonnementsbasis - ICT-systemen op maat, voor om het even welke branche. In dit kader levert J-ware tevens gespe cialiseerde soft- en hardware. 3CX telefooncentrales en webdesign Maar daar blijft het niet bij, legt Van de Velde uit: 'J-ware beheert eigenhandig ook alle benodigde communicatiemid delen, waaronder telefooncentrales van 3CX Wij installeren de hiervoor be nodigde software op een server, die ge K.T Si "fCTmop ffl/CB: Pex^sooxdipd, Passed ex Be-taadéaa/^, J-ware ICT solutions Fleerbosseweg 7, 4421 RR Kapelle T: 0113-715533 www.jware.nl,info@jware.nl bruikmaakt van VOIR Een demonstratie op locatie behoort tot de mogelijkheden. Last but not least ontwikkelen wij websi tes, volgens de laatste (technische) snufjes. De communicatielijnen met onze klanten zijn kort: zijn er vragen of doet zich een probleem voor. dan zijn wij het directe aanspreekpunt.' King Business Sofware U bent MKB-er en heeft behoefte aan het ultieme softwarepakket voor uw financiële of logistieke administra tie? J-ware is dealer van King Business Software, speciaal ontwikkeld voor het midden- en kleinbedrijf. De mogelijk heden van King zijn eindeloos, zoals: koppeling met een webshop, salaris pakket. branchespecifieke pakketten mobiele oplossingen voor sales en ma gazijnen uren- en projectenmodule, productiemódule touch screen kassa systemen. King is bovendien betaalbaar. Kortom: elke MKB-er, en dus ook u, kan er zijn voordeel mee doen. Server per Maand Uniek is het Server per Maand-concept van J-ware: u krijgt gratis een server en betaalt per maand een vast bedrag vanaf 300,- voor service en onderhoud. U wordt zodoende nooit geconfronteerd met onverwacht hoge factuurbedragen voor geleverde ICT-diensten. Dat is wel zo plezierig. Weten wat J-ware voor u kan betekenen? Job van de Velde en zijn team helpen u graag verder. Job van de Velde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130