uit 7 nog maar een keer Corner ummoX donderdag 16 december 2010 World of Warcraft Cataclysm World Of Warcraft: Cataclysm is de derde uitbreiding van World of Warcraft. Het is een online role playing game voor meerdere spelers. De gamers kunnen tegen elkaar strijden of het als groep opnemen tegen de draak Deathwing. Die is na jaren van afwezigheid weer terug om Azeroth te overmeesteren. In World of Warcraft: Cataclysm is de wereld (Azeroth) veranderd. De gamers kunnen de missies en gebieden opnieuw ontdekken. Ook kunnen ze voor het eerst vliegen naar de oude continenten om vijandelijke steden vanuit de lucht aan te vallen. Assassins Creed Brotherhood PS3, Xbox 360, PC Ezio, de held van Assassin's Creed II, keert terug als meedogenloze sluipmoordernaar naar het klassiek Rome. Daar in het centrum van de macht, probeert hij de Tempeliers een doodsteek toe te brengen. Ezio doet dat niet in zijn eentje. In deze game heeft hij de leiding over een team mede- assassijnen. In dit nieuwe deel kan ervoor het eerst online worden gespeeld. Je kan met andere spelers samenwerken of het juist tegen elkaar opnemen. In dat laatste geval kan je ook kiezen of je de assassijn wil zijn, of de vijand. Perudo Kramer UlricJi De spelers krijgen bekers met vijf dobbelstenen. Het spel draait erom, te raden hoeveel tweeën, drieën, vieren, vijven of zessen er op tafel liggen (de 1 is een joker, die dubbel telt). Geloof je het bod van de vorige speler niet? Daag hem uit en zie wie er gelijk heeft! Degene die dat verliest, raakt een dobbelsteen kwijt, net zolang tot er nog één speler over is: de winnaar. Perudo is heel geschikt voor mensen die geen zin hebben in een urenlang bordspel. Naarmate het spel vordert, neemt de spanning toe: hoeveel dobbelstenen zijn er eigenlijk nog? Opletten, rekenen en vooral ijskoud bluffen zijn de toverwoorden. Dobbelspel, voor 2 tot 6 spelers. Vanaf 8 jaar; spelers moeten wel een beetje kunnen rekenen. Speelduur: 20 tot 30 minuten. Uitgever: Asmodée. Prijs: vanaf 15,- euro. - c 'j' 4 Scotland Yard spelers bewegen per taxi, bus, metro of boot overeen kaart van Londen, i van de spelers is mr. X, de grote misdadiger; de andere spelers proberen Ti samen te vangen. Mr. X verplaatst zich in-het geheim, maar duikt af en toe op. De andere spelers springen in de taxi, bus of metro om hem in het te drijven. and Yard is een erg origineel spel, waarbij alle spelers samenspannen om speler te grijpen. Het is wel het leukst om mr. X te spelen, dus dat is een die erg gewild is. ispel, voor 3 tot 6 spelers. Vanaf 9 jaar. Speelduur: 45 minuten. Uitgever: Ravensburger. Prijs: circa 30 euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65