Oysrladsf] familieberichten donderdag 16 december 2010 I (Tlenseni1nq.nl Dankbaar voor wie hij voor ons was, nemen wij verdrietig, maar met bewondering en respect afscheid van onze lieve pa en opa Jacobus van 't Westende -Ko- sinds 12juni 2010 weduwnaar van Corrie van 't Westende-Boonman v-Y 's-Heer Arendskerke, 13 februari 1922 t Middelburg, 13 december 2010 Elly v.d. Wart-van 't Westende Jaap v.d. Wart in herinnering Adri van Reijen Marcel en Elena Stephanie en Ernst, Lars, Mika Marja van Anrooij-van 't Westende in herinnering Fred van Anrooij Marja Emondt Maurice en Magtelien, Zosja Nicole en Maurice, Esmee Dick van 't Westende Els van 't Westende-Houmes Martijn en Pascal Simone en Judith Ter Hoogestraat 37, 4335 EMMiddelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen zaterdag 18 december van 15.00 tot 15.30 uur en dinsdag 21 december van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De plechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 21 december om 13.00 uur in bovengenoemd uitvaart centrum. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Zij die geen rouw brief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa van 't Westende Langzaam ben je van ons heen gegaan, en hebje de rivier over gestoken naar die andere kant. Nu rest ons enkel nog de mooie herinnering, van wieje tijdensje leven was. Een liefdevol dankjewel voor wieje geweest bent. Je blijft voor altijd in ons hart Veel liefs, we zullen je missen Je klein- en achterkleinkinderen Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht door de HEERE van ons is weggenomen mijn broer, onze zwager en oom Johannis )an den Boer Sinds 26 mei 2005 weduwnaar van Aaltje Wilhelmina Geense in de leeftijd van 87 jaar. M. Kraak-den Boer Geense A. Geense-de Meulmeester Neven en nichten Wij willen het verzorgend personeel van het 'Gasthuis' te Goes hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Goes, 14 december 2010 Zorgcentrum 'Gasthuis' Correspondentieadres: Laan van Barbestein 2,4451 AH Heinkenszand. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 18 december om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ruim 1 jaar na het ontvallen van zijn lieve vrouw is geheel onverwacht van ons heengegaan, onze lieve vader en opa. Hij zal een grote leegte achterlaten. Johannes de Jonge Goes, 4 maart 1935 t Middelburg, 12 december 2010 Goes: Leo en Ellen Rick en Riëlle Robin Sjoerd en Janneke Middelburg: Peter en Esther Michelle en Martin Danielle en Abdi Anouk en Bianca Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg voor de liefdevolle begeleiding van onze vader en opa. Correspondentieadres: P.M. de Jonge Schepenenlaan 276 4336 AN Middelburg Naar zijn laatste wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Overleden op 12 december onze broer en zwager Jo de Jonge Wij wensen de naaste familie heel veel sterkte en bedanken hen voor de goede zorgen. Nel en Alfons t Leny en Achiel Charles en Stella f Christien en Guus Kees en Ella Marja t Ik verlaat de mensen die ik lief heb, om degene die ik liefhad te ontmoeten. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve pa, opa en overgrootvader Josephus Mannaart Joost weduwnaar van Johanna L' Abée ft Ossenisse 28 december 1915 t Terneuzen 14 december 2010 Terneuzen: Gerda Mannaart Wim Ruytenburg Terneuzen: Ria Mannaart Jan Fransbergen Terneuzen: Fons Mannaart Karin van Beek Klein- en achterkleinkinderen Rodenbachstraat 37, Terneuzen Correspondentieadres: Banckertstraat 41,4535 AH Terneuzen U kunt afscheid nemen van Joost in het Uitvaartcentrum van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zondag 19 december van 15.00 tot 15.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 20 december om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen, waarna aansluitend de ci-ematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Degene die afscheid willen nemen van Joost zijn van harte welkom. in de late avond van 14 december 2010 is onze lieve broei en zwager Mart Elenbaas overleden, in de leeftijd van ruim 82 jaar. We herdenken hem in dankbare herinnering. Axel: I. Elenbaas Baarland: L. Elenbaas-Durick Baarland: A.Elenbaas, C.J.Elenbaas-Murre Geschokt hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons oud lid en secretaris Rien Mondeel Wij wensen zijn vrouw Rineke en overige naasten veel sterkte met het verwerken van dit verlies Bestuur, leden en bandleider Blue Jeans Big Band Oemoemenoe zonder Rien? Rien Mondeel Erelid sinds 1986 van de E.Z.R.C Oemoemenoe Zijn enthousiaste betrokkenheid bij rugby en Oemoemenoe zullen wij enorm missen. We wensen Rineke,Peter,Marianne,de kleinkinderen, overige familieleden en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit onverwachte verlies. E.Z.R.C Oemoemenoe Middelburg Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewardeerde voorzitter Rien Mondeel Wij wensen Rineke, de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Bestuur en bewoners van de vereniging van eigenaren Thiendehoff, Beenhouwerssingel Middelburg 15.10.1980 15.12.2010 Serife Sarizeybek De wereld draait door, wij leven ons leven Maar we missen je zo, we zullen je nooit vergeten Medewerkers van Sporthal 't Sportuus Axel Sportaccommodaties Gemeente Terneuzen Correspondentieadres: Oud Oosteinde 1,4571 DA Axel Mevrouw van de Sande Rust zacht Medewerkers Escura apotheek van de Sande Met verslagenheid delen wij u mee dat na een kortstondige ernstige ziekte door de Heere is weggenomen onze tante Jannetje van de Vreede-van der Hart echtgenote van Johannes van de Vreede Wij wensen onze oom, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe dit verlies te dragen. Krabbendijke, 12 december 2010< Van de Vreede Bedrijfskleding Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom J.A. van Overbeeke Sluis: Ria en David Luteijn-de Smidt Frangoisë en Paul, Anna en Lenhard Nico line en Jack, Vincent en Harsten Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Jacobus Pieter Izaak Wage Echtgenoot van onze collega Regina Wage- van Voren We wensen Regina en de familie veel sterkte en kracht toe voor de komende.tijd Collega's van Albert Heijn Sas van Gent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 92