lange Pemanet JMïsBin nerts wil geen heeft een 9 'a fitte groep 38 Het topüasseduel Barendrecht-Hoel >c "oor twee spelers een ontmoeting met hun oude club n n.s is extra gemotiveerd; Arjan Human moec net duel aan zich voorbij laten gaan. Medisana MassagfikussGn zaterdag 11 december 20/0 OUDE BEKENDEN Barendrecht speelde tot nu toe zeven thuiswedstrijden in de topklasse. Het won er daar slechts twee van. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Afgelopen woensdag kreeg Gaby Demanet te horen dat het veld in Barendrecht er al een stuk beter bij lag dan in de dagen ervoor. De sneeuw verdween lang zaam van het veld en dus gaat de trainer van Hoek er vanuit dat hij vandaag in actie komt met zijn ploeg. „Daar hoop ik ook op", zei Demanet. „We willen voortbordu ren op de wedstrijd tegen ARC en voor de winterstop het liefst nog minimaal vier punten pakken." Hoek was twee weken geleden op eigen veld met 1-0 te sterk voor ARC. Na het duel met Barend recht en Sparta Nijkerk - volgende week op eigen veld - volgt een kor te winterstop. Bij de herstart in ja nuari kan Demanet over spits Céd- ric Roussel beschikken en komen er wellicht nog één of twee spelers bij. Afgelopen dinsdag trainden de Belgen Sam Devinck en Dickson Agyeman al mee. „Donderdag hebben ze niet meege- traind", aldus Demanet. „Op die trainingsavond kunnen we geen testers gebruiken, dan staat alles in het teken van de wedstrijd. We concentreren ons op de competi tie en kijken ondertussen al voor uit naar de tweede competitie helft." Over de testspelers kon hij nog weinig zeggen. „Maar de groep die ik al had heeft me aardig verrast. Er is pittig getraind en dat was goed om te zien." Dwayne Dil- dick (knie) is de enige speler die niet fit is. „De concurrentie is flink toegenomen", zegt Demanet. Kwinten Clappaert, Regilio Pinas, leroen van den Broeke en John Atsu Acolatse moeten zich bij het tweede elftal melden. Geniet van een intensieve massage voor een heerlijk ontspannen gevoel met het Shiatsu massagekussen RBI. De rug wordt gemas seerd met rolmassage middels vier roterende massageknoppen. Het zitvlak is vibrerend en het ruggedeelte bevat verplaatsbare infrarood verwarming. X BON MEDISANA MASSAGEKUSSEN Hierbij bestel ik(aantal) x de Medisana Massagekussen a 79,90* (50708) exclusief verzendkosten van €4,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 2 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM naam Afstandsbediening met programmakeuze 4 roterende massageknoppen 3 selectiezones; gehele rug, bovenrug of onderrug Hierbij machtig ik Wegener Gezondheidswinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'gezondheid en bewegen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere Informatie aan. www.pzc.nl/webwinkel Categorie Gezondheid en Bewegen Normaal 00,00 Lezersprijs €79,90* Barendrecht-speler Thijs Binnerts bestookt het doel van FC Lisse. Hij is na een slepende rugblessure weer fit. foto Willem Jan Dijkdrent/Orange Pictures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52