-IK Marinus Jan de Jager Adriana Cornelia Geelhoed-Deurloo (JJ !Tlensenlifiq.nl zaterdag 11 december 2010 een stoel blijft leeg een stem blijft zwijgen maar in ons hart zullen de herinneringen voor altijd blijven Een kaart, een woord, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan na het overlijden van Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, december 2010 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van medeleven en belangstelling mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van onze lieve moeder en oma Jobina Catharina de Baar-Smits Wij hebben dit zeer op prijs gesteld en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Jaap en Nellie de Baar-van Geenen Nellie en Eduard van der Moere-de Baar Plonie en Jan Smeekens-de Baar Neels en Roselie Hank, december 2010 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Everdina Christina Dek-Eckhardt betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, december 2010 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te mogen ontvangen tijdens het verblijf in het ziekenhuis, het Clarahofje en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en zus Ina Freijser-Dijl Het is voor ons een grote steun geweest. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel helpt het ons met de verwerking van ons verdriet. Wij willen een ieder daarvoor heel hartelijk danken. Leona en Martin van der Maas-Freijser Familie Dijl Familie Freijser Waarde, december 2010 De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het toch nog onverwacht overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder hebben ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor onze oprechte dank. kinderen, klein en achterkleinkinderen Middelburg, december 2010 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en oma-oma Maria Francina van Houte-de Reu willen wij u hartelijk bedanken. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, december 2010 Op 19 november 2010 hebben wij afscheid genomen van mijn zus Leuntje Neeltje Bazen - Verboom Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor mij een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Wemeldinge: Mevr. E. M. Adriaanse - Verboom Als je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je huilt om wat je vreugde heeft gebracht Met dankbaarheid kijken wij als familie terug op het mooie en waardevolle afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Gerard Louwrus Israël M. Israël-Kole Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkind Hansweert, december 2010 In plaats van kaarten Beste mensen. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Tanneke Elisabeth Jonker - Haak wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor uw kaart, brief en of telefoontjes. Het geeft een goed gevoel dat zo velen een moment aan ons gedacht hebben. Namens mijn gezin. L. J. Jonker Anthony Fokkerstraat 11,4462 ER Goes Onze dank gaat uit naar een ieder die medeleven betoonde tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina Karelse-de Graag Familie Karelse Familie Cevaal Goes, december 2010 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Koningstein-Steketee betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Karei Hans Dico Milou Vlissingen, december 2010 familieberichten 145 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen en de vele kaarten na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Jan Koppejan willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Corrie Koppejan-Thijsse Jan en Ineke Michel en Ingeborg Sem Oost-Souburg, december 2010 Wij bedanken u voor uw medeleven, uw aanwezigheid, de bloemen en de vele kaarten na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en overoma Cobie Sierts-Vink Uw hartverwarmende belangstelling heeft ons goed gedaan. Janny en Jan Folkert en Nicolet Jan en Lianne Klein- en achterkleinkinderen Oost-Söuburg, december 2010 DANKBETUIGING Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze zeer geliefde moeder, schoon moeder, oma en ouwe oma Lenie Schipper-Duizendstra Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, december 2010 DANKBETUIGING Omdat het ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Marinus Steijn betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Het was voor ons een troost te weten hoe geliefd hij bij velen was. Klazina Steijn-Vermue Kinderen en kleinkinderen December 2010 "Heieen, een gedenkwaardige vrouw j De koude douche is een warme deken geworden door alle kaartjes, brieven, handdrukken, armen om ons heen en veel of weinig woorden. Het geeft des te meer aan dat het leven de moeite waard is om geleefd te worden. Helena Neeltje Vermeer-Elenbaas Het is voor ons als familie een bijzonder fijne gedachte dat Heieen in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Rens Vermeer Kinderen Kleinkind(eren) Noordwelle, december 2010 De grote belangstelling, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bloemen bij het afscheid van onze dierbare ouders Pier Vermeulen 26-10-2010 en Sophie Vermeulen-Verbart 104-11-2010 hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen kleinkinderen achterkleinkind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 123