(Hensenlinq.nl maandag 13 december 2010 familieberichten 119 De Heer is mijn Herder. Heden overleed onze geliefde oudste zuster Cornelia Clarisse op de leeftijd van 88 jaar. Oss: P. Clarisse t J. Clarisse - vd Meulen t Oost - Souburg: C. Clarisse t J.N. Clarisse - de Visser t Rotterdam: A. Brink - Clarisse A. Brink t Oost - Souburg: L. Groeneweg - Clarisse A Groeneweg t Biggekerke: A. Clarisse K.L. Clarisse - Calje Biggekerke: M. Scherpenisse - Clarisse G.W. Scherpenisse t Zevenaar: M. Clarisse J.W. Hough t Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Weijevliet en Pablo Picassoplein voor de goede verzorging van onze zus. Vlissingen, 11 december 2010 Correspondentieadres: Dorpsstraat 31 4373 AD Biggekerke Corry is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta van "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 15 december om 12.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna we haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Zoutelandseweg te Biggekerke. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van de begraafplaats. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na een periode waarin het haar zwaar viel de beperkingen van de laatste maanden te aanvaarden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder en onze altijd meelevende oma en overoma Willemina Wytske Doeleman-Telle sinds 21 november 2000 weduwe van Willem Jacobus Doeleman Drei schor 14 september 1918 Zierikzee 11 december 2010 Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Borrendamme" voor de liefdevolle verzorging. Dreischor: Johan en Marion Wilco en Simone Justin en Levi Chantal en Ad Femke, Stijn en Wout Angeliek en Sjaak Correspondentieadres: Adriaan Oudsweg 1 4315 PD Dreischor De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden in Middelburg. Het bestuur van TC Westerschouwen heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van ons lid Edward Foppema Onze gevoelens gaan uit naar zijn vrouw Paula, zijn kinderen en zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens TC Westerschouwen, Giljam Bil, secretaris Ik kan gaan slapen zonder zorgen. Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm: 4 Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen toch veel te vroeg, is in alle rust overleden onze lieve en zorgzame moeder, oma en zus Maria Francina van Es - de Zaegher weduwe van Jacobus Francois van Es in de leeftijd van 88 jaar. Temeuzen: Adri en Nicole Eelco Zwijndrecht: Francien Leunis - de Zaegher Temeuzen, 11 december 2010. Correspondentieadres: A. van Es De afscheidsdienst, waarvoor u bij deze wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 december om 10.00 uur in het Monuta crematorium aan de Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. awswwislüMsssswsl Wij groetten jouw leven oprecht en vol eenvoud. Na een rijk en voltooid leven mocht hij Jan Kluijfhout onze lieve, betrouwbare en behulpzame vader en groot vader in alle vrede overgaan. Ar Arnemuiden 6 november 1918 t Middelburg 10 december 2010 Kaapstad: P.C. van Deursen-Kluijfhout R.E. van Deursen Stephanie Fredêrique Steenenkamer: }.D. Kluijfhout E.C. Hagt Raven Andor Veerle Correspondentieadres: Oranjeplaat 614341 PW Arnemuiden Onze vader en grootvader is opgebaard op Oranjeplaat 61. U kunt afscheid van hem nemen op dinsdag 14 december van 19.00 uur tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal op vrijdag 17 december om 13.00 uur gehouden worden in de Nederlands Hervormde kerk te Kleverskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kleverskerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Jan Mijnders Wij wensen Loes, Louise en verdere familie veel sterkte .toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van korfbalvereniging B.K.C. Breskens Beetje bij beetje moesten wij je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer. De man van vroeger ivasje niet meer. We zagen heel goedje stille verdriet, maar helpen konden wij je niet. Dankbaar, dat hij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heen gegaan onze vader, schoonvader, opa en partner Cornelis Achilles de Meijer weduwnaar van Hadewina Catharina Kooijck levenspartner van Liliana van der Hooft geboren op overleden op 24 november 1930 te IJzendijke 11 december 2010 te Gent Temeuzen: Ad de Meijer en Arlette Caudron Kelly en Gerard Christian Apeldoorn: John en Marja de Meijer-Broers Claudine en Dogan Waterlandkerkje: Joke de Meijer Vlissingen: Henk Stienstra Maaike en Martin IJzendijke: Ruud en Lilian de Meijer-Dellaert Barbara en Jan-Henk Marjolijn en Michiel Waterlandkerkje: Jacqueline en Frank Vandevelde-de Meijer IJzendijke: Liliana van der Hooft 11 december 2010 Kazernestraat 31 4515 AG IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg op woensdag 15 december om 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal aanvangen op donderdag 16 december om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke met aansluitend de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan de privé verpleegkundigen voor de liefdevolle verzorging aan mijn partner, onze pa. Cornells Achilles de Meijer Namens Liliana en kinderen. -v Diepbedroefd delen wij u mede, dat voor ons geheel onverwacht, door de HEERE uit ons midden is weg genomen, onze geliefde broer, zwager en oom Hendrik Meulmeester in de leeftijd van 61 jaar. "Sterke de HEERE ons in dit smartelijk verlies Middelburg: P. Meulmeester J.T. Meulmeester-van Sabben 's-Heer Arendskerke: J.A. Meulmeester-de fonge Arnemuiden: J. Meulmeester Arnemuiden: L. Meulmeester Neven en nichten Goes, 10 december 2010 Schuttershof 7,4341 AA Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Rehobothvoor de liefdevolle verzorging. Onze broer is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. woensdag 15 december om 13.00 uur in het verenigingsgebouw naast de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Lange- beekestraat te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer ds. C.J. Meeuse. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd verenigings gebouw. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21