jyigereiiiiie.eri iontdbfiï^lill MECHANIC Werk mee aan de geur en smaak van succes Procesoperators Compounding - ploegendienst Supervisor Planning - dagdienst, fulltime Raw Material Planner - dagdienst, fulltime Unitleader - dagdienst, fulltime Foreman 5 ploegendienst, fulltime Procesoperators - 3- of 5 ploegendienst Geeft u haar een kans op ruim (ONDERHOUDSMONTEUR) 5-PLOEGENDIENST Geïnteresseerd? IFF is een toonaangevende Amerikaanse multinational op het gebied van ontwikkeling en productie van geur- en smaakstoffen. De geurstoffen worden verwerkt in producten die variëren van wasmiddelen tot zeep- en toiletartikelen, cosmetische producten en parfums. Smaakstoffen vinden kun weg naar de voedings- en genotsmiddelenindustrie, onder meer in zuivelproducten, zoetwaren, snacks, frisdran ken en mondvërzorgingsmiddelen. In Nederland werken in totaal 1000 medewerkers op 2 locaties: Hilversum (verkoop en ontwikkeling) en Tilburg productie en RcfD): Website: iuiuiu.iff.com. Vanwege sterke groei zijn we op zoek naar nieuwe collega's voor diverse vaste functies. Fietsen Scoort is een nieuwe campagne om het fietsen in Nederland op een actieve en uitdagende 1 wijze te stimuleren. Fragrances Production (ochtend-, avond- en nachtdienst) Produceren van reukstofcomposities aan de hand van procesorderinformatie, zodanig dat de productkwaliteit voldoet aan de specificaties en voldaan wordt aan de vastgestelde normen op het gebied van veiligheid, milieu en bedrijfshygiëne. Afhankelijk van de functie VAPRO A- of B-niveau. Ervaring in een productieomgeving, bijvoorbeeld in de chemische of farmaceutische industrie. Proactieve en kwaliteitgedreven houding. Zeer nauwkeurig en netjes kunnen werken. Goede beheersing Nederlandse taal. a Personen met werkervaring in de procestechniek kunnen wij in een aantal gevallen een door ons "gefinancierd opleidingstraject aanbieden. Planning Geeft leiding aan het planningteam (5 fte), dat verantwoordelijk is voor het hele planning proces vanaf de invoer van salesorders in SAP tot het moment van vrijgifte op de shopfloor. Dagelijkse communicatie en afstemming met diverse afdelingen. Afgeronde hbo-opleiding in logistiek, supply-chain-management, operations of vergelijkbaar. APICS-opleiding is een pre. Minimaal 5 jaar leidinggevende ervaring in een productie- of logistieke omgeving. Kennis van orderprocessing en inventory-management-systemen (SAP) is een vereiste. Goede communicatieve vaardigheden. Sterke leidinggevende vaardigheden en een proactieve, resultaatgeoriënteerde houding. Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal. Flavors Supply Chain Instapfunctie voor een ambitieuze professional. Verantwoordelijk voor de wereldwijde inkoop en verwerving van grondstoffen (raw materials), waarbij gebruikgemaakt wordt van raamcontracten en geautoriseerde leveranciers. Werkt dagelijks in het spanningsveld tussen behoefte, beschikbaarheid en voorraadkosten van materialen. Afgeronde hbo-opleiding in een logistieke richting, max. 2 jaar werkervaring en potentie dóór te groeien. Uitstekende coördinerende en planningsvaardigheden, sterk analytisch en cijfermatig inzicht. Klantgericht en uitstekende communicatieve vaardigheden (Nederlands en Engels). Production - Powder Ingredients De afdeling vervaardigt gesproeidroogde smaakcomposities, m.b.v. sproeidroogtorens, hogedruk- en fermentatieketels. Geeft leiding aan de 5 foremen. Beoordeelt de productieplanning en stemt de prioriteiten af, is verantwoordelijk voor de resultaten van de afdeling op het gebied van mens en machine. Initieert continuous-improvement-projecten en neemt deel aan 'cross-functional' projectteams. Afgeronde hbo-opleiding in de voeding/farma/chemie en/of VAPRO-C en 5 jaar werkervaring in een leidinggevende positie. Kennis van het sproeidroogproces, verbetertechnieken (lean six sigma) en project management. Goede leidinggevende, coördinerende en communicatieve vaardigheden zijn vereist. Geeft leiding aan een ploeg van 5 procesoperators en is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de ploeg. VAPRO-B-opleiding of gelijkgesteld en tot 5 jaar werkervaring in een leidinggevende positie. Kennis van de processen en technieken op de afdeling. Uitstekende coachende en coördinerende vaardigheden. Afhankelijk van de functie eisen wij een afgeronde opleiding VAPRO-A, -B of -C. Proactieve en kwaliteitgedreven houding. Zeer nauwkeurig en netjes kunnen werken. Goede beheersing Nederlandse taal. Personen met werkervaring in de procestechniek kunnen wij in een aantal gevallen een door ons gefinancierd opleidingstraject aanbieden. Bel 0118 627974 www.europakinderhulp.nl info@europakinderhulp.nl It s ail good. Hel verrichten van onderhoud, reparaties en revisiewerkzaamheden. Het lokaliseren en verhelpen van storingen die op de volgende technische vlakken plaatsvinden: elektrotechniek en elektronica, mechanisch; stoomtechniek, koeltechniek, hydraulic, pneumatic, besturings techniek, meet- en regeltechniek. De werkzaamheden worden uitgevoerd gedurende maandag t/m zondag met gemiddeld 33,6 u per week in een 5-ploegendienst. JE PROFIEL: Relevante opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur elektrotechnische richting en in het bezit van een VCA certificaat. Ervaring in een vergelijkbare functie/werkzaamheden is een pre. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal. Flexibele instelling qua werktijden. Een analytische, accurate en communicatieve werkhouding in goede samenwerking met uw collega's. Is in het bezit van het BHV-certificaat i.v.m. zijn deelname in het Bedrijfshulpverleningsteam, of bereid zijn deze te halen. Wij bieden een goed salaris en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden aan. GEÏNTERESSEERD? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Kornelis Kamerling, Human Resources Officer, tel.nr. 0113-615647. Uw schriftelijke reactie kunt u voor 31 december 2010 sturen naar-. kornelis.kamerling@mccain.com of McCain Foods Holland BV, T.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 295,4460 AR GOES. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Werken bij McCain is werken bij een gevestigde naam. Oorspronkelijk gestart in Canada is McCain uitgegroeid tot een diepvriesspecialist en marktleider van wereldformaat met ruim 20.000 medewerkers. In Continentaal Europa heeft McCain moderne productiebedrijven in Nederland, België, Frankrijk en Polen. Voortdurende innovatie van ons productenpakket en kwaliteitsbesef van zowel medewerkers als klonten zorgen voor een regelmatige groei van ons concern en dragen ertoe bij dat iedereen graag met McCain aan tafel zit. Voor onze vestiging in Lewedorp zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van. Stuur uw motivatie en curriculum vitae uiterlijk 31 december naar vacancies.tilburg@iff.com of naar I.F.F. (Nederland) BV., t.a.v. Human Resources, Zevenheuvelenweg 60, 5048 AN Tilburg. Voor meer informatie kunt u een mail sturen naar vacancies.tilburg@iff.com of contact opnemen met Saskia Landa, HR-manager, 013-4642528 (voor Fragrances) en Diana Dekeling, HR-manager, 013-4642366 (voor Flavors).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18