Conny Braat Fam. K. Hengst Patriek Barac Patriek Henny Nieuwpoort (H fnensentinq.nl woensdag 15 december 2010 135 HIEPER DE PIEP HOERA!! Hartelijk gefeliciteerd met je 65e verjaardag! Groeten van Kees, Anja en je collega's van Taxi Kole 's Heer Arendskerke 15 december 2010 Op 15 december zijn Christina Frijke Mol en Jasper Jobse 60 jaar getrouwd Gefeliciteerd en veel liefs van Alfred en Theresa, Ruud en Greet, en de kleinkinderen DANKBETUIGING Hartelijk dank voor de vele belangstelling, kaarten, bloemen en cadeau's, bij ons 50-jarig huwelijk. Tevens wensen wij u allen prettige feestdagen en een voorspoedig 2011 toe. 14 december 2010 Kon. Wilhelminastraat 12,4361 ED Westkapelle Woorden schieten tekort bij het overlijden van Patriek Nebojsa en Elly Anouk en Paul Dennis, Sahira en Sadé Het plotselinge overlijden van onze E1 trainer laat op het voetbalveld een grote leegte achter. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. 'Middelburgse Zaterdag Voetbal Club Zo actief, zo sociaal, zo fanatiek en zo enthousiast Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze teamgenoot van TV Veere Patriek Barac Wij wensen Maartje en familieleden veel sterkte met dit verlies Martin, Theo, Andrej, }ohan, Hennie, Johan, Jan Bedroefd en zeer verrast nemen wij afscheid van Patriek Barac Wij hebben Patriek leren kennen als een zeer enthousiast sportman, die ondanks zijn ziekte, zeer gedreven was in zijn tennissport en bewonderden hem daarvoor. We wensen Maartje en andere naasten veel sterkte met dit zware verlies. Namens het bestuur en leden van Tennis Vereniging Veere Wij wensen onze teamgenoot Maartje en naaste familie heel veel sterkte toe Spelers en begeleiders Dameselftal W Nieuwland Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Sien van Belzen B.P. van Belzen (in herinnering) E. van Belzen-Wissekerke P. Solleveld-van Belzen D.P. Solleveld Neven en nichten Overleden, onze geliefde zuster en tante: Ina Boot-van der Wekken Weduwe van Marinus Boot Brouwershaven 27-09- 1928 Fergus, Ontario, Canada til -12-2010 Nico en Teuny van der Wekken-van der Breggen Marry en Jan-Henk Hilgen-van der Wekken Neven en Nichten Correspondentieadres: Johan Boot, Elora RR 2, Elora, Ontario. NOB ISO CANADA. Overleden, onze geliefde schoonzuster en tante Ina Boot-van der Wekken weduwe van Marien Boot te Fergus, Ontario Canada in de leeftijd van 82 jaar. Namens de familie Boot S. Boot Corresponden tieadres Johan Boot Elora RR 2, Elora, Ontario Canada Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd en trouw lid van de cliëntenraad SVRZ locaties Borsele. Mevrouw E.J.D. Brand-Hazewindus Wij zullen haar inbreng in de cliëntenraad missen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Namens de cliëntenraad en directie SVRZ De heer G.F. van Hogendorp, waarnemend voorzitter cliëntenraad De heer R. Heijboer, directeur SVRZ De heer D.C. Gorsse, locatiemanager Tot onze droefheid hebben wij vernomen dat onze collega Dr. Hans Matthias Deger is overleden. Hans werkte sinds 2007 bij ons als Business Unit directeur en later als Research Development directeur. Wij hebben hem leren kennen als een gedreven, hard werkende en professionele collega met oog voor de mense lijke aspecten van het zakenleven. Met zijn teamspirit en leiderschap droeg hij in belangrijke mate bij aan ons bedrijf. Wij zullen hem niet vergeten. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers Thermphos International B.V. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven maar ook haar lijden overnam. In liefde gedenken wij mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder Josina Louisa Catharina van Dorst-Suijkerbuijk - Jo - Eindhoven, 17 februari 1936 t Goes, 12 december 2010 Goes: 's-Heer Arendskerke: Kattendijke: Kattendijke: Driewegen: Krabbendijke: C.L. van Dorst Rianne en Leo Nieck Pedro en Lenneke Jamie Rick, Troy Ankie en Herwin Sharon Sebastiaan, Lloyd, Levy Francis en Marcel Mika Jossy en Peter Sophie, Jesse Correspondentieadres: L.J. Polderdijk-van Dorst, Rosierlaan 50, 4413 HD Krabbendijke De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 17 december om 13.00 uur in de St.Eligiuskerk aan de Burgemeester Lewestraat te Lewedorp. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur in de aula van het crematorium,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg plaatsvinden. Hierna is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. In plaats van bloemen graag een gift aan KWF kankerbestrijding. In de kerk en ontvangkamer is hiervoor een collectebus aanwezig. Wij willen het team van verpleeghuis Ter Valcke,woning 413, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Nooit zullen ivij vergeten, wie je was en watje voor ons deed. Diep blijf je in onze harten, niemand van ons die jou vergeet. Dag Lieve Oma Sharon Sebastiaan, Jamie Rick, Troy, Lloyd, Nieck, Levy, Mika, Sophie, Jesse Romeinen 8:31-39 Na een ziekbed van enkele maanden heeft de Heere uit het midden van ons bestuur weggenomen Hermien Nieuwenhuize-Potkamp Het werk van de Nederlandse Patiënten Vereniging had haar warme belangstelling. We wensen Thon, kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe, nu en in de toekomst. NPV afd.Midden-Zeeland, Fokke-Jan Bulthuis, voorz. Wilma van Gilst, secr. Samen gelachen, samen gehuild Wij verloren een goede vriend met het overlijden van Joke Nico Meliefste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67