DvarJatlsu Betsy Brand-Hazewindus j8 familieberichten maandag 13 december 2010 lllensentinq.nl iPüiS? Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die we samen mochten beleven, geven wij kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Henk Baas in de leeftijd van 74 jaar. Arnemuiden: G. Baas-van Belzen Arnemuiden: Joos en Magda Margriet en Johan Esmee Marinus en Mariska Manouk José en Ben Marcella Ricky Onze dank gaat uit naar het verzorgingstehuis "Buitenrust", afd. Strange voorde liefdevolle verzorging. Tuindorp 14 4341 CB Arnemuiden De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan Ds. J. Jongeneel, zal worden gehouden D.V. dinsdag 14 december om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in verenigingsgebouw Rehoboth (achter de kerk) van 10.45- 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Henk Baas N. de Klerk-Baas R. de Klerk (in herinnering) P. Baas (in herinnering) C. Baas-Goverse J. de Nooijer-Baas L. de Nooijer (in herinnering) J. Baas (in herinnering) H. Baas-Cosijn Neven en nichten Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde zwager en oom Henk Baas J. van Belzen (in herinnering) F. van Belzen-Dijke W. van Belzen M. van Belzen-v.d. Hooven (in herinnering) C. van Belzen (in herinnering) J. van Belzen-Grootjans J. Comelisse (in herinnering) C. Cornelisse-van Belzen (in herinnering) J. Dingemanse W. Dingemanse-van Belzen J. van Belzen G. van Belzen-Poortvliet Neven en nichten Arnemuiden, 10 december 2010 Weer iemand verloren, weer iemand kwijt, wat blijft is de herinnering Ome Henk Ineke Jan, Jozien Joost, Carla, Levina Jan en Johnny Natasja Na een vriendschap van vele jaren is uit ons midden weggenomen onze beste vriend Henk Baas Wij wensen Gré, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Günther en Nel van Leerdam Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid en erelid Rinus van Ast Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Bestuur en leden voetbalvereniging Yerseke Ik verlaat de mensen die ik liefheb om degene die ik liefhad te ontmoeten. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve pa, opa en overgrootvader Pieter Bakker - Pietje - weduwnaar van Wilhelmina Sep Hoek, 13 mei 1929 Terneuzen, 10 december 2010 Philippine Eli en Ferry Jordy en Anouk - Sem Jeroen en Tessa SluiskilWim en Matty Bo Zaamslag Lenie en Henk Brian Kim en Walter Sluiskil Sandra Jenske Bente SluiskilPetra en Ron Iris Sara Correspondentieadres: Alikruik 2, 4553 CG Philippine De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 15 december om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sluiskil. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Dinsdag 14 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre', woning D6, voor de liefdevolle verzorging. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen geven wij kennis dat rustig en vredig van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder van Belzen Clasina van Belzen - Sien - in de leeftijd van 81 jaren. Vlissingen: L.C. van Belzen Den Helder: Pieter van Belzen Tine van Belzen - Zoon Mike Romy Pernis: Corrie van Wijk - van Belzen Gert van Wijk Coen Floortje 11 december 2010 G raves traat 104 4381 AS Vlissingen Op donderdag 16 december om 12.00 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster en schoonzuster Clasina van Belzen - van Belzen - Sien - Vlissingen: Australië: Vlissingen: Vlissingen: 11 december 2010 M. Heijboer - van Belzen B. van Belzen C. van Belzen J. van Belzen - Wielhouwer M. van Beizen Diepbedroefd zijn wij na het plotseling overlijden van onze lieve vriendin Anja Beenakker Wij wensen Maikel, Samantha, Davy en verdere familie veel sterkte toe. Rens en Chantal Rajesh en Cenzel Corne en Marlieke Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot en over grootmoeder: Betsy Brand-Hazewindus Sinds 28 maart 1981 weduwe van Johannis Brand Geboren te Nieuwendam, 3 april 1917 Overleden in de Kraayert te Lewedorp 11 december 2010. Ze is nu bij haar man, iets waar ze vast van overtuigd was. IJ kunt afscheid van haar nemen op dinsdag 14 december van 19.00 tot 19.30 uur op haar eigen kamer, kamer 123 in de Kraayert te Lewedorp of een half uur voor aanvang van de dienst in de kerk. Woensdag 15 december zal een afscheidsdienst worden gehouden om 11.00 uur in de Dorpskerk in Heinkens- zand. Condoleren kan hierna in het Dienstgebouw achter de kerk. Ma zal na de kerkdienst worden gecremeerd in het crema torium te Middelburg. Hier zal geen plechtigheid worden georganiseerd. Haar kinderen: Kees en Corrie Brand-Harinck te Zoetenneer Sanny en Cees Neuman-Brand te Borger Peter en Marian Brand-Paree te Goes Haar klein- en achterkinderen: John en Jolanda, Jesse en Nikki Jolanda en Erik Niels en Karin, Eline en Emmie Michiel en Anna, Nouk Jeroen en Yvette, Pim en Lotte Paul en Ditty, Esmée Eva en Ruben, Joris en Lena Heel veel dank zijn we verschuldigd aan het team van Zorgcentrum de Kraayert, die haar 6 jaar lang met veel liefde en plezier hebben opgevangen. Correspondentieadres: Goese Meerlaan 16,4465 AL tante Betsy, ze was er altijd voor ons Plotseling is dat voorgoed verleden tijd.... Geschrokken en verdrietig zijn wij door het onverwachts overlijden van onze schoonzus en tante Wij zullen haar allemaal erg missen Familie: C.M.P. Dorst-Brand 's-Heer-Arendskerke, december 2010 --«•9 ■*- "rwm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20