land 119 75 Zeeland van het aantal klanten VUURWERK www.bd-store.nl Flappentap in centrum Goes terug laminaat Uw dakgoten schoongemaakt? m2 Politie treft dode man aan in woning Zierikzee onlinehovenier.nl Kerstmarkt donderdag 16 december 2010 De voedsel bank ging van start met zo'n 20 paketten per week. Dat aantal is inmiddels gegroeid naar 75. In totaal rond de tweehonderd monden worden daarmee gevoed. Zeeland kent in totaal vier voedselbanken. Naast Schouwen-Duiveland gaat het om voedselbank De Bevelanden in Goes, voedselbank Walcheren in Middelburg en voedseibank Zeeuws-Vlaanderen in Terneuzen. De kinderen van 't Kofschip hielpen een handje mee met het inladen van de pakketten. foto's Dirk-Jan Gjeltema GOES - Er lijkt schot te zitten in de terugkeer van een aantal geldauto maten in de Goese binnenstad. Het koophart telt sinds medio dit jaar geen enkele pinautomaat meer, op die van de SNS-bank in de Hema na, maar die is alleen tij dens openingsuren te gebruiken. De gemeente en winkeliers is het gebrek aan geldautomaten een doorn in het oog. Ondernemers en een overleggroep van banken bekijken al een tijdje de mogelijk heden om geldautomaten terug te krijgen in het winkelhart. Momen teel lopen er twee aanvragen voor zogeheten omgevingsvergunnin gen: voor Ganzepoortstraat 7 en voor het voormalige postkantoor aan de Grote Markt. Voor het pand aan de Ganzepoort straat (kledingwinkel Street One) is door de ING-bank een vergun ning aanvraagd. De ING had in het verleden twee geldautomaten in het voormalige postkantoor aan de Grote Markt (toen nog Post bank), maar na sluiting van het postkantoor verdween ook de geld- service. De Amsterdamse zaken man met Goese wortels Won Yip kocht het pand. Hij wil er detail handel of horeca in vestigen, maar probeert ook de geldautomaten in ere te herstellen. Om die reden heeft hij zelfbij de gemeente Goes een omgevingsvergunning aange vraagd. Omdat het om een monu- mentenpand gaat, vergt dat een be oordeling van de welstandscom missie en de Rijksdienst voor Cul turele Erfgoed. De welstandscommissie heeft in middels een positief advies uitge bracht. Het duurt echter nog 20 weken voordat er een advies van de rijksdienst ligt. Volgens wethou der Loes Meeuwisse kan de geldau tomaat aan de Ganzepoortstraat in maart/april in bedrijf zijn, schat de wethouder in. Voor de markt wordt dat op zijn vroegst mei. www.tmcwoonwinkels.nl ZIERIKZEE - In een woning aan de Nieuwe Bogerdstraat in Zierikzee is maandagmiddag een dode man aangetroffen. De politie ontdekte het lichaam nadat een deur gefor ceerd werd. Hoe de man om het le ven is gekomen is niet precies dui delijk. Volgens de politie is hij een NIEUWERKERK - In Punt-3 wordt za terdag een kerstmarkt gehouden. In het ontmoetingscentrum van de Johanneskerk zijn kerststukjes, kerstkransen, crea-artikelen en ca deau's te koop. De wereldwinkel doet ook mee. Op de markt is ook koffie en chocolademelk verkrijg baar. De kerstmarkt is van 9.00 - 14.00 uur. 'natuurlijke dood' gestorven en dus niet door misdrijf of suïcide overleden. De politie wil niets kwijt over de leeftijd of de woon plaats van de man. Wel kon een woordvoerder bevestigen dat de woning waarin hij gevonden is niet zijn vaste woonadres is. Dat sluit aan bij het verhaal van buurt bewoners dat de man tijdelijk op de woningpaste. Omwonenden zouden de politie hebben gealar meerd nadat er twee dagen geen activiteit meer in de woning werd vernomen. Ook hier wil de politie echter niets over zeggen. Bestel nu het mooiste vuurwerk van Nederland SkyLine' GRATIS VUURWERK voor de snelle beslissers Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Grote Markt 15 - Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51