Nooit in het sop trommeltje met flikken wel KOPER Ë2 NU GEEN KOSTEN Wereldwinkel houdt van fair trade-wijnen 3Hfp§ Hardrijders Mini-dinic snowboard in eetcafé De Banjaard 1 Ondernemersplein J3C9 Reclamebureau in mi het Huis van Naissau zaterdag 11 december 2010 Oudé blikjes kunnen niet tegen een sopje of de wasmachine. De verf gaat er dan af. Gebruik voor het schoonmaken wat autowas op een zachte doek. Daarmee verdwijnt het vuil uitstekend en blijft het blik ongeschonden. Géén overdrachtsbelasting! Géén kadastrale kosten Géén notariskosten makelaar Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelbostaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl sortiment", zegt Van Stuyvenberg. Ze is blij dat ze Deguele enthou siast over de presentatie wist te krijgen. Tijdens de proeverij geeft: Firefly, een van de distributeurs, uitleg over de productie van en over de filosofie achter de fair tradewijnen van de Wereldwinkel. Naast de te proeven witte, rode en rosé wijnen serveert de Wereld winkel hapjes van slagerij Van Vel- zen uit Zierikzee. De proeverij van zondagmiddag begint om 15.00 uur en is gratis toegankelijk. Het is wel noodzakelijk vooraf aan te melden via het adres: info@wereldwinkelzierikzee.nl. ZIERIKZEE Uncle boardshop houdt morgen een mini-clinic rond de nieuwe col lectie snowboards. Dat gebeurt van 15.00 tot 17.00 uur in eetcafé De Banjaard aan de Nieuwe haven in Zierikzee. Tijdens de clinic wordt de film Deeper van Jeremy Jones vertoond. Die gaat over extreem snowboarden van bergtoppen in onder andere Antartica en Alaska. De mini-clinic van Uncle is gratis te bezoeken. jig An Boerma heeft veel herinneringen aan een oud Drosteblikje. KATS - Tijdens een snelheidscontro le op de ie Deltaweg bij Kats zijn donderdagavond de rijbewijzen in gevorderd van twee automobilis ten, omdat ze meer dan vijftig kilo meter te hard reden. Op de ie Del taweg is ter plaatse tachtig kilome ter per uur toegestaan. als gastheer op te treden. „Gezien de verrassing over de kwaliteit van onze wijnen die hij liet blijken, vermoed ik dat ook hij niet zo'n hoge verwachting had van ons as- 2< ZIERIKZEE pe, nu Reclamebureau Andersdoen ves- zie tigt zich in het voormalig Huis van zijv Nassau. Het pand aan de Lange No- ete belstraat wordt momenteel ingrij- M pend verbouwd. Andersdoen is nu nog gevestigd in een pand aan de Industrieweg in Zierikzee. Naast de Action en het reclamebureau komt in het pand ook een filiaal van de SNS-bank en een shop voor print- en drukwerk en zaken op het gebied van sociale media. Kijk voor de deelnemende panden op www, m2makelaars.nl foto's Dirk-Jan GjeHtema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47