JfiSr f JiibJÈulr/] Jaap en Annie Plandsoen Dvsrladsj) Maatje Janny Antheunisse-Poortvliet 0 [Densenlinq.nl donderdag 16 december 2010 K.h^.- 31 Zaterdag 18 -12 - 2010: 40 jaar getrouwd En 25 jaar: Schildersbedrijf Plandsoen Receptie 19.30 uur bij Wapen van Zeeland, Korte Reke 1Renesse plandsteeg@zeelandnet.nl We zullen je missen. Voor altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden onze moeder, oma en overoma Marina Elisabeth Quist sinds 1 december 1975 weduwe van Pieter Marinus Damme in de leeftijd van 97 jaar. Sommelsdijk: Piet en Corrie Rilland: Cobie en Joop Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Rilland, 15 december 2010 Correspondentieadres: Fam. v.d. Vrede Rietlandstraat 29 4411 AT Rilland Onze moeder, oma en overoma is overgebracht naar het mortuarium van 'Nieulande' te Krabbendijke, waar geen gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst, waarvoor wij n uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 18 december om 11.00 uur in 'De Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. De begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis- is er in de zaal van 'De Levensbron' gelegenheid tot condoleren. Verdrietig om wat met haar voorgoed verdwenen is, maar dankbaar voor de liefde die zij ons schonk, geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare, dappere moeder en onze lieve schoonmoeder, oma en oma-oma Geertrui Hamelink weduwe van Jacob den Engelsman Othene, 7 mei 1923 Vlissingen, 14 december 2010 Jan den Engelsman t Zevenhoven: Cathrien Wolf-den Engelsman Ruud Wolf Hoofddorp: Charlotte Wolf en Bas Misset Fréderique, Pepijn Anne Lisa Wolf en Stefan Witte "Wij zijn erkentelijk voor de liefdevolle verzorging die zij kreeg in woning vier van Ter Reede en voor de jarenlange ondersteuning door thuiszorg Zorgstroom". Correspondentieadres: De Dobbe 19, 2435 XT Zevenhoven Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 december van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er daar een korte samenkomst zijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven en met bewondering voor de wijze waarop zij altijd weer opstond en opgewekt verder ging, is zij nu uitgestreden. Diep bedroefd zijn wij dat we haar moeten missen, mijn liefde, onze zorgzame moeder en oma Magda Middelburg, 18 september 1937 Vlissingen, 14 december 2010 Middelburg: Wim Antheunisse Middelburg: Inge&Yunus Paula, Nanjar, Idam, Intan Nieuw-Zeeland: Coen Janette Pippi, Storm Goes: Michiel Dorien Poppenroedestraat 2 4335 ED Middelburg Magda is thuis opgebaard waar de naaste familie en vrienden afscheid kunnen nemen. De afscheidsdienst en de begrafenis vinden plaats op de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op maandag 20 december 2010 om 14.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wij zijn heel verdrietig omdat onze lieve zus, schoonzus en tante gestorven is Magda Antheunisse Magda was een fijn, positief ingesteld mens. We zullen haar heel erg missen. We wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Anke Sinke-Goudswaard Roel Sinke Olof en Daniëlle Naomi en Jos Sep Imme Middelburg, 14 december 2010 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Magda Antheunisse Wij zullen haar opgewektheid, optimisme en moed niet vergeten. Wij wensen Wim, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies Ina en Piet van der Meulen Addy en Jan Westerweel Varen was mijn lust, voorheen mijn leven. Tot de laatste ankerplaats. Nadat, ruim negen weken geleden, zijn zoon Hans is overleden is, rustig en onverwacht, ook onze pa en opa van ons heengegaan Pieter Cornelis Noordhoek weduwnaar van Cornelia Hendrika Noordhoek-Swenne in de leeftijd van 96 jaar. Anja Vaandrager-N oordhoek Piet Vaandrager Lianne Jerremy Patricia Zierikzee, 13 december 2010 Correspondentieadres: Krommenoord 18 3079 ZT Rotterdam Onze pa en opa is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 18 december van 10.30 tot 10.50 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorg zame man, onze lieve vader en opa Jan van Zweeden A 14 oktober 1923 - 1 14 december 2010 Schore: D.P. van Zweeden-van Oosten Rini van Zweeden (in herinnering Kruiningen: Jeannet en Adrie Djamila, Rowenda Wilhelminadorp: Wijnand en Miranda Romy Haaimeet 32 4423 AH Schore De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 18 december om 11.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 - 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum te Kapelle gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve opa Jan we zul len je erg missen Djamila, Rowenda, Romy Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom J. van Zweeden Uit aller naam: Familie van Oosten Kloetinge, 14-12-2010 Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, melden wij dat van ons is heengegaan, in het bijzijn van kinderen en kleinkinderen, onze lieve zorgzame moeder, oma en omi Anna Louise Vermoet Annie weduwe van Hubert Marinus Uytterhoeven 18-12-1920 Sas van Gent t 14-12-2010 Sas van Gent Wilfred Uytterhoeven Annemarie Uytterhoeven-Wolfert f Carinha en Eric Maarten Michiko en Collin Lilian Vermoet-Uytterhoeven Adrie Vermoet f Peggy en Steven Noé en Tibo Farah en Pascal Lone Patricia Uytterhoeven Rens De Beleir Sas van Gent, 14 december 2010. Corr.adres: Europalaan 69, 4551 VB Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op maandag 20 december om 10.30 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de dienst voor in de kerk. Daarna zullen we Ma te rusten leggen bij Pa op de begraafplaats "St.Jans Schorre" te Sas van Gent. Wij danken iedereen die op zijn eigen wijze heeft bijgedragen aan de verzorging van Ma gedurende haar laatste jaren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 91