Piet Waelput 32 i familieberichten dinsdag 14 december 2010 0 (I1enseniinq.nl Op 10 december is overleden ons lid Henk Baas op de leeftijd van 74 jaar. Postduivenvereniging PV de Voorwaarts te Arnemuiden Bedroefd omdat wij haar nu moeten missen, maar dankbaar omdat zij in haar slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn moeder, schoonmoeder en oma Johanna Francke-Louws Jo - Aagtekerke, 15 april 1932 t Vlissingen, 12 december 2010 Aagtekerke: A. Francke Hellevoetsluis: Arno en Maya Jorie Correspondentieadres: Zorghotel Ter Reede, lca.3 Vredehoflaan 370 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 december van 12.30 tot 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Dorpsplein 4 te Aagtekerke. De dienst van Woord en Gebed, waarin ds. B.M. van Ginhoven voorgaat, zal daar om 13.30 uur worden gehouden. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de Algemene Begraafplaats te Aagtekerke waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Dorpshuis "Amicitia" Agathastraat la te Aagtekerke. Wij zijn het team van verpleeghuis Ter Reede, woning 5, dankbaar voor de goede zorgen. Tot ons groot verdriet moeten wij afscheid nemen van onze oudste zus, schoonzus en tante fohanna Francke-Louws Wij wensen Nout, Arno, Maja en Jorie veel sterkte in de komende tijd. Aagtekerke: A. Louws M. Louws-Kodde M. Dekker-Louws P.A. Dekker Oostkapelle: J. Maranus-Louws P. Maranus Aagtekerke: Chr. Louws (in herinnering) A. Louws-Elzinga Middelburg: L. Louws Z. Louws-Willemse NieuwenSt.Joosland: K. Cevaal-Louws W. Cevaal neven en nichten Liefde blijft in hele mooie jaren. Liefde blijft in hele moeilijke jaren. Liefde blijft voor altijd. Dankbaar voor wat hij voor ons tijdens zijn leven heeft betekend geven wij u met veel verdriet kennis dat, nog vrij onverwacht, van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame man, pa, zoon en broer Jacobus Wilhelmus Maas Jacques A 28 februari 1948 til december 2010 Anneke Maas-Hoogerheiden Zuzu Josine en Niels Jochem en Lisette JCvan der Kaaden-van Drimmelen 1 Arienne in liefdevolle herinnering j Jan Delstlaan 19 4326 AH Noordwelle Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op j woensdag 15 december van 19.00 tot 20.00 uur in j uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh- Haamstede. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heeft u geen rouwkaart ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Diep bedroefd delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame vader en opa Marinus Lobbezoo - Frijn - sinds 27 juli 2006 weduwnaar van Maatje Johanna Nieuwenhuize in de leeftijd van 83 jaar. Met dank aan alle medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle zorg. Hoogerheide: Matty De Heen: Patrick Goes, 12 december 2010 Correspondentieadres: Rozen laan 42 4631 AK Hoogerheide Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 14 december van 19.30 tot 20.00 uur. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 18 december om 10.50 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat toch nog vrij onverwachts is overleden onze zwager en oom Marinus Lobbezoo weduwnaar van Maatje Johanna Nieuwenhuize in de leeftijd van 83 jaar. Krabbendijke: J. Nieuwenhuize B. Nieuwenhuize - Meloen Krabbendijke: L. Nieuwenhuize T.P. Nieuwenhuize - Smits Krabbendijke: M. Nieuwenhuize D.P. Nieuwenhuize - Traas Goes: J. Maas - Nieuwenhuize M. Maas Bleiswijk: H. Mallekote - Nieuwenhuize D. Mallekote Neven en nichten Krabbendijke, 12 december 2010. Bedroefd delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze broer en oom *28 juni 1928 1'9 december 2010 E.J. de Vries-Waelput Fred en Joke Correspondentieadres: Kralingseweg'13d 3062 HB Rotterdam De begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Groede aan de Taverse, donderdag 16 december om 14.30 uur. Ons bereikte het droevige bericht dat de heer Arie Verbeek op 8 december is overleden. Hij is jarenlang directeur geweest van de openbare lagere school aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. We wensen zijn naasten sterkte bij het dragen van dit verlies. Vlissingen: Medewerkers Archipelschool de Tweemaster-Kameleon Raad van Bestuur Archipel Scholen Er is jou, mens, gezegd wat goed is. Je weel wat de Heer van je wil; niets anders dan recht te doen, trouw te betrachten en nederig de weg te gaan van je God. Micha 6: 8 Na een moeizaam en geduldig gedragen laatste levensjaar, maar dankbaar voor alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Paulus Melis drager van de EREMEDAILLE In Goud verbonden aan de Orde van Oranje Nassau In de leeftijd van 84 jaar. Oost-Souburg: Jo Melis-Wattel Kesteren: Wil en Jaap Kalsbeek-Melis Hilde en Jaap Martin Ivo Oosterhout: Tiny en Leo Alewijnse-Melis Sander Marloes Rijen: Wim en Hélène Melis Mike Fleur Tom Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 't Gasthuis (afd. Singel) voor hun liefdevolle verzorging. 13 december 2010 Geul straat 45 4388 RG Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 december a.s. van 12.15 tot 12.45 uur in kerkgebouw De Open Haven aan het Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de rouwdienst om 13.00 uur plaats vinden, waarna we hem om 14.30 uur naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in het Verenigingsgebouw Dc Ark achter het kerkgebouw. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie, als zodanig beschouwen. We zijn bedroefd omdat onze lieve zwager en oom is overleden. Pau Melis Hij blijft in onze herinnering als een gewaardeerd man in onze familie om zijn zorgzaamheid en betrokkenheid. Hij was altijd bereid om te helpen. We wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Serooskerke (W): C.P. Wattel t Ritthem: M.B. Wattel V. Wattel-de Visser t Barco Serooskerke (W): B.M. Wattel t Sint Laurens: P.C. Hollebrandse-Wattel t M. Hollebrandse t Veere: P. Wattel f I. Wattel-Suurmond Tineke en Jan loke en Jaap Petra en Niek Wilfred en Marieke Achterneven en -nichten 13 december 2010 Vaarwel, Tot Ziens Diep bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Wilhelm van Nek Willy 13 februari 1931 11 december 2010 Lima, Peru: Johnny en Tania Linda, Sofia, Jennifer Middelburg: René en Hayat Dalilah, Rasoel Goes: Esther René, Stephanie Correspondentieadres: Parelduikerhof 26 4332 DA Middelburg Willy is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 16 december van 09.45 tot 10.15. De crematieplechtigheid zal om 11.00 plaatsvinden in hel crematorium aan de Westelijke Havendijk 3 in Middel burg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72