J 2 o I familieberichten Henk van Tatenhove maandag 13 december 2010 (f> (Hensentinq.nl ilPBS ^ij 9eb°r9en 'n onze herinnering. g||||M Geworteld in ons bestaan. MJMim Wij zijn ontzettend dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan. Tot ons groot verdriet, maar wetend dat het zo goed is, en omringd door allen die hij liefhad, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame pa, schoonvader, opa en levensgezel Adriaan Jannis Luteijn Adrie weduwnaar van Suus Lako vader van Suzette in herinnering levensgezel van Jos van der Slikke Groede, 1 augustus 1934 t Terneuzen, 10 december 2010 Breskens: Jaap en Christianne Luteijn-de Nijs Simon Naomi Oudenbosch: Wim Vos en Ilse Rommens Niels Mariska IJzendijke: Jos van der Slikke Correspondentieadres: Ghistelkerke 351 4511 JJ Breskens Pa is thuis op zijn boerderij, ledereen is van harte welkom. De afscheidsdienst, waarvoor u bij deze bent uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 18 december om 10.00 uur in de SOW Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren "In de Morelleput" aan de St. Bavodijk 56a, 4504 AB te Nieuwvliet. Daarna begeleiden wij Pa in besloten kring naar het crematorium in Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen skiën. Nooit meer samen een spelletje doen. Nooit meer samen een boterham eten tussen de middag. Nooit meer samen schaatsen. Dag lieve opa, we zullen je ontzettend missen. Niels, Mariska, Simon en Naomi Verdrietig maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, is onverwachts van ons heengegaan onze lieve broer en zwager Adriaan Jannis Luteijn Wij wensen kinderen, kleinkinderen en Jos veel sterkte toe met dit zware verlies. Breskens: |an en Greet Luteijn-Poissonnier Breskens: Jacques Anouk. Carmen en Rick Curicó: André en Marianne Martin, Peter, Philip en Niels Nieuwvliet: Corrie en Jan de Zwart-Luteijn Oostburg: Awie en Karin Rune en Anthe Nieuwvliet: Suzanne en Menno Janne, Geertje en Thies Bedroefd ben ik door het plotselinge overlijden van mijn zwager Adrie Luteijn Ik wens fos, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jaap Lako Breskens, 10 december 2010 Nog zo actief en vitaal Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare neef Adrie Luteijn Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en Jos heel veel sterkte in deze moeilijke dagen. Corrie van der Meulen Matty en Jaap Fijma Jan in herinnering) en Tonie Becu, kinderen en kleinkinderen Frans en Lieneke Dekker Jan Dekker Groede, 10 december 2010 Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotselinge over lijden van onze fiets- en wandelvriend Adrie Luteijn Marie en Izaak Mies en Co JNellie en Kees Breskens, 10 december 2010 Tranen van vreugde Tranen van verdriet Maar de mooie herinneringen aan Adrie vergeten wij niet. Jos van der Slikke Wim en Carine van der Slikke Connij van de Slikke en Arenda Faasse en alle kleinkinderen. IJzendijke, 10 december 2010 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante Mientje den Toonder-Verhulst P Minderhoud Suus en Johan Klaassen Cathrien en Jaap Roelse Elly en Klaas Wortel Westkapelle 10 december 2010 "En zonder vreugde verdient het leven de naam van leven niet. Ziekte en ouderdom hebben mij aan de grens van mijn levensloop gebracht. Mijn levenseinde is een feit. Leven en dood zijn zo verweven, dat het nooit alleen om sterven gaat, maar altijd ook weer om verder leven en herleven. Arie Mijn levenspartner Arend Verbeek (Arie) Goes, t Oost-Souburg, 11 augustus 1929 8 december 2010 is aan zijn aardse finish gekomen. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. E. Verbeek-Kommers Dongestraat 6 4388 VM Oost-Souburg Tot ons groot verdriet is geheel onverwachts uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom Hans bij de Vaate Martien en Anneke bij de Vaate El ine en Lourenz Christian en Carolien Marije en Jude Annechien en Maarten Maarten en Maijolein Gouda, december 2010 Door de Heere is plotseling uit ons midden weggenomen onze broer, zwager en oom Johannes Adriaan bij de Vaate We wensen Anneke en de kinderen veel sterkte toe. Zierikzee: C. J. bij de Vaate E. T. bij de Vaate-Bruggeman en kinderen 8 december 2010 "Zodra ons oog het licht ontmoet en ons gebed de Heer begroet, weten wij zijn barmhartigheid over ons leven nieuw gespreid. We zijn verdrietig en verslagen dat plotseling is overleden onze organist, ledenadministrateur, geliefd en actief gemeentelid Hans bij de Vaate Wij hopen en bidden dat Anneke, hun kinderen en klein kinderen de kracht van God mogen krijgen om met dit verdriet te leven en dat zij Gods troostrijke nabijheid mogen ervaren. Namens de Protestantse Genieente te Heinkenszand predikant: ds. Werner Pieterse voorzitter kerkenraad: IJzaiik Adema scriba: Jan Rineke van Vugt Na een periode van afnemende gezondheid is temidden van zijn kinderen rustig ingeslapen onze lieve vader en opa weduwnaar van Mina Dieleman *Axel, 12 mei 1932 t Axel, 11 december 2010 Erik en Iness Lars Frederique Frangoise en Danny Melanie en Boy Stefan en Sandra Aimée Danique Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 11 4571 LV Axel Donderdag 16 december is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de plechtigheid aanvangt. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Wij willen het personeel en vrijwilligers van "De Vurssche afd. Watervliet bedanken voor alle zorg, liefde en aandacht die pa gekregen heeft.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22