zeeland 129 ES helderheid sportpark' KOPER Bewaking zwembaden Defibrillator Prima service én een voordelige, vaste prijs? NU GEEN KOSTEN worden aangepakt Open huis Kerstmarkt bij school De Tweern krijgt andere plek Profiteer ook van Zeeuwse zekerheid. DELTA, voordelig en dichtbij. Person?/ TT Touc i ravel zaterdag 11 december 2010 Autobedrijf Tholen B.V. SAAB specialist Ruim 80 jaar een begrip in mobiliteit verkoop onderhoud tuning aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.ni COLIJNSPLAAT - Kunsthuis De Een hoorn aan de Havelaarstraat in Co- lijnsplaat houdt van 16 tot en met 18 december open huis. Donder dag en vrijdag van 13 tot 17 uur, za terdag van 10 tot 17 uur. Géén overdrachtsbelasting! Géén kadastrale kosten Géén notariskosten makelaar Kijk voor de deelnemende panden óp www.m2makelaars.nl GOES - Leerlingen van De Tweern het schoolgebouw aan de Evertsen- houden woensdag 15 december straat in Goes. De opbrengst is van 17 tot 19 uur een kerstmarkt in voor een goed doel in Afrika. zijn klankbordgroepen in het le ven geroepen, waar bewoners van Goes-Oost zitting in hebben. De klankgroep 'sport' heeft binnen kort het eerste overleg. „De bevin dingen van de klankbordgroepen en het project Oostrand Goes zijn van invloed op hoe de verenigin gen op 't Schenge zullen worden benaderd", zegt De Bat. „Hoe in pasbaar is het, wat gaat het kosten, dat moet allemaal eerst duidelijk zijn. Is er bijvoorbeeld plek voor één vereniging op de Weitjes of voor meerdere? Dat moeten we helder hebben, want dan weten we ook welke ruimte er ontstaat op 't Schenge." Volgens De Bat is het de bedoeling om eerst alles in perspectief te plaatsen en dan een visie op te stel len. Die moet er wat hem betreft voor de zomer liggen. „De vereni gingen weten dat die visie er eerst moet zijn, ook met het oog op in vesteringen. Uitgangspunt in het hele project is dat we niks willen opleggen, maar alles in overleg doen." Overigens hebben meerdere frac ties in de Goese gemeenteraad twijfels bij het grote bedrag dat Goes heeft gereserveerd voor 't Schenge. Zo vindt de SP dat er een betere onderbouwing moet ko men en dat duurzame investerin gen voor een blijvend sportpark ge borgd moeten zijn. De SGP-Chris- tenUnie pleit voor een discussie op korte termijn over de zogehe ten 'majeure projecten', waar in de ogen van de partijen ook de kwali teitsimpuls voor 't Schenge onder valt. door Luc Oggel GOES - Voor de zomer van 2011 moet er een visie liggen die als on derlegger kan dienen voor de aan pak van sportpark 't Schenge in Goes. Dat is het streven van wet houder Jo-Annes de Bat (CDA, sport). Het sportpark is dringend toe aan een opknapbeurt en dat is door het college ook onderkend. In het collegeprogramma is 6,5 miljoen euro gereserveerd om het park een oppepper te geven, verspreid over acht jaar. Aanvankelijk was het de bedoeling om het park te verschui ven richting de Goese Polder van wege woningbouwproject Water stad Goese Schans, maar dat is van de baan aangezien de 'lob' aan de Westhavendijk de komende x jaar niet wordt bebouwd. Punt blijft wel dat er sprake is van ruimtegebrek. Sommige sportver enigingen op 't Schenge hebben te veel, andere te weinig. Daarom wordt nu gekeken of rubydub To- vaal en korfbalvereniging Togo kunnen worden uitgeplaatst naar de Weitjes aan de oostrand van Goes. Daarover is echter nog geen duidelijkheid, zegt wethouder De Bat. De aanpak van 't Schenge hangt namelijk voor een belang rijk deel samen met het project Oostrand Goes. Dat behelst drie onderdelen, te weten nieuwbouw van het Goese Lyceum, aanleg van een recreatiegebied en het aanleg gen van nieuwe (kunstgras) sport velden. archieffoto Willem Mieras Voor die verschillende projecten tholen - Burgemeester en wethou ders van Tholen laten de zwemba den in Tholen en Sint-Maartens dijk ook in 2011 beveiligen. In mei is een proef gestart waarbij zwembad De Spetter in Tholen in de avonduren en 's nachts werd be waakt door een particulier beveili- i gingsbedrijf Dat bleek zeker niet voor niets te gebeuren, want er is al vijf keer iemand in de kraag ge- I vat die zich na sluitingstijd op het zwembadterrein bevond. Vanwege dit succes heeft het college beslo ten om de beveiligers ook een oog je in het zeil te laten houden bij het bad in Sint-Maartensdijk. De gemeente heeft sportverenigin gen in alle kernen aangeboden om mee te doen. Ze zouden hun eigen terrein dat ook kunnen laten bewa ken door het beveiligingsbedrijf Het college had daarvoor een gun stig tarief afgesproken. Geen enke le vereniging heeft gebruik ge maakt van het aanbod. sint-maartensdijk - De automati sche externe defibrillator (AED) die nu nog aan het gebouw van Castria Wonen in Sint-Maartens dijk hangt, krijgt een nieuw loca tie. Vanaf volgende week is hij te vinde aan de gevel van het nieuwe Haestinge. Met een AED kan het hart weer in gang worden ge bracht na een hartstilstand. In de gemeente Tholen hangen in totaal 21 van dit soort apparaten. Bel 0800-5150 en stap in voor 1 januari! DELTA 1111 the multi-utility company Vertrek24 maart 2011. Prijs vanaf €896,- p.p. op basis van 2 personen op een kamer (prijs gegarandeerd voor de snelle boekers en vóór 15 december a.s.). Inbegrepen: Vlucht met KLM van Amsterdam naar New York in economy class. Transfers tussen luchthaven en hotel v.v. 3 overnachtingen in hotel Amsterdam Court***' op basis van logies. Cocktail na aankomst Toegang tot "Top of the Rock Observation deck" Begeleiding, tips en advies ter plaatse van Personal Touch Travel, Sandra en Alice Bij te boeken extra's: fietshuur, musical, citytour, helikoptervlucht, upgrade KLM comfortdass etc. Bel of mail ons voor meer informatie, beschikbaarheid en voorwaarden. Ga samen met je vriendin, moeder, dochter, zus of collega met ons naar The City en beleef de stad op zijn leukst. Voor al uw vakanties, ervaar het gemak van uw reisadviseur aan huis! Sandra Jebbink en Alice Dorrepaal-Openeer alice.sandra@personaltouchtravel.nl Tel.nr. 0113-344619

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37