Edward Foppema 0 Hl6nsenlinq.nl zaterdag 11 december 2010 familieberichten 143 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat door de HEERE van ons is weggenomen onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgroot- en betovergrootmoeder Pieternella Adrians Leuntje Bustraan-Bouwense sinds 10 juni 1971 weduwe van Marinus Jan Bustraan in de gezegende leeftijd van 99 jaar. Middelburg: Kamperland: Chilliwack (Canada): Kamperland: Vrouwenpolder: Dordrecht: Kamperland: Aagtekerke: Vlissingen: Gouda: Kamperland: Kamperland: Chilliwack (Canada): Kamperland: Middelburg: Goes: Adrie en Sien Leuntje en Piet Rijn en Rinus Anton (in liefdevolle herinnering) en Bastie Freek (in liefdevolle herinnering Suus en Jan Marja en Jan Cees en Rita Greta (in liefdevolle herinnering) Pieten Suus Corrie en Kees Nettie Naantje (in liefdevolle herinnering) Coby (in liefdevolle herinnering) Ko en Jannie Wilma Nellie en Rinus Dini en Ti no Joke Klein-, achter- en achterachter kleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van "Eben Haëzer" en naar dokter den Doelder voor de liefdevolle zorgen. Middelburg, zorgcentrum "Eben Haëzer", 9 december 2010 Correspondentieadres: Heer Janszdorp 36 4493 EA Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. dinsdag 14 december van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden die geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. J.M.D. de Heer zal worden gehouden D.V. woensdag 15 december om 15.30 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet heeft de HEERE van ons weg genomen, onze lieve en altijd meelevende oma. Haar leven werd gekenmerkt door eenvoud en hartelijkheid. Ze mocht de gezegende leeftijd van 99 jaar bereiken. Oma Bustraan De kleinkinderen: Martin en Ella Margret en Jan Josina Maarten André en Bianca Anita en Gert Anton An ja en Marco Els en Peter Christa en Bert René en Lianne Marius Elly en Floor Daniëlle Herby en Joanne Marieke en Ries Marty (in liefdevolle herinnering) Corine Cathy en George Michael en Rachel Petra en Ivar Matthew en Kristy Rini en Willeke Marc en Christine Tonny en Monique Arjan en Jessica Diana en Jan Mart en Lydia Ellie (in liefdevolle herinnering) en Ko Nelleke en André Dea en Simon Sander en Andrea Marja Marcel en Evelien Karin Peter en Joyce Krijn Mark en Sonja Arie en Anneke Andrea en Rik Ella en Ruud ludithen Erik Marjoke en Johan Elise Cees en Han Daniël En 82 achter- en 5 achterachterkleinkinderen Middelburg, 9 december 2010 Het grootste probleem in deze wereld is onverdraagzaamheid. Ik. leef zo, en jij leeft zo. En dat is goed zo. Nellie Bustraan-Bouwense Zo bescheiden, maar zo helder aanwezig. Zo genoten van je, zo ontroerd door je. "Goeie Thuisreis", bijzondere, dierbare Oma. Marja Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn zus, schoonzus en tante Nellie Bustraan-Bouwense Familie L.M. Bouwense-Sikkema Neven en nichten Wayne - New Jersey (USA), 9 december 2010 We zijn heel verdrietig en verslagen dat we hem moeten missen. Hij zag geen andere uitweg, hoewel hij zoveel van ons hield en wij van hem. Edward Foppema Hij is slechts 64 jaar geworden. Paula Bas en Theresa Emma, Owen Barbara en Robert Fréderique, Louise Piet Foppema Wanda Foppema t Rita en Hans Kalfsterman Goes, 8 december 2010 Correspondentieadres: Rooidal 3,4328 PZ Burgh-Haamstede Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van onze allerliefste Edward op maandag 13 december om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid om samen te zijn in de ontvangst- mimte van het crematorium. Hij zal door heel veel mensen gemist worden. Uitgezeild, voor altijd.. Met pijn in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve buurman. Freek, Petra, Sanne, Folly en Jesse den Toom Verdrietig maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Franciscus Hubertus Jellema Middelburg, 31 oktober 1933 Middelburg, 10 december 2010 Middelburg: Lina Jellema-Grim Vlissingen: Cees en Jeanette Merijn, Myrthe en Tijn Terneuzen: Frank en Monique Marilène en Nathalie Onze dank gaat uit naar dr. Wielenga, dr. Dielwart en dr. De Vries voor hun goede zorg. Seisweg 141 4334 AH Middelburg Mijn lieve man, onze pa en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 15 december van 9.45 tot 10.15 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Toch nog onverwacht is overleden onze zwager en oom Frans Jellema echtgenoot van Lina Jellema-Grim Nel Meijer-Grim Jan en Riet Grim-Wansink Piet en Ans Grim-de Graaf Middelburg, 10 december 2010 Met groot verdriet nemen wij afscheid van ons erelid Dies van Sluijs Dies was jaren lang voorzitter bij onze vereniging. Wij zullen hem missen! Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Namens bestuur en leden, Winkeliersvereniging Winbela Heinkenszand fe handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt, fe ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Mientje den Toonder-Verhulst weduwe van Piet den Toonder in de leeftijd van 82 jaar. Amsterdam: Wannes en Hortense Tuur Bo Floor Zoutelande: Bram Een woord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum "De Tienden voor de goede zorg. 4374 DB Zoutelande, 10 december 2010 Zorgcentrum "De Tienden", Borné 38 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 14 december om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Willibrord. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlinge Fabiëla, de heer Floriano Francisco is overleden. Wij wensen Fabiëla en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, rector Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerlinge Fabiëla, de heer Floriano Francisco Wij leven erg met Fabiëla mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas M4A Bajram, Danilya, Bahadir, Giel, Perry, Frank, Vincent, Dayne, Umut, Susan, Cynthia, Sonja, Gerben, Isra, Myrthe, Kimberley, Tessa, Zoe, Lisa, Michella, Iris, Paulien, Judith, Redouan, Danny Yasmina. Mevr. C.M. de Vos-Harthoorn, mentor Mevr. R.W. van Oost, locatieleider MAVO/VMBO Scheldemond College

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 121