C0l0f0l\ammeiM« Hermien Nieuwenhuize IHensenl.inq.nl dinsdag 14 december 2010 133 Soms is er zoveel te voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, berichten wij u het overlijden van Casilda Christine Moerman-Verstringhe weduwe van Jan Moerman eerder gehuwd met Dina Huibregtse Sluis, 21 april 1925 - f Co lijnsp laat, 12 december 2010 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Erasmusflat' en Zorgcentrum 'Cleijenborch' voor de liefdevolle verzorging. Cees en Ineke Moerman Ingrid en Jos Jan in herinnering Zoë en Michell Yvonne en Cor Zorgcentrum 'Cleijenborch' Dokter Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat Correspondentieadres: C.M. Moerman, Moerbeilaan 3, 4484 TC Kortgene. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in 'Cleijenborch' kamer 329 op donderdag 16 december van 19-00 tot 20.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 17 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouivbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd om het overlijden van mijn zus, onze tante en oudtante Casilda Christina Moerman-Verstringhe tante Cas Sluis: A.E. Schram-Verstringhe Sluis: Willy Schram Anneke Schram-Scheele Roelof en Charlotte Gerben en Sandra, Fender Sluis: Theo Schram Monica Schram-Stuyfzand Veron Sluis, 12 december 2010 Tot onze grote droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, door de Heere uit ons midden is weg genomen mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jannetje van de Vreede-van der Hart echtgenote van Johannes van de Vreede in de leeftijd van 80 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies en heilige de roepstem aan ons aller hart. J. van de Vreede Jaap van de Vreede Hannie van Paasschen-van de Vreede Jaap van Paasschen (in liefdevolle herinnering Jacco Janneke en Jan, Naomi Maurice en Tamara Francien Sinke-van de Vreede John Sinke Jeannet en Corstian Carlo en Samantha Anella 12 december 2010 Dorpsstraat 140 4413 CG Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 17 december om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Geref. Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mee dat mijn lieve vrouw, onze moeder en oma na een geduldig gedragen ziekte door haar Herder is thuisgehaald Hermien Nieuwenhuize-Potkamp in de leeftijd van 59 jaar. Thon Nieuwenhuize Leon en Nanda Aymée Gerben en Marjon Julia, Tessa Corné en Marieke Karsten, Esri, Stian Williëtte en Hendrik Thomas Nicole en Thomas 13 december 2010 van Hogendorplaan 44 4463 VR Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 16 december om 13.00 uur in de Sionkerk Louise de Colignylaan 177 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats Geldeloozepad 30 te Goes. Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 december van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis en liever geen bloemen. Tot ons groot verdriet is uit de familiekring weggenomen onze onvergetelijke schoonzus en tante Hermien Nieuwenhuize-Potkamp Wij wensen Thon, kinderen en kleinkinderen sterkte bij dit zware verlies. Cees en Ria Ko en Riek Rinus en Dyanne Corrie en Gert Matty André en Helma Adrie en Marjanne Neven en nichten 13 december 2010 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van sind 2001 act-ief lid van de LOTUS kring Noord en Midden Zeeland Wij wensen Thon en de kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Goes 13 december 2010 LOTUS kring 19 Noord en Midden Zeeland Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven rustig is ingeslapen onze lieve moeder, j oma en oude oma Jantje Stins-Bruinsma sinds 5 oktober 2004 weduwe van Albert Eelke Stins Ik Follega, t Burgh-Haamstede, 26 juli 1912 8 december 2010 Joke Kloet-Stins Cor Kloet - in herinnering Eelke Stins Betsy Stins-Kort Sytze Stins Marian Stins-Usmany Jan Stins Gerda Stins-de Winter Anne Stins kleinkinderen en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Duinoord", kamer 291 Correspondentieadres: Evertsenstraat 24 4301 KLZierikzee De crematieplechtigheid heeft maandag 13 december plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn levenspartner, onze (schoon)vader, de partner van onze moeder en (over)opa Hendrik Nieuwpoort Henny Weduwnaar van A.Antheunisse A 13 januari 1935 1 13 december 2010 Westkapelle: A.J.Cornelisse Vlissingen: Harold Nieuwpoort Nicole Jansen Debbie Robin Richard en Marjolein Femke Marianne Vrouwenpolder: Monique Nieuwpoort Mario Jansen Laura, Koen V Vrouwenpolder: Bianca Nieuwpoort Marco Doeleman Steijn Raamsdonksveer: Paula en Ruud Scheltinga Vlissingen: Ellen en Arie Niemantsverdriet Sylvia en Sven Rick en Tamara Vlissingen: BertusZwijnenburg Wil de Smit Arnemuiden: Anja en Jos Meerman Hanneke en Edwin Mima en Stefan Lianne Correspondentieadres: Krekepad 61 4361 JJ Westkapelle Henny is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen alwaar gelegenheid is tot bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 december om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "Rust mijn ziel, uw God is Koning" Na een lang en werkzaam leven overleed onze geliefde vader, schoonvader, opa en oud-opa Abraham Marinus Slaager Bram A 20 december 1915 j 12 december 2010 Harm Slaager in herinnering Mari Slaager Wilma Slaager-de Vries Francien Folmer kleinkinderen en achterkleinkinderen Haamstede, Bernhardstraat 59 Correspondentieadres: Sluispad 5 4328 BK Burgh-Haamstede De dankdienst voor het leven van Bram Slaager zal gehouden worden vrijdag 17 december om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde gemeente aan de Ring te Noordwelle. Vooraf is er van 12.50 uur tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordwelle, omstreeks 14.30 uur. rei Hifi Pc? ivH&efs Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73