PZC Kings of Christmas Charles Dickens Collection Enzo Argenti sieraden Annie IVI.G. Schmidt Classical destinations 1 en 2 Baantjer boek met uw naam Questpakket #WEBWINKEL Wijnrek Grape Vuurschaal Concave www.pzc.nl/webwinkel Gordon 5 cd-box 20 dvd-box Italiaans design 8 dvd-box Klassieke componisten Speel uw eigen hoofdrol DS-game scheurkalender 2011 M00j design! Prijswinnende eyecatcher Excl. 5,95 verzendkosten Het servies is verpakt in een luxe geschenkverpak king. Royal Doulton en Gordon Ramsay hebben stoer, en tijdloos serviesgoed ontworpen.' Dit complete serviesvoor 4 4 dinerborden j28cm) 4 ontbi)t/dessertborden(22cm) 4 schaaltjes: (18cm) Kings of Christmas brengt de mooiste Kerstliedjes naar uw huis kamer voor de leukste en warmste tijd van het jaar: Kerstmis! Met o.a. Elvis Presley, Frank Sinatra, Nat King Cole, Bing Crosby en Dean Martin. Ruim 100 nummers op maar liefst 5 cd's! Excl. 2.95 verzendkosten Deze verzamelbox bevat maar liefst elf sfeervolle verfilmingen van meesterwerken van Charles Dickens op 20 dvd's. In deze dvd-box o.a. Oliver Twist, A Christmas Carol en The Pickwick Papers, waarmee hij grote bekendheid verwierf. Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Totale speelduur 2730 minuten! Excl. 4,95 verzendkosten De zilveren sieraden van het Italiaanse huis Enzo Argenti zijn onweerstaanbaar. Het prachtige Italiaanse design laat vakman schap zien en straalt allure uit. Een exclusieve selectie, met een fascinerende uitstraling. Geniet van deze unieke creaties. De beste tv-series van Annie M.G. Schmidt vindt u verzameld in deze unieke dvd-box. Geniet opnieuw van: Pleisterkade 17 Beppie Pension Hommeles Vooralle leeftijden. Nederlands gesproken, speelduur ruim 22 uur! Excl. 2,95 verzendkosten Geniet van deze unieke collectie dvd's en cd's over bekende klas sieke componisten, hun leefom geving en hun muziek. Classical Destinations is een boeiende, informatieve en inspirerende kijk en luisterervaring. In totaal op 6 dvd's en 5 cd's meer dan 20 uur klassieke muziek! •Excl. 2,95 verzendkosten Bestel nu een uniek Baantjer boek waarin u iemand de hoofdrol laat spelen. Een zeer origineel cadeau voor de feestdagen! In de boeken wordt de door u opgegeven naam op een unieke manier verwerkt en komt meer dan 200 keer voor in het verhaal! Excl. 2,25 verzendkosten Quest is braintainment: kennis én vermaak. Quest geeft antwoord op fascinerende alledaagse vragen over onder andere geschiedenis, sport, reizen, techniek, multimedia, wetenschap, natuur en psychologie. Deze exclusieve combinatie van de Quest scheurkalender 2011 en ds-game combinatie is alleen hier te koop! Excl. 4,95 verzendkosten Dit prachtige wijnrek Grape van Goods is ontworpen door Robert Bronwasser. De designer heeft zich laten inspireren door de vorm van de druif. Het wijnrek is stapel- baar en geschikt voor 12 flessen Materiaal: duurzaam kunststof. Excl. 4,95 verzendkosten Deze prijswinnende vuurschaal is eenvoudig en smaakvol. Genomi neerd voor de Designpreis 2006 en winnaar van de DesignPlus en Reddot design award! De schaal is in ieder huishouden een eyecat cher. Hij ziet er strak en tegelijker tijd sfeervol uit. Afmeting: 0 20 cm. Materiaal: RVS. Makkelijk bij te vullen. Excl. 4,95 verzendkosten kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie. WEBWINKEL WEBWINKEL WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60