Hendrika Goedegebure - Rika - echtgenote van Jan Walhout 44 I familieberichten De dood is slechts het doven van de kaars omdat de ochtend dan aangebroken is. Heel onverwacht moeten wij afscheid nemen van mijn lief, mijn maatje en onze allerliefste vader en opa Johannes Adriaan bij de Vaate - Hans - ☆Apeldoorn, t Heinkenszand, 29 oktober 1944 8 december 2010 We zullen hem enorm missen. Anneke bij de Vaate - Viergever Lian en Clemens Hannah, Emma, Rebecca Inge en Ramon Sem, Merijn, Bo Esther en Ron Suus, Lizzy Zangvogelstraat 17, 4451 CC Heinkenszand De dankdienst voor het leven van Hans vindt plaats op dinsdag 14 december om 14.00 uur in de-Barbesteinkerk, Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. - liever geen bezoek aan huis - Vraag het maar even aan ome Hans Plotseling is dat voorgoed verleden tijd Geschrokken en verdrietig zijn we omdat totaal onverwacht is overleden Hans bij de Vaate onze Hans van Anneke, ome Hans We kunnen het niet bevatten dat hij, die ons allemaal zó dierbaar was. er niet meer is. Hij was en blijft voor altijd met ons verbonden, maar wat zullen we hem missen. Ben, Ria, Marijn, Wendy en Coen Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Hans bij de Vaate Hans was een fijn, positief ingesteld mens. We zullen hem heel erg missen in onze familiekring. Nel van Dongen-Viergever (in herinnering) Rinus van Dongen Mien de Jonge-Viergever Leen de Jonge Tonie Viergever Annie Viergever-de jonge Kato Jonker-Viergever Cor Jonker (in herinnering) Daan Viergever (in herinnering) Adrie Viergever-de Jonge Neven en nichten 8 december 2010 Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van één van onze organisten dhr. Hans bij de Vaate We herrineren hem als een enhousiast mens met een wanne persoonlijkheid. Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. namens Protestante Gemeente Borssele Plotseling overleden ons enthousiast koorlid Hans bij de Vaate Wij wensen de nabestaanden kracht en sterkte toe. Bestuur, leden, dirigent en organist Bevelands Kerstkoor zaterdag 11 december 2010 ITl9nsenlinq.nl Hans bij de Vaate onze collega-organist, heeft voor de laatste keer de orgel-trap beklommen. Hans, bedankt, we zullen je missen. Anneke en (klein)kinderen, veel sterkte gewenst. Organisten Protestantse Gemeente Heinkenszand Ab, Danny en Adrie Geschokt zijn wij door het bericht van het plotseling over lijden van Hans bij de Vaate oud-directeur van CBS De Wegwijzer en opa van onze leerlingen Bo, Sem, Merijn, Rebecca, Emma en Hannah Kinderen op school hebben wanne herinneringen aan "de orgelman" of "opa Hans". We zullen hem allemaal missen. Wij wensen familie, vrienden en bekenden veel sterkte in deze droevige periode. Kinderen, ouders, team. MR en activiteitencommissie CBS De Wegwijzer en medewerkers Alpha Scholengroep Totaal onverwachts is de vader van onze collega Inge Hans bij de Vaate overleden. Zijn warme betrokkenheid zal een groot gemis zijn. We wensen Inge en haar familie veel kracht toe. Collega's van CBS De Regenboog, Nieuwdorp Dankbaar voor de zorg die zij ons heeft gegeven en intens verdrietig, maar ook trots op haar vechtlust tegen een ongeneeslijke ziekte is, met de liefde die zij van God ontvangen heeft, overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve (schoon)moeder en onze zorgzame oma Nieuwdorp, 16-11-1943 Sluiskil, 09-12-2010 SluiskilJ. Walhout TerneuzenAnnet Tomas-Walhout Mare Tomas Frangois Jansen van Rosendaal (in herinnering) Frangois, Janpeter, Esmee ZandstraatLenie de Braal-Walhout Bram de Braai Naomi, Stefan Sas van Gent Marijke Walhout Edwin de Groff Gabriëlle SluiskilLiesbeth Lensen-Walhout Eddy Lensen Claudia, Senna Bosjesweg 29 4541 AM Sluiskil Maandag 13 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleance in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De begrafenis zal volgens haar wens in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar huisarts H. B. Haerens, personeel Stichting Thuiszorgen het verplegend personeel van afd. Radiologie en Oncologie van streekziekenhuis 'De Honte'. Geen bezoek aan huis. Onze moeder Zolang je nog een moeder hebt, ben jij jong en zij oud. Zolang je nog een moeder hebt, is er één die van je houdt, Zolang je nog een moeder hebt, ben je altijd ergens thuis. Zolang als ze leeft, ben je welkom in haar huis. Nu onze moeder dan gestorven is, is onze jeugd voorgoed voobij. Maar dankbaar blijven wij zolang we leven, voor wat ze was. Voortaan, Ma, moeten we verder zonder jou, maar wie we zijn, danken we aan jou. Daarvoor onze oprechte dank. Je hebt het goed gedaan. Je leeft verder in ons hart zolang we zullen bestaan! Je 4 meiden Annet, Lenie, Marijke, Liesbeth Nooit meer verwend worden door onze lieve oma Nooit meer. Frangois, Janpeter, Esmee, Naomi, Stefan, Gabriëlle, Claudia, Senna Bedroefd delen wij u mee dat de Heere, na een langdurige ziekte, uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Hendrika Walhout-Goedegebure echtgenote van Jan Walhout Nieuwdorp: Dina Minderhoud-Goedegebure Johannes Minderhoud (in liefdevolle herinnering) Nieuwdorp: Huib en Iza Goedegebure-Dekker 's-Heer-Arendskerke: Rinus Goedegebure Nelly Goedegebure-van de Guchte (in liefdevolle herinnering) Borssele: Jan en Nelly Goedegebure-Maas Borssele: Piet en Dirry Goedegebure-van Campen Yerseke: Kees en Ineke Goedegebure-Meulbroek Nieuwdorp: Leuntje Otte-Goedegebure (in liefdevolle herinnering) Jos Otte 's-Gra venpolder: Tannie en Leen Sturm-Goedegebure Nieuwdorp: Leen en Yvonne Goedegebure-van Ginkel Neven en nichten familie Goedegebure Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods vertroosting toe. Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van onze zijde weggenomen, onze geliefde schoonzus en tante Rika Walhout-Goedegebure M. Wisse-Walhout Jac. Wisse (in herinnering) L. Walhout (in herinnering) P. Walhout-Kolijn (in herinnering) J. Walhout (in herinnering) J. Walhout-Dingemanse K. Walhout Vr. Walhout-Romeijn D. Dekker-Walhout A. Dekker J. Verhelst-Walhout Iz. Verhelst B.de Feijter-Walhout (in herinnering) Jac. de Feijter P. Walhout (in herinnering) A. Walhout-Hangoor Neven en nichten Heilige de HEERE deze roepstem aan ons aller hart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 122