öfiSMm Siem Willem Jubileum A. van den Boogaart A.M. van den Boogaart-Wisse Dvsflailai) 42 I familieberichten zaterdag 11 december 2010 mensenlinq.nl Trots en heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje We noemen hem Siem 6 december 2010 Martijn Walraven en Jolien Dekker Jord J.J. Smitstraat 4,4333 MJ Middelburg 65 jaargetrouwd Voor uw felicitatie, in welke vorm dan ook, willen wij u, ook namens de (klein)kinderen, heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Boogerdlaan 31Kortgene Vy Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken Alles wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, begin dan een heel oud lied, dan zing ik mee en aarzel niet. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve, zorgzame vader en opa Rinus van Ast sinds 14 juli 2005 weduwnaar van Coby van Ast - van Stee in de leeftijd van 86 jaar. Leo en Elly Evy Lies en Kees An ja Leon Marleen en Peter Kim en Lex Perry Dion Goes, 9 december 2010. "Ter Valcke" Correspondentieadres: Burg. Sinkelaan 1 4401 AL Yerseke De afscheidsdienst wordt dinsdag 14 december om 13.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valckewoning 4-05 te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liet was een strijdbaar leven voor moeder, man en kind'ren alles gegeven plots weg uit dit aards bestaan eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goedheid en eenvoud, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze zeer geliefde (schoon)moeder en oma Janna Machaliena Beenakker Anja in de leeftijd van 52 jaar. Arie van Velzen (in herinnering) Maikel van der Veeken en Angela Hout Samantha van der Veeken en Michael Hoefmans Jaco, fason Davy Beenakker 10 december 2010 Nieuwe Kerkstraat 19 4401 BH Yerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 15 december om 10.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het was een veelbewogen jaar. Vooruit nu, verder samen naar het zekere ongewisse; maar wat zullen wij onze zus daarbij missen. Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon)zus en tante Anja Pa en Ma Beenakker (in herinnering) Jaap en Marjan Maja en Alfons Jan en Yolande Peter en Jolanda Marcel en Helen Miranda en Adrie André en Christina Neven en nichten Nog treurend over het verlies van onze geliefde vader, zoon. broer, zwager en oom Arie van Velzen, hebben wij nu onverwachts afscheid moeten nemen van zijn partner Anja Beenakker We wensen de kinderen en verdere familie veel sterkte toe in dit verlies. Denny van Velzen en Chantal Arends W.A. van Velzen-van Dongen Sjaan en Adrie de Wee-van Velzen Arjan, Erwin Zeer geschokt zijn wij dooi- het onverwachts overlijden van Anja Beenakker Fam. van der Endt Fam. Geelen Fam. van Dongen Met een traan omdat hij er niet meer is Met een glimlach om alles wat hij voor ons heeft gedaan Iemand die ons zo dierbaar was Maar weg is van deze aard Wordt in ons hart nog een leven lang bewaard Opa Rinus Evy Leon Kim en Lex Perry Dion Na jarenlange vriendschap is van ons heen gegaan, onze vriend Rinus van Ast Wij wensen zijn (klein)kinderen veel sterkte met dit verlies. Henk en Nelly van der Endt Lenie Zuijdwegt I Ik kan gaan slapen zonderzorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Met groot verdriet laten wij u weten dat we totaal onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze onvergetelijke papa en trotse opa Arie Broere A 27 december 1944 t 9 december 2010 Kerkwerve: Wil Broere-Harthoorn Malden: Suzanne Broere Harald Wolbert, Hannah Nijmegen: Leonie Broere Kerkwerve: Gertjan Broere 's-Hertogenbosch: Eefje Broere Cyrille Pennavaire Zuidkerkestraat7 4321 BB Kerkwerve De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden dinsdag 14 december in de kerk van de Protestantse gemeente aan de Weelweg te Kerkwerve, aanvang 11.00 uur. Vooraf is er vanaf 10.00 tot 10.50 uur gelegenheid tot condoleren in "'t Kerkerf" (ingang aan de Ring). De begrafenis zal in familiekring plaatshebben te Vlissingen. Geschokt en bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Arie Broere Wij wensen Wil en de kinderen veel sterkte toe. Koudekerke: Marjan Bos-Broere Oost-Souburg: Riet Oostveen-Broere Piet Oostveen Neven en nicht Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van mijn lieve schoonzoon, onze rustige en betrokken zwager en oom Arie Broere Wij zullen hem en zijn passie voor het wandelen nooit j vergeten. C. Harthoorn-Jasperse Pieten Petra Harthoorn Nelleke en.Ad Bakx Jan Harthoorn Kees en Addie Harthoorn Cathrien Harthoorn en Pieter Lensen t Leo Harthoorn en Dieuwke Tazelaar Neven en nichten Vlissingen, 9 december 2010 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve buurman Arie Wij wensen Wil, de kinderen en Hannah veel sterkte en kracht toe. Sjaak en Leonie Marijn, Judith en Mirthe "U kent mijn tranen, al mijn verdriet U weet het ook al begrijp ik het niet. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Arie Broere de man van onze juf Wil collega en leerkracht van groep 7 8 We wensen Wil, haar kinderen en naaste familie alle kracht en troosttoe van onze Hemelse Vader. Leerlingen en leerkrachten ouderraad en medezeggenschapsraad van Radarschool Samuël te Kerkwerve bestuur en management van vereniging Radar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 120