Patriek Jo Busman-Leunis (Ilens9nlinq.nl dinsdag 14 december 2010 familieberichten 131 Met een hart vol verdriet Tot het laatst vervuld van hoop Maar door zijn lichaam in de steek gelaten Bewonderenswaardig was zijn levenskracht In liefde met Hem en met ons verbonden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze zoon, broer, schoonzoon, zwager, oom en vriend Patriek Barac in de leeftijd van 34 jaar Maartje Barac-Pouwelse Yolanda Rooth en Hans Tienpond Bozo Barac f Linda en Martijn Schaap-Barac Edo en Bram Wim en Lies Pouwelse-Jobse Bart Pouwelse en Marlies van Liere Saskia en Bert Overwijk-Pouwelse Judith en Elianne 10 december 2010 Girsesland 5 4337 CE Middelburg Woensdag 15 december is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst voor Patriek zal worden gehouden op vrijdag 17 december om 12.30 uur in de Oostkerk, Oost kerkplein 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er in de ontvangkamer van de begraaf plaats gelegenheid tot condoleren. Als U geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. Twee woorden Wil en kracht. Aan het einde restte nog slechts de wil. Wegwas de kracht. Rust in Zijn hand, Jouw taak is volbracht. Lieve Patriek, Ik mis je in alles, maar blijf voor altijd met je verbonden. Maartje Musti en Poef Zoonlief, Geen woorden Alleen trots Je moeke Bolus Beetje moe Betrouwbaar, attent, eerlijk, sportief Trots, vastberaden, humoristisch en lief Je bent in ons hart Liefs, de schaapjes Patriek, Sada imas mir teta Jole, ëiko Sime i Nicola Na een jarenlang gevecht is overleden Patriek Man van ons nichtje Maartje. We bewonderen zijn enorme strijdlust in de tijd van zijn ziekte. We wensen Maartje en familie alle sterkte en kracht toe. Adrie en Corrie Debora en Levi, Lindsay, Soraya Ester en Hiels Simon en Lydia Miriam Gideon Je hebt je strijd gestreden, Dag lieve Patriek Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze neef. Elly en Henk Marga Yvonne en Jaap Chris en Addy En alle kinderen 'Je strijdlust en optimisme hebben je tot hier gebracht, we zullen nu zonder jou verder moeten Bedroefd zijn we omdat we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve neef Patriek Barac We wensen Maartje en de andere nabestaanden veel sterkte. Hans en Irene Pouwelse-Fassaert Riet Pouwelse en Ab Pouwer Charlie Pouwelse en Addie Veldhorst René en Diny Pouwelse-van Dijck Plonie Pouwelse en Edwin Deegens Rob Pouwelse Arthur en Heieen Pouwelse-Kodde Neven en nichten Je strijd was moedig, maar niet te winnen. Verslagen zijn wij door het overlijden van Patriek Barac Marcel, Saskia en Tijmen Dag vriend, dag doorzetter, dag Patriek... Maartje heel veel sterkte. Oscar en Annelies Ravi, Olaf en Eva Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze goede vriend We zullen je heel erg missen. Mieke en Peter Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Patriek Barac echtgenoot van Maartje Barac-Pouwelse, medewerker van SVRZ Servicecentrum Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar Maartje en beide families. Laat de goede herinneringen een steun zijn bij het verwer ken van dit verlies. Namens directie en medewerkers SVRZ Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Patriek Barac zoon van onze collega Yolanda Rooth Ons medeleven gaat uit naar Yolanda, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en troost in deze moeilijke tijd. Collega's van de afdeling Facturering en Incasso en Directie Delta Netwerkbedrijf B.V. Geschokt zijn wij door het overlijden van Floriano Francisco Vader van onze leerling Esperansa Rijkse uit klas 2 Wij wensen Esperansa, haar moeder Saskia, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke periode. Kinderen, ouders, team, MR en bestuur van de Vrije School Zeeland Liefde is er zijn voor de ander Bedroefd maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat mijn allerliefste maatje, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder is overleden, voorzien van het Sacrament der zieken. Francien de Jonge echtgenote van Harry Beirnaert 26-12-1929 12-12-2010 We hebben samen de hele wereld rondgereisd. Nu ga je voor je laatste reis helemaal alleen. Bedankt en een goede reis. Gerda en Ad; Paul en Angela, Jessica; David en Susannah, Poppy Jeanette en Kelvin Sjaak en Herma; Lieke en Jeroen; Pirn en Moniek; Josje en Amado; Thijs en Yonne Henriëtte en Cees; Daniëlle; Remy Franca en Tinus; Mariska en Izhar; Danny V Adriaan en Alie; Annelinde; Hilde; Bart en Kim; Marlien en Leo Benjamin en Conny; Romy; Jessie; Evi Ans en Theo; Suzanne; Jesper Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Zorgstroom, die haar en mij geweldig hebben geholpen. Ze ligt thuis, iedereen kan afscheid van haar nemen na telefonische afspraak (0118-638745). De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 16 december om 13.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot afscheid nemen. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: H. Beirnaert, Lambrechtstraat 29,4331 PR Middelburg 'De Heer is mijn Herder' Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en lieve Tante Jo sinds 9 november 2004 weduwe van Sikke Busman 'Terneuzen, 16-09-1924 f Axel, 12-12-2010 TerneuzenC.A. Koster-Leunis TerneuzenR.J. Leunis W.P. Leunis-de Feijter neven en nichten Leunis BredaPiet en Antoinette Busman kinderen en kleinkinderen Tholen Bert Busman en Nelie Arenoe Wilhelminadorp Hetty Busman en Don de Raad en kinderen Correspondentieadres: R.J. Leunis Willem de Zwijgerlaan 44 4532 BD Terneuzen Zaterdag 18 december is er vanaf 11.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waarna om 12.00 uur de herdenkingsdienst aanvangt. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit het personeel van verpleeghuis 'De Vurssche' voor de liefdevolle verzorging. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Cornelia Paulina van Dixhoorn •A Grijpskerke t Middelburg 14 mei 1916 11 decenber 2010 Correspondentieadres: Notariskantoor Sauer Oonk t.a.v. Mr. A.M. Jacobse Badhuisstraat 181 4382 AM Vlissingen De overledene is overgebracht naar Uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 16 december om 10.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 71