Prima service én een voordelige, vaste prijs? 29 11-1 Geld voor op gevaren snelheid skatebaan IJzendijke r Kerstconcerten van de Zeeuwse Muziekschool Motie CDA Hulst naamswijziging rondweg Terhole Profiteer ook van Zeeuwse zekerheid. DELTA, voordelig en dichtbij. zaterdag 11 december 2010 IJZENDIJKE - De dorpsraad van IJ zendijke kan aan de slag met de aanleg van een skatebaan. Het Ra bobank Stimuleringsfonds van de Rabobank West-Zeeuws-Vlaande- ren in Sluis stelt er 10.000 euro voor beschikbaar. „Heel mooi", reageerde dorpsraad voorzitter André Soomers. „Hope lijk kunnen we de skatebaan in de loop van het voorjaar al openen." De baan komt op een asfaltplein- tje achter de brandweergarage. Het initiatief ervoor is genomen door een groep jongeren. Het Rabobank Stimuleringsfonds heeft voor het vierde kwartaal van 2010 nog meer projecten gehono reerd. Voor renovatie van molen De Brak in Sluis wordt 25.000 eu ro gegeven. Jeugdsoos Rainbow in Schoondijke ontvangt 5000 euro voor het opknappen van het pand. Cadzand Cultureel krijgt ook 5000 euro voor een podium. Kleinere giften gaan naar: stichting Welzijn en Cultuur (3770 euro, straatkunst project jongeren), Kinderdiabetes Zeeland (activiteiten 3- tot 23-jari- gen met diabetes, 3.000 euro), on dernemend Aardenburg (2020 eu ro, led-kerstverlichting) en stads raad Aardenburg (aanschaf bloem- kegels, 2500 euro). HULST - De fractie van het CDA in de gemeenteraad van Hulst komt in de raadsvergadering van donder dag 16 december met het voorstel om de naam van de rondweg Ter hole te wijzigen in Burgemeester A. Vogelaarweg. Bij de officiële opening van de rondweg is als waardering voor Vogelaars inspan ningen bij de realisering van de rondweg die laatste naam al gege ven. Formeel was dat echter niet mogelijk omdat Vogelaar nog in le ven was. Nu de oud-burgemeester van Hontenisse begin dit jaar is overleden, kan zijn naam wel als blijk van waardering aan de weg gegeven worden, vindt het CDA. Rik Paauwe poseert trots met de ROVZ-kalender van volgend jaar. Opengeslagen op juli, de maand die door zijn tekening wordt aangeprezen en de maand waarin Rik is geboren. foto Peter Nicolai Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! DELTA J the multi-utility company door jeanette Vergouwen HULST - De Zeeuwse Muziek school, afdeling Zeeuws- Vlaande ren, verzorgt twee kerstconcerten. De opbrengst gaat naar een goed doel. Dinsdag is er een optreden van on der meer de djembéploeg onder leiding van L. Linders in het Ledel- theater in Oostburg van 19.00 tot 20.00 uur. Vrijdag 17 december is er een uit voering in de concertzaal Baude- loo, van de Muziekschool Hulst met onder andere Sax@work, het saxensemble onder leiding van Gi- no Mehauden. Dit concert is even eens van 19.00 tot 20.00 uur. De concerten worden opgedragen aan 'muziekvoorkinderen.org'. Dat is een stichting die muzieklessen in India verzorgt aan kinderen met hiv. Monique Udo, een mu ziekdocente uit Amsterdam zorgt ervoor dat deze kinderen enkele malen per jaar instrumenten krij gen. Zij geeft dan muziekwork shops en verzorgt concertjes. Ook worden mensen uit de regio aange trokken om deze lessen op meer structurele basis aan te bieden. De toehoorders van de kerstconcerten kunnen na afloop van de uitvoe ringen geld geven voor dit goede doel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57