321 sport Servicenet ITF pakt eerste punten in eerste klasse Antislipcursus Medisch team Kramer PZC Cadeautip! ABONNEE VOORDEEL 3 Uur in een Mercedes bij Safety Experience Center in Rosmalen 2 voor de prijs van 1 woensdag 15 december 2010 door Aector Dooms TERNEUZEN - De zaalvoetballers van Servicenet ITF boekten in de eerste klasse Zeeuws-Vlaanderen hun eerste competitiezege. Het duel met Wentzler Pauwels eindig de in 8-2. Max Korting/Pro Sport is na de zware 17-4-nederlaag te gen 't Bierwinkeltje naar de laatste plaats gezakt. Koploper Internetplan maakte geen fout tegen Café De Molen hoek (6-0). Ook de concurrenten Amstelhoekje/Bakker (6-2 tegen Vliegende Vaart) en Tencezaman (8-1 tegen D'Ouwe Brug/Van Op- dorp) bleven aan de goede kant van de score. De Tukker deed goe de zaken tegen Cargill: 7-5. Wentzler Pauwels-Servicenet ITF 2-8 (2-2): De Terneuzense zaal voetballers hebben de eerste over winning te pakken. Tot aan de rust (2-2) kon Wentzler Pauwels het nog bijbenen, maar daarna werd de ploeg uit Vogelwaarde op snelheid en effectiviteit afgetroefd door Servicenet. De nieuwkomer is daardoor na vijf duels van de ha telijke nul af Doelpuntenmakers. Wentzler Pauw els: Maarten Hermus, Dennis van Pas- sel beiden 1Servicenet ITF: Cihan Ke ten 3, Stefan Janse, Christopher St. Jaco- ba beiden 2, Bowey van de Bergen 1. 't Bierwinkeltje-Max Korting/ Pro Sport 17-4 (5-2): In de tweede helft gingen alle remmen los bij 't Bierwinkeltje en werd er door Jar- no Waebeke, Barry van der Hooft en Ferco van der Hooft lustig op los gescoord. Michel Leonhart nam allevier de doelpunten van de ploeg uit Kloosterzande voor zijn rekening. Doelpuntenmakers, 't Bierwinkeltje: Jarno Waebeke 5, Barry van der Hooft, Ferco van der Hooft beiden 4, Tim Bo- gaart 2, Dennis Rietjens, Frits Meijer beiden 1Max Korting/Pro Sport: Mi chel Leonhart 4. D'Ouwe Brug/Van Opdorp-Ten- cezaman 1-8 (1-3): Tencezaman was duidelijk een maatje te groot voor de Sasse ploeg. Na rust werd de suprematie van de Hulstenaren uitgedrukt in vijf treffers, terwijl de thuisclub niet meer scoorde. Ja- ri Vyaene nam de helft van de pro ductie voor zijn rekening. Doelpuntenmakers. D'Ouwe Brug: Wesley Winne 1. Tencezaman: Jari Vy aene 4, Kieran O 'Shea, Roy Esseling, Robin Mac Taggart en Norbert Baart allen 1. Café De Molenhoek-Internet- plan 0-6 (0-3): De gehavende kop loper wist vrij gemakkelijk te win nen van De Molenhoek. Internet plan had geen wissels en het zag er nog bedenkelijker uit toen Veli Eryürük tijdens het duel gebles seerd geraakte. Doelman Mark Fackeldey hield echter de nul op het scorebord en de zege kwam daardoor niet meer in gevaar. Doelpuntenmakers. Internetplan: Mevlud Eryürük, Jarmo Giling en Ibra him Eryürük allen 2. Amstelhoekje/Bakker-Vliegende Vaart 6-2 (2-1): De Axelaars had den het moeilijker dan de uitslag doet vermoeden. Vliegende Vaart, dat geen wissels had, legde het ac cent op de verdediging. Bij een 3-2-stand leek er nog van alles mo gelijk, maar in de slotfase liep Am- stelhoekje uit naar een royale 6-2-overwinning. Doelpuntenmakers. Amstelhoekje/ Bakker: Marco Plasschaert, Bart Rij- ckaert beiden 2, Soufian Doorns, Junior Constancia beiden 1. Vliegende Vaart: Edo Lucieer, Can Kiran. Cargill-De Tukker 5-7 (3-4): Car gill trad zonder wissels aan, maar hield lang gelijke tred met de ploeg uit Westdorpe. Bovendien voorkwam doelman Jaimy van Dijk van De Tukker met goede red dingen dat de Sassenaren nog langszij konden komen. Randy van Overmeeren (Cargill) en Tom my de Smet (De Tukker) waren met vier doelpunten goed op schot. Doelpuntenmakers. Cargill: Randy van Overmeeren 4, Murat Lekfif 1De Tukker: Tommy de Smet 4, Carl Vande- velde 2, Jurgen Naeye 1 HOOCEVEEN - Sportarts Peter Ver gouwen gaat Sven Kramer begelei den bij het herstel van zijn blessu re. Kramer komt dit hele seizoen niet in actie wegens een blessure aan zijn rechterbovenbeen. De olympisch kampioen liet zich door