zeeland 119 VUURWERK www.bd-store.nl Van Arenthals Wagensveld eenheidsworst van maken' Uw dakgoten schoongemaakt? onlinehovenier.nl Dode man in huis Zierikzee Kerstwandeling van Cypressenhof Poppentheater door de Parabel Extra speciaal adventsconcert donderdag 16 december 2010 W Zet uw foto in het album www.pzc.nl/walcheren Bestel nu het mooiste vuurwerk van Nederland Skvl ine* GRATIS VUURWERK voor de snelle beslissers Achter de Houttuinen 34 - Middelburg Grote Markt 15 - Goes 'Als eenheid zijn we minder kwetsbaar. We hebben een lager 'risicoprofiel' en dat betekent dat we minder geld op de bank hoeven te houden. En dat geld kunnen we dus wel investeren in het onderwijs.' 'Voor vijftien uur komt iemand niet uit de Randstad naar Middelburg. Maar voor dertig uur misschien we! naar Walcheren. We moeten daar zorgvuldig over gaan praten, we hebben ons personeel straks meer te bieden.' MIDDELBURG Leerlingen van de Middelburgse ba sisschool Cypressenhof hielden gis termiddag en -avond een kerstwan deling. Medewerkers van de basis school uit Middelburg-zuid ston den verkleed langs de route. Er kwamen zelfs schapen aan te pas om de kerstsfeer te benadrukken. De eerste groepen vertrokken om 17.00 uur. Na afloop van de tocht van ruim een uur, was er voor alle leerlingen warme chocolademelk. De Cypressenhof telt 555 leerlin gen en is daarmee de grootste ba sisschool van Middelburg. MIDDELBURG Poppentheater Parabel speelt in de kerstvakantie op woensdag 22 de cember de voorstelling 'De wolf en de kip'. De voorstelling begint om 14.30 uur in het huiskamertheater Herengracht 64 in Middelburg. Re serveren kan via 0118-552566. 1 Familie zoekt hond na aanrijding 2 Viswinkel in ere hersteld 3 Mini Mundi in winterse sferen EN VERDER Oud-internationals vullen het Nationaal Voetbalmuseum in Middelburg, www.pzc.nl/video STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl De mediatheek van het Scheldemond College. zierikzee - In een woning aan de Nieuwe Bogerdstraat in Zierikzee is maandagmiddag een dode man aangetroffen. De politie ontdekte het lichaam nadat een deur gefor ceerd werd. Hoe de man om het le ven is gekomen is niet precies dui delijk. Volgens de politie is hij een 'natuurlijke dood' gestorven. De politie wil niets kwijt over de leef tijd of de woonplaats van de man. Wel kon een woordvoerder beves tigen dat de woning waarin hij ge vonden is niet zijn vaste woon adres is. Dat sluit aan bij het ver haal van buurtbewoners dat de man tijdelijk op de woning paste. Omwonenden zouden de politie hebben gealarmeerd nadat er twee dagen geen activiteit meer in de woning werd vernomen. Ook hier foto Lex de Meester wil de politie niets over zeggen. middelburg - Het Vocaal Ensem ble Elancore verzorgt zondagmid dag zijn jaarlijkse adventsconcert in de Middelburgse Koorkerk. Op het repertoire staan Engelse ca rols en carolbewerkingen van de veertiende eeuw tot nu. De muzi kale begeleiding is in handen van organist Jos Vogel en harpiste Dori- ne van Dijk. Allemaal geen verrassing, na zeven tien jaar Elancore, ware het niet dat oprichter én dirigent Leo Smit met dit concert afscheid neemt. Het concert begint om 15.00 uur en kost een tientje entree. MEEST CELEZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21