uit23 kent geen tijd donderdag 16 december 2010 Vetrek 10.00 uur bij toegangshek Slot Haamstede. Goes: Kerstmarkt in het Ambachtscen trum Hollandse Hoeve, 13.00-17.00 uur. Kerstdansant van dansclub De Vriend schap en stichting Buurtwerk Goese Polder met dansorkest Sjerrie Denz. Met bingop en verloting. Wijkcentrum De Spinne, 20.00 uur. Middelburg: Rabbijn Lody van de Kamp geeft een lezing over de religieuze betekenis van Jeruzalem. Synagoge, Herenstraat 14,15.00 uur. Serooskerke: Excursie Turegluren. Vertrek vanaf parkeerterrein onder aan dijk Inlaagweg/Hoosjesweg. Om 13.30 van Schouwen. De Schutse, vanaf 14.00 uur. Kapelle: Kerstzangavond met het Christelijk Samengesteld Mannenkoor Zeeland o.l.v. dirigent Ron van Ommen. Voorts werken mee pianist Harrie Roubos en organist Martin Weststrate. Petrakerk, 19.30 uur. Oosterland: Kerstfeest NBvP Vrouwen van Nu afdeling Duiveland. Dorpshuis Oosterhof, 19.30 uur. Oostkapelle: Poëziemanifestatie tijdens midwinterwende, de langste nacht van het jaar. M.m.v. Juul Kortekaas, Anneke Schenk, Hans Overduin, Jan Kuipers, Joop Buma en Karei Leeftink. Eendenkooi Slikkebosch, 20.00 uur Na afloop frietjes eten. Go(o)d Times Centrum, Voltaweg 3, 17.00 tot 19.00 uur. Zierikzee: Kerstmarkt in en om de Willibrorduskerk, van 9.30 tot 16.00 uur. Vlissingen: Op een groot bioscoop scherm wordt, live vanuit Moskou, een uitvoering vertoond van De Notenkraker door het Bolshoi Ballet. Het is een van de vier topproducties die dit balletgezelschap dit seizoen rechtstreeks vanuit de Russische hoofdstad naar driehonderd bioscopen in 22 landen doorstraalt. Cine City, zaal open 16.30 uur, aanvang voorstelling 17.00 uur. MAANDAG 20 DECEMBER Brouwershaven: Moonlight Shopping op de Markt, van 19.00 tot 21.00 uur. DINSDAG 21 DECEMBER Burgh-Haamstede: Kerstviering Vrouwen Zierikzee: Animatiefilm maken bij Winterspektakel Welzijnshuis. MFC, 9.30 tot 12.30 uur. Kinderkersttheater bij Winterspektakel Welzijnshuis. MFC, 13.30 tot 15.00 uur. WOENSDAG 22 DECEMBER Westenschouwen: Mediteren en onthaasten aan zee. Vertrek vanaf infocentrum Excursieschuur. Van 10.00 tot 12.00 uur. Zierikzee: Kerstpoppetjes en kerstballen maken met kerstknutselen op Kinder boerderij De Punt. Van 14.00 tot 16.00 uur. Animatiefilm maken bij Winterspektakel Welzijnshuis. MFC, van 9.30-12.30 uur. ZONDAG 19 DECEMBER Brouwershaven: Kerstmarkt met diverse kramen, een workshop glasfusing in de magnetron, op schoot met de kerstman en demo's country dancing. Vanaf 17.30 kan het publiek tegen een kleine vergoeding genieten van een huisgemaakt stamppottenbuffet. Eetcafé 't Opstapje, 15.00 uur Burgh-Haamstede: Winterse wandelex cursie door Slotbos en Zeepeduinen. Proeverijen In veel supermarkten wordt de klant tijdens de feestdagen vaak extra verwend, met kleine hapjes en activiteiten. Op 17 december is er bijvoorbeeld een kerstproeverij bij een groot aantal AH-filialen (zie op de website onder acties voor locaties). Om eens lekker in de stemming te komen, biedt AH zijn klanten hapjes aan van feestelijke gerechten uit het Kerst-nummer van Allerhande. Autoshowroom Bijna alle autoshowrooms zijn in kerstsfeer ingericht en tonen extra veel modellen. Sommige dealers verwennen hun klanten met een hapje of een drankje. Bij Fiat-dealer Auto Mondo in Goes krijg je bij aankoop van een auto een aardigheidje cadeau. De computermuis in de vorm van een Fiat is helaas al op. Een goede reden om eens rond te neuzen vóór 1 januari; na die datum worden auto's vanwege de BPM-maatregel duurder. Hoe groter de auto, hoe meer erbij komt. De bedragen variëren van maximaal 1390 bij Fiat tot enkele duizenden bij een merk als Chrysler. Alle reden om een proefritje te maken met het gezin. Ook altijd leuk: even door de wasstraat. Want ook de auto mag er best feestelijk uitzien.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 81