verscheidene specialisten on derzoeken, maar een oorzaak voor de blessure werd niet gevonden. Sponsor TVM en Kramer benader den Cees Rein van den Hoogen- band, chef-arts van sportkoepel NOCNSF. Hij formeerde een UITSLAGEN BASKETBAL New York. NBA. Miami Heat - New Orleans Hornets 96-84, Chicago Bulls - Indiana Pacers 92-73, Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks 103-99, Utah Jazz - Golden State Warriors 108-95. BILJARTEN Driebanden. Derde divisie. Hoondert/de Waard - Aartsbouw 8-0: Richard de Bruin - Jan Vergouwen 35-25, 32; Frans de Koek - Willio van de Broek 35-20, 42; Gerrit Blom - Jo van Vlimmeren 30-29, 77; Eddy der Weduwe - A Boeren 30-26, 74. Pool. Regionale eerste klasse. Roadhouse Roadies - Sharkey's 3-3: Straight. Chris van Renswoude - Marco Vermeer 50-15; Chris van Renswoude - Ferry Ruijsenaars 50-25. 10-ball. Robbin Jobse - Richard Vernimmen 0-6. 9-ball. Rinus Witte - Richard Vernimmen 7-4. 8-ball. Robbin Jobse - Marco Vermeer 3-6; Rinus Wit te - Ferry Ruijsenaars 4-6 HANDBAL Lillehammer (Noo). EK, vrouwen. Hoofdtoer nooi, groep II: Nederland - Hongarije 27-19 (15-10), Frankrijk - Zweden 22-21 (11-9). Stand: 1. Zweden 4-6, 2. Noorwegen 3-4, 3. Nederland 4-4, 4. Frankrijk 4-4, 5. Hongarije 4-4, 6. Oekraïne 3-0. nieuw team om de blessure van Kramer in zijn geheel opnieuw te beoordelen. Vergouwen vervult in dat team een centrale rol. Hij zal Kramer in het herstelproces medisch begeleiden. Van den Hoo- genband vervult een regiefunctie. „Ik heb vertrouwen in de route die is uitgestippeld", aldus Kramer. „Op aanraden van de betrokken artsen zal de komende periode vol ledig in het teken staan van mijn herstel. Alle andere activiteiten heb ik stopgezet." MEEST CELEZEN 1Zware nederlaag voor Walcheren 2. RCS opnieuw onderuit 3. Koppositie troost Bobouh (foto) EN VERDER Het hardloopblog van de PZC heeft al meer dan 300.000 hits! Zie www.pzc.nl/blogs STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl t uw foto in het album www.pzc.nl/foto V&&& BSB8RBSBBB98B9M8SSfSSS WSSSKSSSSSBHSSXKBk güBn&SEHHS ".<y 3MHHI Het dreigt weer een strenge winter te worden; met meer neerslag, meer gladheid en meer donkere dagen. Deze leerzame en leuke training is het perfecte cadeau voor uzelf en/of een ander. Bereid u voor op de winter! Op het Safety Experience Center op het terrein van Autotron in Rosmalen oefent u de belangrijkste lessen in een ongevalsi tuatie. U leert om veilige uitwijkmanoeu vres uitte voeren tijdens een noodstopsi tuatie. U doet ervaring op met onderstuur (voorwielslip) en overstuur (achterwielslip) en leert in een te snel genomen bocht weer controle over uw auto te krijgen. U wordt begeleid door de beste instructeurs van Nederland. 30 Minuten theorietraining Verkeersinzicht en voertuigkennis: gevaar- herkenning. Het Nieuwe Rijden: brand- stofbesparende en milieuverantwoorde rijtechnieken. 2,5 Uur praktijktraining Algemene voertuigbeheersing, rem- en uitwijkoefening, noodstopoefening, onder- en overstuurtraining in de nieuwe Mercedes A-, B- en C-klasse. Als abonnee van de PZC kunt u nu extra voordelig deelnemen aan deze cursus. Voor hen geldt: "Trainen met 2 voor de prijs van één!" Antislipcursus op het Safety Experience Center Normale prijs 99,- per persoon Abonneeprijs 65,- per persoon* Abonneeprijs 99,- per twee personen* leder derde en volgende persoon welke gelijkertijd geboekt wordt, betaalt ook slechts 49,50. U koopt een (cadeau)Voucher dat een jaar geldig is, of u kunt direct een trainingsdatum boeken. Voor meer informatie en boekingen kunt u terecht op: pzc.nl/abonneevoordeel IExperience Center Safety Experience Center Graafsebaan 133 5248 NL Rosmalen 073 - 523 12 22 - wè-r* '..XI a y Zie ook gcldetlandef.nl/abonneevooKleel Voer algemene vragen overf.bonnee Voordeel belt u met U?ersso(vi;e 088 013 98 30 nl u ndar .Uionnrewqijdffitffigr.'d<:riaoder.nl Pfijswi;;uglngen. i in drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54